MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - čerpání bonusového kreditu

Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 12:30 Odeslat příspěvek
Ten kdo přivolá tak málo, tak si zjistí, který op je pro něj nejlepší. Nevím, čeho jsi chtěl u kaktusu dosáhnout. Možná by to šlo i výhodně, ale chce to hlídat... To se hodně lidem nechce. Jak píší Ti nade mnou, je to spíš na data..
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 12:38 Odeslat příspěvek
Ten příklad je fakt nelogický, pokud provolá za měsíc 10 minut, tak asi nebude dobíjet každý měsíc ...
Sám uvažuju, že ke Kaktusu přejdu koncem příštího roku až skončí "2x více kreditu" v Tescomobilu. Ten vidím pro mě zatím výhodnější v tom, že umožňuje posílat premium SMS i když mám bonusový kredit, kdežto u Kaktusu je nutné nejdřív utratit bonusový kredit. Snad jedině koupit 2 balíčky po 100 Kč, asi jeden na volání a druhý na data. Nevím jestli jdou koupit 2 volací balíčky najednou?


Offline - Moderátor Profil 
13. 8. 2016 12:45 Odeslat příspěvek
Balíčků můžeš koupit kolik chceš..
Kdoví, co bude za rok, možná také, že už ty výhody a bonusy Kaktus nebude mít


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 12:55 Odeslat příspěvek
Hoši sorry, ale volající1 má pravdu. Proč Kaktus nenapíše do info SMS, že to je bonusový kredit? Když to dokážou napsat do VP, tak by to mělo být i v SMS a ne aby si člověk musel cosi dedukovat.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 13:07 Odeslat příspěvek
V tomhle samozřejmě nikdo Kaktus obhajovat nebude, ten si udělal alibi tím, že uvedl odkaz na stránku, kde je to vysvětleno. Pořád je to ale lepší přístup, než měli tehdy u O2 nebo Vodafonu, kde jsem dříve byl, kde přišla SMS typu "Změnili jsme obchodní podmínky, ale neřekneme Vám jak, to si račte dohledat sami kdesi na našich stránkách, kde je to tak schované, že to budete půl hodiny hledat." Bráno s nadsázkou samozřejmě, ale přesně tak to bylo.


Offline - Moderátor Profil 
13. 8. 2016 13:07 Odeslat příspěvek
Když si dobiju v HD např. 500 a vím, že dostanu jednou tolik bonus, tak je tak těžké spočítat, kolik toho bonusu vlastně mám? :-)


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 13:10 Odeslat příspěvek
Nick Cave: Tady vznikla pře zakládající se na "utajené" platnosti bonus. kreditu, nikoliv na jeho výši.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 13:19 Odeslat příspěvek
Swejzi
Je to možné, i když data využívám taktéž, no data u Kaktusu se mi zdají drahé (mohu se mýlit) a navíc získaná složitější cestou.

roy1
Opak je pravdou Kaktus podvedl mě a ne já jeho!

Cave
Možná by šlo i souhlasit, kdyby nebyl tak Kaktus drahý. viz Swejzi

Swejzi
Za těch 27 let jsem zjistil, že sleva může být dražší než u sousedního prodejce beze slevy.
Dále mohu dodat, že se mi nikdy nestalo aby mi někdo nabídl SKUTEČNĚ výhodnější podmínky než jsem měl.

Lukmic
U Kaktusu jsem chtěl dosáhnou volání 1,25 kč/min při 100% navýšení kreditu, jak bylo prezentováno.

Pánové,
možná nemám nejlevnějšího operátora, ale zkuste mi poradit jaký je levnější?
Platím bez akce a s DPH paušál 3,63kč/měsíc, volám + SMS v síti zdarma bez nutnosti platit další částku, 1,82 kč/min do ostatních sítí, do států EU volám zdarma a to včetně příjemce (nutnost mít sim od stejného operátora) a data kupuji 1,5 GB za 107,69 kč
No a nyní napište jak to je u Kaktusu pomineme li jeho zavádějící postupy.

Swejzi
V SMS bylo jasně napsáno kredit a ten s bonusovým kreditem nemá nic společného. Odkaz je jen vysvětlení alternativy kreditu. A kredit dle VOP má životnost 1 rok a přes to nejde vlak. To by muselo být v SMS napsáno Bonusový kredit a pak odkaz by měl právní smysl.


Naposledy upravil volající1 dne 13. 8. 2016 15:05, celkově upraveno 3


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 13:33 Odeslat příspěvek
No vzhledem k tvému tvrzení, že provoláš 10 minut za měsíc a zohledním-li všechny faktory, co jsi zde uvedl, tě volání měsíčně stojí, ať nežeru, dejme tomu 12 korun. To se ti zdá moc, že hledáš levnější alternativu? Jinak 1,5 GB za stovku se mi zdá taky OK.

Můžeš podat stížnost na ČTÚ, myslím, že by to byla zajímavá aférka. :-)

Jinak pokud chceš volat skutečně levně a bez nějakých skrytých podfuků a reklamštiny a máš takhle malou spotřebu, tak asi nejlepší volbou je stále VoIP. Má to ale tu nevýhodu, že si u někoho potřebuješ zajistit kvalitní konektivitu, pokud nechceš být závislý jen na wifi. A nebo volat callback kdekoliv, kde je GSM, kde už to ale stojí dvojnásob a pořád musíš mít od někoho SIM na kterou se ti ta ústředna potřebuje dovolat.


Naposledy upravil Swejzi dne 13. 8. 2016 13:44, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 13:41 Odeslat příspěvek
Swejzi
Je to přesně naopak levnějšího operátora jsem našel, jenže až po negativních zkušenostech s Kaktusem. Nezlob se, ale cítím z tvých řádků zlobu. Pomohl jsem v okolí mnoha lidem k levnějšímu OP a věř že 12 kč. jsem uvedl jako příklad který nemusí platit o všech volajících stejně.

Na dotaz si neodpověděl mimo data, zkus aspoň trochu.


Offline - Moderátor Profil 
13. 8. 2016 13:49 Odeslat příspěvek
volající1: pokud máš negativní zkušenosti s Kaktusem (tzn. že ti nevyhovuje) přesuň se laskavě do jiného threadu 8-)


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 13:52 Odeslat příspěvek
Myslím, že odpověděl, úpravou předešlého příspěvku. Pokud nemáš někoho v rodině s rámcovou smlouvou, nebo prostě nemáš možnost se dostat k nějaké výhodné neveřejné nabídce, cesta k volání za směšnou cenu vede přes VoIP, kde to má ale samozřejmě svá úskalí. VoIP je navrženo pro kvalitní a stabilní připojení, což 3G a 4G našich operátorů často není.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2016 13:57 Odeslat příspěvek
Díky za odpověď. O VoIP jsem také přemýšlel a vše propočítával, ale jak jsem již psal pomáhám v tom mimo jiné i mnoha důchodcům a pro ty je to obzvlášť složité. Oni třeba provolají 20-30 min a jestli je to stojí 50 kč, nebo 25 je pro ně menší problém než pochopit systém zpětného volání. Sám v tom vidím více negativ jak výhod. Myslím si, že cena je taky proto tak nízká, že o to není zas takový zájem.

Cave
Nevěděl jsem že v tomto vlákně se nohou psát pouze pozitivní příspěvky o Kaktusu !
'


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 14:01 Odeslat příspěvek
Pokud má důchodce doma pevné a stabilní připojení k internetu (což zrovna u staršího důchodce není pravidlem) dá se pořídit adaptér na který se napojí klasický telefonní přístroj z kterého volal už před 20 lety a pak prakticky nepozná rozdíl, jestli volá s VoIP operátorem, nebo přes klasickou pevnou linku. Ale tohle už vážně hodně zavání OT, problematiku VoIP bych řešil v jiném vlákně.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2016 14:22 Odeslat příspěvek
Tak jsem chvilku hledal a sms zní takto: "*Ahoj, za prvni dobiti od 200 - 500 Kc ti dame jednou tolik kreditu navic :-) Vic na https://www.mujkaktus.cz/zacatek" po rozkliknutí se dostaneš na stránku, kde je další odkaz, což je pravda nepřehledné. Mě se problém netýká, protože jsem si vše nastudoval dopředu. Je dobře, že jsi to tady zmínil, alespoň si na to ostatní, co si nechtějí číst podmínky, dají větší pozor.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další stránka
Stránka 2 z 8 [ Příspěvků: 114 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies