MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - čerpání bonusového kreditu

Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 12:31 Odeslat příspěvek
Tak tohle už je opravdu pro docenta Chocholouška. Pomalu mám strach, abys nevyběhl na ulici s AK-47 a nepostřílel pár spokojených zákazníků Kaktusu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 12:40 Odeslat příspěvek
:-D Jen nám to nandej. Přiznávám se, kredit, co Ti strhli, dali mě. Díky Tobě se mám dobře. Kdybys někdy chtěl na pivo, napiš, rád si s Tebou dám.. Za tvoje samozřejmě... :-D
Ostatním se omlouvám za offtopic.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 13:10 Odeslat příspěvek
riki píše
Zato tebe nemá rád asi nikdo,protože to co tu předvádíš,je šílený a jen hlupák nebo malý dítě to prostě nechápe,každej s normálním IQ to pochopí...I těch několik stran tady je prostě k ničemu a o ničem...


Typické čecháčství, někdo ukáže na podvodníka a ostatní ho za to kamenují neb ten podvodník jim za to dá lízátko v podobě "bonusového kteditu", fakt síla.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 13:24 Odeslat příspěvek
Aby se tu jen nekopalo do volajici1, tak je pravda, že Kaktus neinformuje o platnosti bonus.kreditu moc transparentně. Třeba já teď mám bonus 100 Kč s platností do 12.9.2016, ale tuhle informaci se dozvím pouze vytočením *103#. Pokud se podívám do webové sámošky nebo do aplikace, tak tam mi to ukazuje pouze součet bonusového a normálního kreditu a platnost pouze toho normálního, což je dost zavádějící. Nikde tam nevidím, že o tu stovku do měsíce přijdu, to si prostě musím ohlídat sám. A už na to dost lidí na fb upozorňovalo a do dnes s tím Kaktus nic neudělal. Takže v tomto případě nejednají úplně férově.


Offline - Android Maniak Profil 
14. 8. 2016 13:29 Odeslat příspěvek
Ano zasadni problem..obzvlaste v dnesni době, uživatel si musi některe věci zjistit sam, to predpoklada gramotnost a schopnost samostatneho konani - což v soucasne dobe nesplnuji mnohdy ani absolventi strednich skol pri jejich soucasne urovni.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 13:55 Odeslat příspěvek
To ale nemění nic na tom, že pro webmástera by to byla práce na pár minut, aby to bylo v té sámošce rozlišeno. Tohle je od kaktusu úmysl nepozorného uživatele zmást. Sice bonusový kredit je nějaká forma benefitu, kterou si nemůže nikdo nárokovat, ale informace o výši a platnosti kreditu, co se mi v sámošce zobrazuje je lživá, to je prostě fakt.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 14:05 Odeslat příspěvek
Já si bonusový kredit hlídám podle data v kolonce Mezi námi zadara Když se blíží další HD bonusový kredit vyčerpám a po dobití znovu vidím do kdy mám bonus.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 14:09 Odeslat příspěvek
Tohle jsem chtěl taky původně napsat jako radu, jenže tohle platí pouze v případě, že dobíjíš jen v HD. Kdybys dobil mezi dvěma HD, tj. bez bonusu, tak už ti tohle datum bude ukazovat jen platnost volání v síti, ale ne platnost bonusu, která je v tu chvíli už kratší.
Já osobně to řeším upomínkami v kalendáři, radši s předstihem jednoho dne, abych si nemusel hlídat přesný čas minulé aktivace balíčku. Já totiž po získání bonusu obvykle ihned aktivuji jednorázový balíček dat a těsně před koncem platnosti bonusu aktivuji další balíček, čímž vlastně za bonus s platností 30 dní získám internet na necelé dva měsíce gratis.


Naposledy upravil Swejzi dne 14. 8. 2016 14:15, celkově upraveno 2


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 14:10 Odeslat příspěvek
I já jsem s ním souhlasil, ale když se někdo chová tak jako on i po té, tak je to jeho chyba, že se k němu chováme takto. A Ty se taky nechováš zrovna nejlépe. Pokud se mu to nelíbí, může podat stížnost (ne na operátora). Ale mě se to nestalo, protože jsem si řádně pročetl podmínky. Není to možná fér, ale dělají to tak všichni operátoři. Příklad i ten jeho doporučovaný. Proč nemá hned na úvodní stránce informaci, že jeho internet nefunguje v síti LTE?


Offline - Pokročilý Profil 
14. 8. 2016 14:57 Odeslat příspěvek
oooooooooo píše
Ano zasadni problem..obzvlaste v dnesni době, uživatel si musi některe věci zjistit sam, to predpoklada gramotnost a schopnost samostatneho konani - což v soucasne dobe nesplnuji mnohdy ani absolventi strednich skol pri jejich soucasne urovni.


Konečně rozumný názor.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 20:32 Odeslat příspěvek
tomikm píše
riki píše
Zato tebe nemá rád asi nikdo,protože to co tu předvádíš,je šílený a jen hlupák nebo malý dítě to prostě nechápe,každej s normálním IQ to pochopí...I těch několik stran tady je prostě k ničemu a o ničem...


Typické čecháčství, někdo ukáže na podvodníka a ostatní ho za to kamenují neb ten podvodník jim za to dá lízátko v podobě "bonusového kteditu", fakt síla.


Jaký čecháčství?Ten troll nechápe podstatu věci,neumí si přečíst podmínky Kaktusu a akorát tady prudí svýma kecama a zatím nic kloudnýho neřekl...kdyby si to vše nastudoval,tak bude vědět...ale je to de.il a škoda psaní...ať si dělá co chce...


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2016 21:50 Odeslat příspěvek
Bobolit píše
Víš vůbec co je LTE? Rozdíl mezi 4g a 3g je dost podstatný a ty napíšeš, že rozdíl nepoznáš. Tak to pak není o čem diskutovat.....


Rozdíl v rychlosti mezi 3G a 4G moc podstatný není. Podstatný je rozdíl v pokrytí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 8. 2016 09:18 Odeslat příspěvek
Přesně tak, v naší lokalitě je signál LTE od T-Mobile špatný a od O2 velmi dobrý. Proto internet od Emtéčka je lepší jak LTE od T-Mobile. To co píše volající je pravda po všech stránkách. Je až nesmyslné když chci volat levně od Kaktus, čekat 14 dní na akci která není i tak levná, nebo zaplatit balík kč, levně si zavolat max však měsíc, kdy bonus, nebo možnost levného volání seberou a potom pokud když chci levněji zase volat v síti, tak vše znovu dokola. Takto kdykoliv sáhnu po telefonu a okamžitě volám ne levně, ale zadarmo! Podobně tento postup platí taky při volání mimo sít a internet. Nechápu kdo ostatní záškodníky tady pustil. Je to od nich až demagogie.


Offline - Junior Profil 
15. 8. 2016 09:52 Odeslat příspěvek
Zapomněl jsi na jednu zásadní věc. A to že jsem netvrdil, že je kaktus výhodný na volání a myslím, že nikdo tady. Já jsem dal jasný příklad, čím je pro mě kaktus výhodný a on mi doporučil emtéčko, které tyto výhody nemá. Takže nevím nic demagogii z mé strany, klidně mě oprav.. Moje srovnání bylo jasné, prostě využívám internet s tím, že trvám na LTE a na tom, že to nebude paušál. Další výhoda je, že data, která nespotřebuji nepropadnou. A on mi nabídne sazka mobil a emtéčko.. To je podle mě demagogie.


Offline - Junior Profil 
15. 8. 2016 10:21 Odeslat příspěvek
volajici1 si zaregistroval novou přezdívku? :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 114 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies