MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Inzerce na MM: Limitovaná nabídka Windows 10 Professional

Offline - Expert na retence Profil 
13. 7. 2018 03:10 Odeslat příspěvek
Milí MobilManiaci,

když už musíte inzerovat, tak by bylo fajn, kdybyste lidi nepodváděli.

Objednal jsem si celkem šest licencí Windows 10 z Vašeho takzvaného komerčního článku, což mě vyšlo na cca pouhých 1600 Kč, ovšem po platbě mi přišel mail, že prý došlo z důvodu podezření z podvodu ke stornu. Přitom jsem nakoupil na běžnou MasterCard firemní kartu a očekával inzerovaný produkt. Inu naivně.

Než budete něco znovu inzerovat, tak si ověřte, že daná firma to, o čem píše, skutečně nabízí a že se nejedná o podvod. Jsem zvědav, zda mi vůbec vrátí na kartu peníze, anebo nezačne z karty další peníze krást, protože pokud dojde k pochybení, tak to budete nejprve Vy, kdo bude na PČR podávat vysvětlení.

Jen tak mimochodem, inzerci ani nemažte, mám vše samozřejmě vyscreenované vč. zdrojáků stránek...

https://www.mobilmania.cz/clanky/limito ... fault.aspx
Poslední příspěvek


Online - Mírně pokročilý Profil 
13. 7. 2018 08:10 Odeslat příspěvek
On ten clanek nebyl oznacen jako reklama?
Jinak 6 licenci za 1200 uplne v pohode sezenes na ebayi i s fakturou od overene firmy.


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2018 10:22 Odeslat příspěvek
Ha ha ha, článek už je pryč, to dlouho nevydržel. Zajímalo by mě, jak dlouho vydrží toto diskusní vlákno, dávám mu pár desítek minut. Jinak tamta reklama je ještě v pohodě, objevuje se tu i mnohem hrubší zrno, reklamní stránky s falešnými vědeckými studiemi, falešným facebookovým pluginem apod.


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 7. 2018 10:55 Odeslat příspěvek
Citace
Jinak 6 licenci za 1200 uplne v pohode sezenes na ebayi i s fakturou od overene firmy.


Jo a za cas se ti zacnou hlasit jako neplatne, boze... :roll:


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2018 13:08 Odeslat příspěvek
Ale nezačnou, zejména ne na území Evropské unie, z jejíhož rozhodnutí je toto legální (pokud se to správně provádí), a Microsoft to plně respektuje (jinak by dostal další pokutu). Že to Microsoft aktivně neinzeruje, je samozřejmě pochopitelné, takže o tom moc lidí neví.


Offline - Pokročilý Profil 
13. 7. 2018 14:49 Odeslat příspěvek
A ten email o stornu psal kdo? Ten eshop nebo banka?


Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 7. 2018 20:32 Odeslat příspěvek
Ladislav_Malek píše
Ale nezačnou, zejména ne na území Evropské unie, z jejíhož rozhodnutí je toto legální (pokud se to správně provádí), a Microsoft to plně respektuje (jinak by dostal další pokutu). Že to Microsoft aktivně neinzeruje, je samozřejmě pochopitelné, takže o tom moc lidí neví.


Zacnou a stavet na hlavu se muzes jak chces.


Offline - Expert na retence Profil 
14. 7. 2018 10:59 Odeslat příspěvek
Zajímavé. Takže jsem byl uveden v omyl a okraden o 76.25 CZK (obchod mi po jejich prý stornu vrátil částku nižší).

Milá redakce MobilMania.cz, číslo mého účtu je 55848455 / 2010. Vrátíte mi peníze za uvedení v omyl vlivem klamavé reklamy, na které jste se podíleli zakomponováním Vašeho psudoslevového kuponu, nebo chcete jít vypovídat na PČR a já mám o své zkušenosti napsat do svého webového magazínu? Protože toto není jen přestupek, nýbrž pokus o podvod, což je už trestný čin. Znovu se ptát a psát sem nebudu.

zivan píše
A ten email o stornu psal kdo? Ten eshop nebo banka?
Obchod.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 7. 2018 11:32 Odeslat příspěvek
Nerozumím této větě :
po platbě mi přišel mail, že prý došlo z důvodu podezření z podvodu ke stornu.

podezření pojal kdo? Robot? Zaměstnanec? A z jakého důvodu? A kdo stornoval? Obchod? Platební společnost? Banka?
X-krát zvl. v zahraničí volám do ČR že jsem opravdu na dovolené a že mě ***** když mi nefunguje najednou karta a nemohu platit. Že mají můj telefon a mohli by mi zavolat a nepřivádět do komplikovaných situací. Zvl. když používání karty oproti dřívějšku ztratilo kursovou výhodu vůči cash.


Offline - VIP uživatel Profil 
14. 7. 2018 11:45 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ: Je dobře, že jsi to na fórum uvedl, alespoň budou uživatelé fóra na internetu opatrnější. Ale vyzývat tímto redakci, je podle mě neadekvátní postup. Vezmi oficiální kontakty na redakci, zavolej, nebo napiš a poté to řeš s příslušnou osobou. Tohle podle mě není správný přístup.


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 7. 2018 11:21 Odeslat příspěvek
Tady si o tom muzete podiskutovat az, az..

https://www.zive.cz/poradna/panove-z-zi ... tanswers=1

https://www.zive.cz/clanky/limitovana-n ... fault.aspx


Offline - Expert na retence Profil 
15. 7. 2018 21:27 Odeslat příspěvek
@uiqjirka: Diskutovat o tom, jak jsem uvedl, nebudu, nicméně děkuji Vám za informaci potvrzující, že firma provozující zdejší portály o záležitosti dobře ví a plně ji svým (ne)jednáním podporuje. Teď, jelikož se podle mého názoru již prokazatelně jedná o podvod, trestní oznámení podle zákona podat musím, jinak sám poruším zákon. Dokud jste mi to nenapsal, měl jsem na vybranou. Nyní nemám. No a Vy také ne... Rozhodnutí je však na každém zvlášť.

Pak sem postnu číslo jednací. Pokud tedy nedostanu ban...


Naposledy upravil Raziel-CZ dne 15. 7. 2018 21:30, celkově upraveno 2


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 7. 2018 21:30 Odeslat příspěvek
Je to vazne odpad, jak se k tomu stavi a na vsem se jeste podili. Tohle uz je opravdu za hranici.


Offline - Expert na retence Profil 
16. 7. 2018 18:33 Odeslat příspěvek
Pokusil jsem se dnes kontaktovat redakci přímo, leč bezúspěšně:

Dnes odpoledne docela trvalo, než mi to někdo zvedl na telefonním čísle 225 977 111 získaném z FB Stránky držitele domény a provozovatele Mobilmania.cz (https://www.facebook.com/CzechNewsInvest/), kde jsem se před tím snažil získat telefonní kontakt na jakoukoli odpovědnou osobu.

Když jsem se dovolal, nejprve se mi paní vymlouvala na jakýsi schovávaný maličký text kdesi prý někde na webu, který údajně tvrdí, že redakce neodpovídá za obsah komerčních článků (o čemž mimochodem nerozhoduje provozovatel webu, nýbrž zákon a soud). Když jsem paní konfrontoval slovy, že žádný takový text nikde u článku není a nevidím, nedokázala mi sdělit, kde přesně bych jej našel. Trvala na svém. Argumentoval jsem dále účastí provozovatele Mobilmania.cz na akci podvodného obchodu (k této chvíli je již nabídka internetového obchodu Goodoffer24.com stažena, ačkoli komerční článek na webu Mobilmania.cz stále visí) tím, že je s inzerentem domluven na slevě pro uživatele, kteří nabídky využijí, při zadání slevového kódu (viz komerční článek). Jelikož paní neměla co na to říci, nasměrovala mne na telefonní číslo 225 911 534. Toto číslo mi nezvedl nikdo celé dnešní odpoledne. Nikdo mi nezavolal zpět.

Dovoluji si zde veřejně provozovatele Mobilmania.cz, jelikož to evidentně jinak nejde a nejsem ochoten ho nikde extra nahánět, informovat o mém pokračování v získávání důkazů. Vše si screenuji, nahrávám a připravuji pro podání trestného oznámení. Milá Mobilmania.cz, tím, že se vyhýbáte odpovědnosti, si jen zhoršujete situaci. O tom, že Vás sháním, víte z tohoto fóra prostřednictvím svých moderátorů, víte o tom prostřednictvím Vaší Facebookové stránky a víte o tom též od paní na telefonním čísle 225 977 111. Kontakt na mě je veřejný, a to 777 228 288. Již jsem Vás informoval na Facebooku, že očekávám Váš kontakt nejpozději do pátku 20.07.2018. To je datum, do kdy jsem ochoten s Vámi vůbec jednat. Nehodlám Vám věnovat více ze svého času, který opravdu na Vás nemám.

Milá redakce Mobilmania.cz, patrně si neuvědomujete, že se na internetu pohybují i jiní novináři a žurnalisté. Dle mého názoru už jste se svým chováním za hranou. Nejedná se v tomto případě nikoli pouze o přestupek, v rámci kterého došlo k nenavrácení mi celé částky za stornovanou objednávku ze strany internetového obchodu, ale též o trestný čin podvodu. Ocenil bych, kdybyste si vyhrnuli kalhoty, nasadili koule a postavili se k věci čelem. Pokud tedy nechcete lítat po služebnách policie. Je Vaším záměrem přeci maximalizace zisku, nebo ne?

Mé texty zde nejsou podnětem k diskuzi, pouze zde informuji Vaše ostatní uživatele o mém postupu. Samozřejmě můžete toto vlákno vymazat a eventuálně mne zabanovat, nicméně pak se vše v širším podání objeví na jednom z mnou provozovaných webů. Takže skutečně Vám doporučuji spíše ty koule.

Takže jak píši, telefon na mě je 777 228 288 a čekám do pátku na Váš telefonát. Volat pouze mezi 11-13 hodinou.


Offline - Hlavní administrátor Profil 
17. 7. 2018 11:57 Odeslat příspěvek
Předal jsem odkaz na toto vlákno kolegům z obchodního oddělení. Viníte redakci, která ale s touto věcí nemá nic společného – toto byl inzerát, nikoli redakční obsah.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 17 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies