MobilMania.cz

Přihlásit se




Výhra Iphone X

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2018 18:33 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Třináctiletá dcera vyhrála v internetové soutěži Iphone X, v jaké samozřejmě neví. V té vyplňovala jméno a příjmení, nepravdivý věk 17, telefonní číslo a odpovědi na několik otázek - prý nic víc osobního. O výhře jí přišla sms a že má zavolat a domluvit se na předání telefonu. Předala jí ho "nějaká paní" na parkovišti před obchodním domem, v originálním balení, podepsala papír o převzetí, nic víc. Když jsem volal na telefonní číslo, ze kterého přišla sms, dovolal jsem se její spolužačce - jak je to možné, nemám tušení. Nicméně telefon je doma. Má někdo podobnou zkušenost? díky za odpovědi.
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
29. 7. 2018 18:50 Odeslat příspěvek
Pekna blbost, tenhle scifi pribeh ti povedela dcerka? :lol:


Offline - Junior Profil 
29. 7. 2018 18:51 Odeslat příspěvek
Fake smazat


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2018 19:05 Odeslat příspěvek
Žádný fake, snažím se dopátrat, co se stalo. Zajít do iwantu, jestli dokáží vypátrat původ telefonu? Jde mi i o to, jestli někdo někdy podobně telefon vyhrál. To že jsem se dovolal někam jinam není až tak důležité.


Offline - Moderátor Profil 
29. 7. 2018 19:30 Odeslat příspěvek
Podle mne tímto způsobem kamarádka pomohla zlegalizovat pokoutně získaný ajfoun ;-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
29. 7. 2018 19:33 Odeslat příspěvek
špageta: Pokud nejsi nějak "postižen", tak ti musí být jasné už bez sepsání dotazu, že takto telefon nevyhrála. Opravdu báchorka, které může věřit někdo tak s 50% IQ a kdoví, jestli to ještě nenadsazuji.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 7. 2018 20:37 Odeslat příspěvek
Děkuji všem. Vyřešeno.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2018 18:34 Odeslat příspěvek
Mozno nie som sam, koho by zaujimal povod telefonu. :D Prezradis, o co sa v skutocnosti jednalo? :-D


Offline - VIP uživatel Profil 
2. 8. 2018 19:53 Odeslat příspěvek
Předpokládám, že nenapíše.....:-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 8. 2018 20:11 Odeslat příspěvek
Pro uklidnění všech. Není kradený a samozřejmě ani vyhraný.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies