MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 12 nebo pockat na Galaxy S21?

Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 09:38 Odeslat příspěvek
Jediná námaha tu je generována tvou zvrácenou potřebou špinit něco, co ti nevyhovuje a stále tu všechny tím otravovat.
Ale já tě tu beru jako "asociála" podle toho, co tu předvádíš, takže se spíš tvými příspěvky bavím.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Jediná námaha tu je generována tvou zvrácenou potřebou špinit něco, co ti nevyhovuje a stále tu všechny tím otravovat.
Ale já tě tu beru jako "asociála" podle toho, co tu předvádíš, takže se spíš tvými příspěvky bavím.

Asociála? Nechceš si raději prostudovat, co to slovo znamená? Nebo požadavek na lepší historii hovorů u iOS, podobnou jaká je na Androidu znamená, že jsem jedinec bez sociálního cítění, bezohledný, jehož chování se vymyká společenským zásadám? :mrgreen: :mrgreen:

https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web. ... vo/asocial


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 10:46 Odeslat příspěvek
red98 píše
Mne napriklad chyba na iphone AOD a prehravanie youtube na uzamknutej obrazovke. Pre mna je to uplne bezna vec - pre iphone sci-fi.


Kcemu je AOD dobre v dnesni dobe nevim, nicmene ano, to iPhone neumi a doufam, ze umet nebude.
A youtube - to je samozrejme nesmysl. Prehrava na pozadi, na zamknute obrazovce a bez reklam. :D Jen nesmis bejt socka. :D


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
OT: Moderatori, je pekny, ze jegemu mazete prispevky nebo rovnou temata, ale nebyl by na miste spis ban? Sice neni vulgarni, ale jinak predvadi cisty trolling. 99% prispevku je uplne mimo...

red98: iPhone youtube na zamcene obrazovce umi, pouzivam skoro kazdy den.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 10:59 Odeslat příspěvek
Založí si zase další účet, to nemá cenu. Když mu budou mazat příspěvky, třeba ho to časem odradí.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 11:27 Odeslat příspěvek
SerifJohn píše
red98 píše
Mne napriklad chyba na iphone AOD a prehravanie youtube na uzamknutej obrazovke. Pre mna je to uplne bezna vec - pre iphone sci-fi.


Kcemu je AOD dobre v dnesni dobe nevim, nicmene ano, to iPhone neumi a doufam, ze umet nebude.
A youtube - to je samozrejme nesmysl. Prehrava na pozadi, na zamknute obrazovce a bez reklam. :D Jen nesmis bejt socka. :D


Jak jako k čemu je AOD dobré a ještě v dnešní době? :D.
IPhone neměl nikdy ani informační diodu. A hlavně se neohanet chytrými hidinkami, každý je přece jen nenosí.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 11:30 Odeslat příspěvek
Tak opet narazime na tu nesmyslnost. Abys zaregistroval, ze ti neco prislo, musis se na mobil podivat. To je proste ukazka suproveho komfortu.
A ano, hodinky to resi a je to o 100%lepsi. Nemusis se nikam divat a vis.. :)


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 11:37 Odeslat příspěvek
Jako faktem je, že AOD by mohl u iOS být pro ty, kteří hodinky nemají.
Mě AOD nechybí, protože mám mobil stále u sebe a hodinky mám taky.
Navíc není problém na mobil, který leží na stole jednou ťuknout a hned vidím, jestli mi něco přišlo.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 11:38 Odeslat příspěvek
mas0n píše
OT: Moderatori, je pekny, ze jegemu mazete prispevky nebo rovnou temata, ale nebyl by na miste spis ban? Sice neni vulgarni, ale jinak predvadi cisty trolling. 99% prispevku je uplne mimo...

Čím to je, že majitelé iPhonu jsou tak agresivní? Normálně se na něco zeptáš, a oni tě začnou přesvědčovat, že to vlastně nepotřebuješ a pokud na tom trváš, tak jsi nějak vadný. Potřebují si nějak sami před sebou obhájit nákup drahého telefonu, který dosud neumí některé základní věci, co umí telefony konkurenčního systému za několikrát menší cenu? Čest výjimkám, kteří diskutují slušně a argumentuji věcně.


Offline - Administrátor Profil 
11. 1. 2021 11:41 Odeslat příspěvek
Tak, nechal jsem to tu trochu vykvést, ale už je to jenom hnůj. Ještě někdo vybírá mezi vyčkáváním na nové Galaxy vs. koupí nejnovějšího jablka?

Pokud ne, přesunu tu flame část na smetiště a tam se může vesele pokračovat.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 11:43 Odeslat příspěvek
Loader píše
Tak, nechal jsem to tu trochu vykvést, ale už je to jenom hnůj. Ještě někdo vybírá mezi vyčkáváním na nové Galaxy vs. koupí nejnovějšího jablka?

JÁ!

Ovšem iOS musí dostat použitelnou historii hovorů, nebo Samsung vypustit S21 Mini. 8-S


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
11. 1. 2021 11:47 Odeslat příspěvek
Dneska nějaké volné kusy iP 12 Pro na datartu, istylu a dalších shopech, pokud někdo shání.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 11:59 Odeslat příspěvek
Jo tak. Takže se nemusím dívat na hodinky, abych zjistil, kolik je hodin, nebo jaká notifikace mi přišla :-). Hodinky řeší jen neschopnost Applu informovat uživatele iPhonu vizuálními notifikacemi.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 12:09 Odeslat příspěvek
Ja bych to presunul na smetak. :)

orgasmic píše
Jako faktem je, že AOD by mohl u iOS být pro ty, kteří hodinky nemají.
Mě AOD nechybí, protože mám mobil stále u sebe a hodinky mám taky.
Navíc není problém na mobil, který leží na stole jednou ťuknout a hned vidím, jestli mi něco přišlo.

Presne jak pises.. kdyz uz se musis podivat, staci tuknout.
Nicmene kdyz pracuju na Macu, iPhone me nezajima a ani hodinky. Funguje to.
U Apple watch mi AOD taky prijde zbytecne. Proste kdyz se chci podivat na cas, displej se zapne. Nac mit displej zaplej, kdyz na nej nekoukam. Ale proste podle gusta...


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
Řadu let používám též hodinky a přesto AOD prostě mám a mít chci. V dnešní době ta možnost mi přijde jako naprostá samozřejmost. Však kvůli tomu se tehdy začal AMOLED i používat. Ale teď z toho uděláme nepotřebnou věc, jen protože to iP neumí, tak to vlastně nikdo nepotřebuje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 67 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies