MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Kaktus v síti T-Mobile - čerpání bonusového kreditu

Offline - Junior Profil 
15. 8. 2016 10:27 Odeslat příspěvek
Vidíš, to mě nenapadlo.. :-D
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 8. 2016 11:57 Odeslat příspěvek
Odstraněno



Naposledy upravil christian dne 15. 9. 2016 10:37, celkově upraveno 1

Odstraněno



Offline - Junior Profil 
15. 8. 2016 12:13 Odeslat příspěvek
A kde jsem psal něco o volání?


Offline - Moderátor Profil 
15. 8. 2016 12:53 Odeslat příspěvek
Označit Kaktus jako podvodníka, to už je silná zaujatost.. Co mají říkat zákazníci O2 nebo VF s těmi dokupovanými daty?


Offline - Pokročilý Profil 
16. 8. 2016 14:38 Odeslat příspěvek
Volající 1, vzhledem k tomu, že nedokážeš pochopit system kaktusu, nepřekvapí, že ani nechápeš systém fóra, jestli tahle rozumíš úplně všemu.....


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 9. 2016 23:30 Odeslat příspěvek
Emtéčko je super, o tom žádná, ale proč označuješ Kaktus za podvodniky? Vždyť jejich služby jsou perfektní, optimalizované pomalu pro nejchudší socky, co chtějí za málo peněz hodně muziky (a tím nechci nikoho urazit). Při využívání Happy Days je to zatim nejvýhodnější předplacená karta na trhu. O tom není diskuse.

Jinak Emtéčko taky používám, platím si 1.5GB za 108Kč v USB modemu, když cestuji. Škoda jen zatím nedostupného LTE. Snad to fakticky do konce roku dojednají.


Offline - Junior Profil 
30. 5. 2019 19:22 Odeslat příspěvek
Ahoj, prodloužím obyčejným nebonusovým dobitím bonusový kredit (který už mám) u Kaktusu?
Jsem z toho jelen, díky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 5. 2019 22:58 Odeslat příspěvek
Nebud jelen, neprodlouzis. Bonus jedine bonusem. Nebo utratit ci nechat propadout.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 12. 2020 19:57 Odeslat příspěvek
Obracím se na místní znalce z dotazem: Bonusový kredit má platnost do 10.01.2021 a balíček se obnoví 10.1.2021. Logicky bych předpokládal, že se balíček ještě obnoví z bonusového kreditu. Zatím mi to takto nikdy nevyšlo, tak nevím jestli to skutečně platí i Kaktusu. Díky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Stránka 8 z 8 [ Příspěvků: 114 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies