MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - čerpání bonusového kreditu

Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 10:52 Odeslat příspěvek
Chlape, ale já chci si každý měsíc vybrat kolik utratím, jednou potřebuju 2GB druhej měsíc nic.. :-D To v žádném případě není výhodnější, ne pro mě.. :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 10:55 Odeslat příspěvek
Emtecko nema LTE


Offline - Pokročilý Profil 
14. 8. 2016 11:08 Odeslat příspěvek
To nemá dál cenu, dohledal jsem vplajiciho, je to placený diskuter, jen mu zvyšujeme příjmy. To že nechápe co je prepaid a postpaid je jen součást taktiky, nevěřím, že by byl až tak jednoduchý


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 8. 2016 11:32 Odeslat příspěvek
roy1
tak ukaž důkazy že jsem placený diskutér (žádný nemůžeš mít), je vidět že stále jenom urážíš a lžeš, tak jak celý Kaktus. Začíná se ti ten domeček z karet (lež) hroutit, co ?
nemyslel jsem si že ty patříš mezi zaměstnance Kaktusu

a LTE? Zatím si na rychlost nikdo nestěžoval.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 8. 2016 11:43 Odeslat příspěvek
Prosím cituj, kde urážím a lžu? Dopsud jsi se také nezmohl na odpověď v čem konkrétně tě kaktus podvedl, kromě toho, že si si nepřečetl jeho podmínky.
Buď tak laskav a přestaň urážet a konkrétně dolož, že nejsi placený spamer Děkuji.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 11:44 Odeslat příspěvek
A data co nespotřebuji, mi převedou do dalšího měsíce:-D Ty jsi vážně exot.. K LTE já bych byl v tom případě první. Tam kde bydlím je to tragédie (mám vyzkoušené všechny tři). A LTE tam funguje super.. prostě už nikdy bez LTE (já)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 8. 2016 12:01 Odeslat příspěvek
roy1

V tomto vlákně jsem již uvedl několikrát že Kaktus nedodržoval a nedodržuje v neprospěch zákazníků své vlastní VOP
Aé lži? npř. že jsem placený atd. Ty si přišel, nařkl si mně z diskutéra a já mám nyní dokázat že nejsem? Neděláš dokonce ředitele Kaktusu? Tak hloupý názor by tomu odpovídal. Ty si mě nařkl, tak to musíš dokázat, nebo si se právě přiznal ke lži.

Lukmic

Data jsou tak levná, že nějaké převádění není aktuální. Mezi LTE a EUP nepoznám ani rozdíl, tedy pokud nestahuješ filmy.

No, moc protiargumentů jste nenašli ani s lupou. To byste jako zaměstnanci Kaktusu měli zabrat.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 12:02 Odeslat příspěvek
U emtéčka je bezpochyby výhoda volání v rámci VPN (pro ty kdo to využije). Pro mě, do doby dokud bude možné využívat happy days, ale zůstává kaktus výhodnější 1Kč/min s tarifikací 1+1. LTE u Kaktusu je v dnešní době docela podstatná výhoda, u emtéčka mimo města (3G) sotva nepoužitelné edge. Nelze zanedbat ani rozdíl zaměstnanecký tarif emtéčka a anonymní předplacenku kaktusu.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 12:11 Odeslat příspěvek
volající1 píše
roy1


Lukmic

Data jsou tak levná, že nějaké převádění není aktuální. Mezi LTE a EUP nepoznám ani rozdíl, tedy pokud nestahuješ filmy.
.


Nepoznáš rozdíl mezi LTE? Tak to si trotl.....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 8. 2016 12:12 Odeslat příspěvek
silfex

Pro někoho může být výhodnější platit, tak plaťte dál, to vám nikdo nevezme. To je mi jasné že ředitel Kaktusu neřekne „tak to je pro mě špatný.“

Bobo,
nějaký argument by nebyl? Nebo umíš jenom urážet?


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 12:18 Odeslat příspěvek
Víš vůbec co je LTE? Rozdíl mezi 4g a 3g je dost podstatný a ty napíšeš, že rozdíl nepoznáš. Tak to pak není o čem diskutovat.....


Offline - Pokročilý Profil 
14. 8. 2016 12:19 Odeslat příspěvek
Specifikuj přesně v čem kaktus nedodržuje VOP? Nebo jen mlátíš prázdnou slámu a honíš počty postů?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 8. 2016 12:26 Odeslat příspěvek
roy
už to tu bylo psáno asi 100x, je mi jasný že vedoucí kaktusu nenapíše že kaktus vedou zloději a podvodníci, ale je to tak.
Důkazů jsem tu dal oproti vám dost a dost

Pánové, zjistil jsem že z jedné IP píše více nicků a také že zřejmě toto forum ovládá (dotuje) T-mobil, takže není nezávislý. Tedy takto ne !! Už těch podrazů bylo dost.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 12:30 Odeslat příspěvek
Volající1 je totální trotl, T-mobile má určitě potřebu dotovat nějaké forum, to je hláška dne :) A to napíše někdo, kdo neví a nepozná rozdíl mezi 4g a 3g, omg ty jsi chudák....


Offline - Moderátor Profil 
14. 8. 2016 12:30 Odeslat příspěvek
Kluk se pomát, dejte mu BAN :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 6 z 8 [ Příspěvků: 114 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies