MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - spekulace o zrušení HD

Offline - Moderátor Profil 
17. 7. 2017 17:14 Odeslat příspěvek
dneska jsem žádal o ČVOP u T-mobile a během hovoru, když mi byly nabízeny jejich (nevýhodné) tarify, tak jsem jen tak řekl, že Kaktus je výhodnější, zvláště při dobití v HD s bonusem, načež mi operátorka sdělila, že HD bude zrušen - takže vážně nevím jestli klamala nebo ví už tyto informace dopředu
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
17. 7. 2017 17:24 Odeslat příspěvek
Snad si nemyslíš, že to ví, ta ví kulový.


Offline - Junior Profil 
17. 7. 2017 17:38 Odeslat příspěvek
No uvidíme snad to nezruší. Byli jsme ujišťováni, že se dobíječku nezruší, tak nevím, co teď takový humbuk


-
18. 7. 2017 02:04 Odeslat příspěvek
Dobíječky s dvojnásobným kreditem budou s největší pravděpodobností zrušeny a měl by je nahradit procentuální bonus z každého dobití.Výše procentuálního bonusu by se měla pohybovat 10 % - 30 %.přesný termín s oznámením zatím stanoven nebyl.


Offline - Junior Profil 
18. 7. 2017 10:17 Odeslat příspěvek
miles77 píše
Dobíječky s dvojnásobným kreditem budou s největší pravděpodobností zrušeny a měl by je nahradit procentuální bonus z každého dobití.Výše procentuálního bonusu by se měla pohybovat 10 % - 30 %.přesný termín s oznámením zatím stanoven nebyl.


Pokud je toto pravda, tak se z nejvýhodnějšího virtuála během dvou měsíců stane úplně průměrný. Už zbývá jen zrušit pofupovou rychlost u jednorázového balíčku a jsme zpátky o 10 let.


Offline - Junior Profil 
18. 7. 2017 10:51 Odeslat příspěvek
miles77 píše
Dobíječky s dvojnásobným kreditem budou s největší pravděpodobností zrušeny a měl by je nahradit procentuální bonus z každého dobití.Výše procentuálního bonusu by se měla pohybovat 10 % - 30 %.přesný termín s oznámením zatím stanoven nebyl.

zdroj?


Offline - Junior Profil 
18. 7. 2017 16:15 Odeslat příspěvek
Ptal jsem se a napsali mi, že dobíječky rozhodně končit nebudou.


Offline - Junior Profil 
18. 7. 2017 17:23 Odeslat příspěvek
Však je rušit nemusí, mohou je upravit. Místo 100% kreditu navíc třeba jen 10%.


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2017 08:45 Odeslat příspěvek
Utahování šroubů je běžná věc. Nejprve nalákat zákazníky a pak je pěkně podojit. Konkurence není nijak veliká, ale přece při troše snaze se něco vždy najde. Od toho tu máme přenositelnost čísel ... ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 8. 2017 09:41 Odeslat příspěvek
V sobotu asi HD nebývá co? Dnes je zbytečné ho očekávat, že?


Online - Pokročilý Profil 
19. 8. 2017 14:25 Odeslat příspěvek
Víkendy fakt ne.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 9. 2017 07:31 Odeslat příspěvek
Bude tento mesic jeste HD?


Online - Pokročilý Profil 
22. 9. 2017 09:04 Odeslat příspěvek
Moc s tím nepočítám.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 9. 2017 10:45 Odeslat příspěvek
U kaktusu delaji zamestnanci T-debile, je to pravda?


Offline - Pokročilý Profil 
22. 9. 2017 12:50 Odeslat příspěvek
No vzhledem k tomu, ze Kaktus je neco jako specialni predplacenka T-Mobilu, tak kdo jiny by tam asi delal? :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies