MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - čerpání bonusového kreditu

Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 14:33 Odeslat příspěvek
Tak tohle je samozřejmě od Kaktusu čistá reklamština. Ono vypadá lépe "dáme ti jednou tolik zdarma", než "dáme ti bonus ve stejné výši s platností 30 dní".
Člověka znalého to nepřekvapí a ví jak si počínat, aby mu ten bonus nepropadl. Člověk, co není ochotný si přečíst podmínky, potom remcá. Ale ruku na srdce přátelé, kdo to čte? ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 14:36 Odeslat příspěvek
Já to četl (myslím ty podmínky) než jsem si tu sim objednal. Ale chápu, že někomu se nechce.. :-)


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 14:43 Odeslat příspěvek
Trochu mi to připomíná reklamu na auto se zárukou 7!!! let na karoserii. Zní to lákavě, že? Ale jen pro člověka, který si nespočítá kolik zaplatí na těch povinných servisních prohlídkách za těch 7 let a že se jedná o prorezivění karoserie tzv. durch, což u 7 let starého auta nebývá obvyklé. To si radši odpustím 7 let záruky a za ušetřené peníze, v případě že mi něco uhnije si to nechám u známého vyvařit. :-) Tím chci jen říct, že každá zdánlivě výhodná nabídka nemusí být zase tak výhodná, jak se na první pohled zdá. :-)


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 14:50 Odeslat příspěvek
To je pravda. A každý to máme jinak a hledáme něco jiného. Někdo málo volá, někdo nepíše sms a někdo zas vůbec nepotřebuje data. Každý si nakonec najde to co mu nejvíce vyhovuje. A všichni operátoři se snaží na něco nalákat a nikdy to není tak jednoduché, nebo levné, jak to na začátku vypadá. A to se týká i aut a jiných výrobků a služeb..


Offline - Pokročilý Profil 
13. 8. 2016 16:06 Odeslat příspěvek
Volající1 v čem spočívá podstata podvodu, kterého se na tobě Kaktus dopustil? Nechceš snad tvrdit, že když si se neseznámil s veřejně dostupnými podmínkami, tak to je ten podvod.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 8. 2016 17:01 Odeslat příspěvek
Swejzi píše
Můžeš podat stížnost na ČTÚ, myslím, že by to byla zajímavá aférka. :-)

Tobe nestaci, ze se sebe udelal blbce tady?


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 17:15 Odeslat příspěvek
Ano, přiznávám, byla to ode mě trošku škodolibost, ale na druhou stranu by mohlo být zábavné slyšet názor pána odborníka úředníka. :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 18:20 Odeslat příspěvek
Pro ty co neumějí číst a nechtějí pochopit některé příspěvky a dosud si nepřečetli VOP Kaktusu:
Ve VOP Kaktusu je jasně psáno „Kredit má platnost 12 měsíců ode dne jeho dobití.“ což je směrodatné. V SMS je napsáno že navýší o 100% kreditu, tedy ne bonusového kreditu, což je též směrodatné. Odkaz který tu je nemá nic po právní stránce společného s kreditem (odvolávka na VOP). Je to jenom vysvětlení co to je bonusový kredit za první dobití a i tady je napsána lež, konkrétně: „Pokud Účastník předplacené služby Kaktus jednorázově dobije svůj kredit částkou 200 Kč nebo vyšší, získá automaticky kredit ve výši 100% dobité částky navíc“ což dle VOP má rok životnost. Jenže dále už píší o bonusovém kreditu. Toto záměrně zmatečné vysvětlení také odpovídá snaze zákazníka dezinformovat. To ani nevzpomínám že před nedávnem v reklamě Kaktusu dodatek žádný neměli a natvrdo odebírali půl kreditu bez vysvětlení, což bylo prosté okrádání. Nyní to dodatkem upravili tak, aby zákazníka oblbly minimálně do té míry, aby na to došel až už je pozdě. Je mi jasné že toto je prostě politika T-mobile.
Aby byla reklama fér, muselo by být uvedeno navýšení o 100% bonusového kreditu s odkazem na vysvětlení co to bonusový kredit je. A tomu se podvodníci zuby, nehty brání a můžete hádat proč.


zeus
Blbec je ten kdo poukáže na podvodné jednání OP, který ani nedodržuje své VOP ? Co tvá úvaha naznačuje ? Co myslíš?


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 18:45 Odeslat příspěvek
Asi to tak maji napsane jeste z doby, kdy neomezovali platnost bonusoveho kreditu na mesic. Bohuzel postupne utahuji srouby.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 18:53 Odeslat příspěvek
Ano, šrouby utahuje kde kdo, ale ať vyjádření Kaktusu je jasně dané, přehledné a čisté. Potom bych asi neměl co psát a vy obhajovat, nelze také vyloučit že by T-mbile zkrachoval.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 19:01 Odeslat příspěvek
Tak muzes to prece zkusit reklamovat, ja mel s reklamaci pres facebook vzdy uspech. Kdyz jim to takto vysvetlis a budes argumentovat tim, ze se citis podveden, treba ti platnost bonusoveho kreditu prodlouzi. Rozhodne je ta SMS takovy nekaly zpusob reklamy.


Naposledy upravil osobne2 dne 13. 8. 2016 19:03, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 19:03 Odeslat příspěvek
Já už bych to nerozebíral. Máš pravdu, není to čistě, jasně a zřetelně napsáno. Bohužel takhle jedná každý operátor (co mám vyzkoušeno je pravda zatím jen ta velká trojka a kaktus). Pro mě to není problém, jak je to napsaný, pochopil jsem to hned. Jak už někdo psal, můžeš zkusit stížnost, například na klamavé obchodní praktiky, třeba to vyjde a oni to přejmenují na bonusový kredit. Za mě je dobře, že to tady někdo napsal, alespoň si ostatní dají pozor a rozmyslí se, jestli jim to za to stojí. Hotovo, vyřešeno..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 19:15 Odeslat příspěvek
osobne2
Reklamovat se dá vše, ale nechce se mi věřit že by někdo kdo takovým ubohým způsobem hrabe peníze, měl snahu část vrátit třeba prodloužením planosti kreditu. Možná to znáš, když půjdeš za poctivcem, možná se slituje - je to jeho čest, když půjdeš za zlodějem, kopne tě do hýžďového svalu..


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 19:24 Odeslat příspěvek
Napr. pred rokem byl problem s placenim datovych balicku, koupil jsem jeden a misto toho mi prodali dva, utratil jsem takhle nekolik stovek bonusoveho kreditu, reklamoval, kredit vratili jako nebonusovy a data nechali.
;-)


Offline - Pokročilý Profil 
13. 8. 2016 19:25 Odeslat příspěvek
Jj, je to směroplatný, říkala to Máňa. Kaktus tě podvedl, jsi za hejla.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další stránka
Stránka 3 z 8 [ Příspěvků: 114 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies