MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - BAN Profil 
22. 3. 2022 19:38 Odeslat příspěvek
V odinu to normálně funguje změna CSC za indonéskou teď jsem to dělal a vše jede v pohodě i nahrávání hovoru.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 19:45 Odeslat příspěvek
Sachmar
Jakou máš S22?


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 19:45 Odeslat příspěvek
Sachmare,na S22?


Offline - BAN Profil 
22. 3. 2022 19:47 Odeslat příspěvek
Ne ne promiň dával jsem to na S21 já myslím že tam rozdíl v softweru není ne? taky má S21 One UI 4.1

-- 22. 3. 2022 19:48 --

renek1 píše
Sachmar
Jakou máš S22?

S21


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 19:51 Odeslat příspěvek
Rozdíl je i v S22,kdyz mas Exynos,nebo SD..Natoz mezi S21 vs S22..


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 19:52 Odeslat příspěvek
Rozdíl je tam dost velkej, ale opakovat to tu stejně nemá smysl.
Problém je hlavně v tom, že tomu nerozumíš a někomu to radíš a on ti za to ještě poděkuje. :oboze


Offline - BAN Profil 
22. 3. 2022 19:57 Odeslat příspěvek
bagr3210 píše
Rozdíl je i v S22,kdyz mas Exynos,nebo SD..Natoz mezi S21 vs S22..

Tak myslím , že se můžem bavit co se týče rozdílu jen ve funkčnosti sofweru ne ? Hardwerově mě to myslím nějak zajímat nemusí snad pokud má člověk snapdragon.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 20:01 Odeslat příspěvek
Sachmar
Myslet znamená hov*no vědět. Ty raděj nemysli a hlavně nikomu neraď. :pozor


Offline - BAN Profil 
22. 3. 2022 20:08 Odeslat příspěvek
Pleteš si pojmy z dojmy. Já tady nikomu neradil zas ti asi zase začínat hvízdat v hlavě co ? Přece se tu vede diskuze já jsem to nikdy nedělal co se týče změny ROM aby mi fungovalo nahrávání hovoru tak se tady i na sekci S21 ptám o informace .


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 20:19 Odeslat příspěvek
Sachmar píše
Pleteš si pojmy z dojmy. Já tady nikomu neradil zas ti asi zase začínat hvízdat v hlavě co ? Přece se tu vede diskuze já jsem to nikdy nedělal co se týče změny ROM aby mi fungovalo nahrávání hovoru tak se tady i na sekci S21 ptám o informace .

V sekci S22 kecáš o tom jak jde přes odin nahrát Indonéská rom a přitom máš S21. Tak sem nelez, když o tom víš ho*vno, jelikož pak to někdo vezme vážně a zkurví si svůj telefon.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 20:21 Odeslat příspěvek
Ani já nevím z jaké dojmy máš ty pojmy, tak sorry, ale i já, který taky nikdy ROM ani region ani žádné CSC neměnil, jsem tady stihnul několikrát pochopit, že u řady 22 je to úplně jiné, než u předchozích. Tak proč se pořád pleteš do tohodle tématu je fakt absolutně k nepochopení. Nechceš už jít prudit někam jinam?


Naposledy upravil dwxx dne 22. 3. 2022 20:23, celkově upraveno 1


Offline - BAN Profil 
22. 3. 2022 20:23 Odeslat příspěvek
Ty ocasu vypatlany šak to mám nahozene na mobilu tu indonéskou ROM co ty si magora to snad můžeš být jen ty a tady tvl. :D

-- 22. 3. 2022 20:24 --

dwxx píše
Ani já nevím z jaké dojmy máš ty pojmy, tak sorry, ale i já, který taky nikdy ROM ani region ani žádné CSC neměnil, jsem tady stihnul několikrát pochopit, že u řady 22 je to úplně jiné, než u předchozích. Tak proč se pořád pleteš do tohodle tématu je fakt absolutně k nepochopení. Nechceš už jít prudit někam jinam?

Ty mi skoč na cara. :D Vy tu jste jak vydím pokřapanci jen co je pravda celou dobu se tu bavilo ty osle změně ROM a nhrávání hovoru a teď děláte ze sewbe ocasy. 8-)


Naposledy upravil Sachmar dne 22. 3. 2022 20:26, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 20:24 Odeslat příspěvek
Ty ocasu, vždyť ten telefon řady S22 ani nemáš, tak co tady pořád meleš?

Jo jo, argument třetí třídy pomocné školy, skoč mi na cara.. Good job, už zmizni prosím tě!


Offline - BAN Profil 
22. 3. 2022 20:27 Odeslat příspěvek
Onane, :D šak jsem tam psal že mám S21 toš si na palicu nebo ses tak narodil ?


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2022 20:31 Odeslat příspěvek
Sachmar píše
Ty ocasu vypatlany šak to mám nahozene na mobilu tu indonéskou ROM co ty si magora to snad můžeš být jen ty a tady tvl. :D

-- 22. 3. 2022 20:24 --

dwxx píše
Ani já nevím z jaké dojmy máš ty pojmy, tak sorry, ale i já, který taky nikdy ROM ani region ani žádné CSC neměnil, jsem tady stihnul několikrát pochopit, že u řady 22 je to úplně jiné, než u předchozích. Tak proč se pořád pleteš do tohodle tématu je fakt absolutně k nepochopení. Nechceš už jít prudit někam jinam?

Ty mi skoč na cara. :D

Tak ještě jednou ty idi*ote. Tady je řeč o řadě S22 a né o S21 kterou máš ty!
Tobě Indonéská rom nahrát jde, ale na S22 NE! Si sedíš na vedení. Raděj už nic nepiš, jelikož seš absolutně vypatlanej. Nevím proč sem sereš tu svoji S21 když na ní se tu nikdo neptá.
A ještě za každej svůj příspěvek si sám děkuješ. Ty si vážně ujetej.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 16 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies