MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - čerpání bonusového kreditu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 09:34 Odeslat příspěvek
Po aktivaci karty mi došla tato SMS od Kaktusu:
*Ahoj, za prvni dobiti od 200 - 500 Kc ti dame jednou tolik kreditu navic :-) Vic na https//www.mujkaktus.cz/zacatek . Tam se dovíte že se nejedná o kredit, ale o bonusový kredit
Pokud této SMS majitel sim uvěří a dobije si v domnění že kredit který má životnost 1 rok se navýší o 100%, má smůlu, protože se nejedná o kredit, ale o BONUSOVÝ KREDIT, který má životnost pouze 1 měsíc. Přesněji:
5.
Bonusový kredit se čerpá přednostně a je platný po dobu 30 dnů od data jeho připsání; nevyčerpaná část bonusového kreditu v této době bez náhrady propadá.


Tato informace v SMS není uvedena (je tam uvedeno že se jedná o kredit !!) a proto je to informace lživá. Člověk aby prvně musel prostudovat podmínky, kde nakonec zjistí že u Kaktusu je kreditů více druhů a tak lehce může dojít o peníze, protože se SMS nezakládá na pravdě.
I kdyby dával Kaktus bonus 1000000%, je to na nic, protože to do měsíce nikdo neprovolá a bonus Vám seberou.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
13. 8. 2016 09:43 Odeslat příspěvek
Nepochopil jsi o co jde, doporučuji si přečíst vlákno a pochopíš.


Online - Pokročilý Profil 
13. 8. 2016 10:09 Odeslat příspěvek
Tvoji stovku ti nikdo nesebere.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 10:16 Odeslat příspěvek
roy1
myslíš že přečtení vlákna ospravedlní jednání Kaktusu?

polda
viewtopic.php?f=1939&t=1197851&p=11258314#p11258314


Offline - Moderátor Profil 
13. 8. 2016 10:21 Odeslat příspěvek
Za bonus si nakoupíš balíčky - data, minuty, SMS dle potřeby.. Aktivací samoobnovovacího balíčku se ti nespotřebované jednotky budou převádět do dalšího období :-)
Stav kreditu zjistíš kódem *103# odešleš jako hovor


Offline - Pokročilý Profil 
13. 8. 2016 10:29 Odeslat příspěvek
Volající 1 Kaktus se nemusí ospravedlňovat, jak to nastavil tak to je, pokud se ti to nelíbí, využij služby někoho jiného, nebo se pokus pochopit systém.


Offline - Moderátor Profil 
13. 8. 2016 10:33 Odeslat příspěvek
Myslím, že volající1 nepochopil systém ani výhody Kaktusu :-)


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 10:49 Odeslat příspěvek
volající1 je prostě takovej ten českej rejpal. Ano, z té sms to zřejmé není...ALE, stačí použít rozum a hned mi došlo, že to bude asi taky ten bonus kredit na 1 měsíc, takže jsem si za něj hned naklikal 2x500MB a mam klid...a nemusim se někde rozčilovat.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 11:41 Odeslat příspěvek
volající1: Aktivací a používáním SIM karty jsi uzavřel smlouvu a souhlasil s obchodními podmínkami, které jsi zajisté četl a se všemi body se podrobně seznámil. Tak v čem je problém? :-)


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 11:48 Odeslat příspěvek
To asi opravdu nemá smysl. Už jen ten jeho příklad, dobíjet každý měsíc za dvě stovky, aby si zavolal deset minut..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 12:07 Odeslat příspěvek
roy1
Nyní už vím že je systém účelově nastaven a jsem už jinde.

Cosi, Cave
Je pravdou že snad jsem jen pochopil, že tahat z lidí peníze nekalým způsobem je v ČR normální a nikomu nic za to nehrozí.
Potřebuji volat levně a dnes za 2,50 kč je dost draho a kdybych věděl že se u Kaktusu volat levněji nedá, ani bych to nezkoušel. Zmátla mne jen ta klamavá reklama že dostanu 100% kreditu navíc. Bohužel dostal jsem jen na měsíc bonus který je mi na nic. Data touto cestou mne zatím neoslovila, kupuji „draho“ 1,5 GB za 107,69 kč !?

Swejzi
Problém je v tom, že ve VP není uvedeno že dostanu SMS nabídku na navýšení 100% kreditu a ve skutečnosti dostanu jenom bonus, jasný?

Lukmic
kdo se nechce nechat okrást, uvádí nesmysly. Takže všichni co provolají pouze 10 minut/měsíc jsou zloduši, nebo jak?


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 12:11 Odeslat příspěvek
No evidentně nejsi cílová skupina Kaktusu. Určitě si vybereš u konkurence. Je dost nabídek s levnějším voláním i bez reklamštiny. Je fakt, že Kaktus se vyplatí hlavně na data s menší spotřebou, co se týče volání a SMS, tak nic moc. Já osobně mám kaktus jen na data, SMS nepíšu a volám přes VoIP třetí strany.


Offline - Pokročilý Profil 
13. 8. 2016 12:17 Odeslat příspěvek
Volající, jsi vůbec svéprávný, nejdříve nakoupit, pak zjišťovat a po té fňukat? Vrcholem je obvinění kaktusu za svou vlastní liknavost a natvrdlost.


Offline - Moderátor Profil 
13. 8. 2016 12:23 Odeslat příspěvek
volající1, přejmenuj se na Datující1 a poté můžeš Kaktus používat naplno se všemi jeho výhodami :-)
Kaktus v ničem neklame, jen má ty výhody tak trošku skryté, což může být pro začátečníka problém


Naposledy upravil Nick Cave dne 13. 8. 2016 12:30, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 12:28 Odeslat příspěvek
Hlavně za těch 27 let kapitalismu už dávno mohl přijít na to, že žádná sleva není zadarmo. V našich zatuchlých operátorských vodách je Kaktus jeden z mála, který se chová celkem férově. Byť je to v podstatě jen přebarvená předplacenka toho zlého zpropadeného T-Mobilu. Například se mi nikdy nestalo, že by mi někdy volali z O2 nebo Vodafonu a nabídli mi SKUTEČNĚ výhodnější podmínky, než jsem měl. Vždy to byly jen vábničky na tarif, který bych ve finále dost brutálně přeplácel. Zato Kaktus veřejně a bez mučení svým ovečkám radí, jak s tím co nejvíc s prominutím "*****", aby měli data za pár korun, mnohem levněji, než mají oficiálně v ceníku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další stránka
Stránka 1 z 8 [ Příspěvků: 114 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies