MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

iPhone 12 nebo pockat na Galaxy S21?

Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
Ja jsem mel na porovnani(10 dni +-) iPhone 12 mini a Note 20 Ultra.
Dalo by se rict ze diky velikosti to ani nema smysl porovnavat. Jenze pak se clovek koukne na cenu(256GB...maj je oba) a zjisti ze stoji +- stejne tak je jasny ze za "stejny" penize clovek dostane daleko vic "telefonu" (at uz velikosti nebo funkcema) u Notu.

Pokud jsi proste zvyklej na Android budou ti chybet "ficury" a to same naopak.
Rozdilu a recenzi na iOS/Android atd je spousta ale jsou k nicemu protoze si sam musis rict co by jsi vyuzil a co ne...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 13:08 Odeslat příspěvek
Kapr99 píše
Pokud jsi proste zvyklej na Android budou ti chybet "ficury" a to same naopak.
Rozdilu a recenzi na iOS/Android atd je spousta ale jsou k nicemu protoze si sam musis rict co by jsi vyuzil a co ne...

Já vím naprosto přesně, co by se mi líbilo na iPhone - velikost u Mini, dlouhá podpora (v šuplíku mám iPhone SE 2016 a dosud dostává aktualizace) a jednoduchý přenos aplikací a dat na nový model (zkušenost z iPadu).

Již méně přesně vím, co se mi nelíbí - zmršená historie hovorů, chybějící, placené nebo různě omezené aplikace, které jsou na Android zdarma a/nebo mají větší funkčnost a také jsem nepochopil, že jak se u iOS řeší používání placených programů na více různých zařízeních, když na každém iOS zařízení je jediný Apple ID. U Androidu je to jednoduché, stačí mít jeden účet na placené aplikace a ten pak připojit ke všem svým zařízením.

Samozřejmě mi vadí přestřelená cena samotných zařízení i příslušenství, ale při splátkách několik stokorun k měsíčnímu vyúčtování a životnosti 5-6 let mi to až tak nevadí. Hlavní je, aby mě daný systém vyhovoval a zbytečně neomezoval.

PS: Zrovna mi tu chcípá iPad Mini 1. generace a Sony Xperia Z3 Tablet Compact. U obou končí baterka, ale na iPadu se dá fungovat, ovšem je to za trest, rychlost je šnečí, Sony pořád funguje velice dobře, ovšem již na 70-80% nabití se vypne bez předchozího varování. Sám nevím, co je lepší. U Sony bych občas potřeboval pár desítek sekund navíc, u iPadu mám chuť s ním praštit o zeď.

Podobný pocit jsem z obou zařízení měl i předtím - iPad jsem měl často chuť hodit do zdi, ale když něco fungovalo, nebo jsem objevil, jak co funguje, tak to bylo rychlé a pohodlné, ale někdy to bylo jak škrábání se levou rukou za pravým uchem. Sony fungoval vždy podle očekávání, ovšem občas trochu zalagoval nebo program "vyletel". Prakticky vždy jsem mohl vyřešit, co jsem potřeboval, ale často se ty způsoby různě lišily a jednotný přístup k řešení nefungoval.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 13:09 Odeslat příspěvek
DirtyKing píše
Řadu let používám též hodinky a přesto AOD prostě mám a mít chci. V dnešní době ta možnost mi přijde jako naprostá samozřejmost. Však kvůli tomu se tehdy začal AMOLED i používat. Ale teď z toho uděláme nepotřebnou věc, jen protože to iP neumí, tak to vlastně nikdo nepotřebuje.


To tady nikdo nepíše. Zkus se chytit za čumák.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
jege: Na trolly normalne nereaguju, ale udelam vyjimku.
Dostal jsi vsechny informace, vsechny navody a rady. A taky doporuceni, ze pokud na vypisu hovoru trvas, nejsi schopny/ochotny si to v kombinaci s nejakou tou aplikaci vyzkouset, tak proste iPhone neni pro tebe. Vsechno probihalo normalne. Pak jsi zacal opakovat neustale to same, otravovat dalsi vlakna, az te musel moderator promazat. A pokracujes v tom dal. Proste trolling, nic jineho. Pokud se neproberes, nezaslouzis nic jineho nez ban. Takze se laskave uklidni. A nediv se reakcim ostatnich na tve prispevky. Meles porad to same dokola. Je to OTRAVNE, a nikoho to nezajima.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 1. 2021 16:29 Odeslat příspěvek
Se divim, ze to neni uzamceno to tema. Sama iovecka a troll.


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2021 16:38 Odeslat příspěvek
koukám, že patříš do té druhé grupy :D


Offline - Administrátor Profil 
11. 1. 2021 16:57 Odeslat příspěvek
Loader píše
Tak, nechal jsem to tu trochu vykvést, ale už je to jenom hnůj. Ještě někdo vybírá mezi vyčkáváním na nové Galaxy vs. koupí nejnovějšího jablka?

Pokud ne, přesunu tu flame část na smetiště a tam se může vesele pokračovat.



Tak a je to na Smetišti.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #
Stránka 5 z 5 [ Příspěvků: 67 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies