MobilMania.cz

Přihlásit se
LG G3 AR

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 10. 2017 08:29 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

prosím o pomoc. Manželka má telefon LG G3 a já mám Huawei P9 Lite. Jde mi o to, že ona má v telefonu AR a já ne. Myslím si tedy, že problém bude v AR.
Jde o to, že když máte takové ty aplikace na focení, které Vám například přidají brýle nebo opičí hlavu, která se hýbe jak Váš obličej (nyní je to i na Messengeru od Facebooku) no tak problém je v tom, že u mě je to ok, prostě dám cokoliv a hýbe se to se mnou a s mým obličejem, ale u manželky když tam dá cokoliv tak ji to jakoby chytí obličej, ale pak se to nehýbe s ní nebo musíte mít mobil ve správné poloze, aby to sedělo na Váš obličej. U mě to sedí i když hlavou hýbu do stran otačím pořad to sedí přesně na mém obličeji a s telefonem vůbec nehýbu, ona musí s telefonem hýbat a najít přesnou polohu jak vzdálenost tak pohybem do boků, aby ji to na obličeji sedělo a stejně je to takové průsvitné a nefunguje to prostě :-D
Dá se to nějak řešit? Například jak vypnout AR jestli to pomůže?

Děkuji moc za odpovědi.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 10. 2017 10:53 Odeslat příspěvek
vzal bych manželku někam do přírody za ruku a tam ji políbil pod nějakým pěkným stromem, když to nepomůže tak za chvilku je ježíšek a obdarovat ji modernějším přístrojem


Offline - Junior Profil 
24. 10. 2017 11:29 Odeslat příspěvek
Bože lidi, tohle opravdu řešíte? Posíláte si fotky s opičí hlavou nabo psíma ušima? Já už se dneska asi ničemu nedivím. Dříve to bylo o tom, že člověk většinou za své peníze chtěl co nejlepší výkon, ale dneska se, očividně, posouváme do roviny, kdy chci za peníze to, aby mi můj mobil uměl přidělat opičí hlavu, která se pohybuje v závislosti na pohybu hlavy.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 10. 2017 07:16 Odeslat příspěvek
No jen pro zajímavost mě a manželku neznáte. Takže bych prosil o radu a ne o kecy děkuji. Narazil jsem na tento problém asi po 2 letech co má ten telefon tak jsem se chtěl zeptat co a jak víc nic. Takže děkuji.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies