MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone vs. Android vs. IQ

Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 12:08 Odeslat příspěvek
A to dokazuje co?
Ten samy pokus jde replikovat i na druhe strane spektra.
Jen zde odkryvas svoji malost, hloupost a neznalost statistiky jako oboru.:D
Aneb nemam argument, vytahnu uplnou hovadinu :D

Koukni na tohle, borce :D Tam mas popsany, proc je droidi krabicka horsi i pres milion nadbytecnejch funkci.
Aneb mi to prijde jako v zivote. Nektery multifunkcni veci toho umi dost, ale nic poradne. Jako droidy.
https://youtu.be/FsHrV26dKD8


Naposledy upravil SerifJohn dne 17. 4. 2022 12:11, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
17. 4. 2022 12:10 Odeslat příspěvek
Ne, ten samý pokus by na druhé straně dopadl opačně. Lidé by byli zklamáni. Proto to nikdo ani nezkusil.
:D


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 12:19 Odeslat příspěvek
Klasicka znamka nizsi inteligence.
Tva odpoved to nyni jasne dokazuje.
Bohuzel si opravdu pod medianem inteligencniho prumeru.
A asi si myslis, ze jsem napsal, ze vsichni, kdo maji Android jsou hloupi. Ale neni tomu tak. Jen kvuli jedincum jako jsi ty, jsou proste prumerne hloupejsi a mene vydelavaji. To je s tim uzce spjato.

To tak ale v zivote funguje. Kdo ma hodne penez, take radeji koupi zije ve velkem baraku, za ktery da vice penez a ukazuje to jeho socialni statut. Ac si to mnozi lide nepripousti, je to tak. Stejne tak budes marne hledat manazera, ktery jezdi v Dacii.
Kdo ma penize, koupi ten nejlepsi produkt na trhu a tim je iPhone, k tomu si koupi Apple Watch a Macbook a neresi v podstate nic :D
A jestli chces videt, jak to funguje. Rad te poucim :D


Offline - Pokročilý Profil 
17. 4. 2022 12:38 Odeslat příspěvek
Pořád tam nemáš nic o inteligenci, víš aspoň co to slovo znamená?


Offline - osobne Profil 
17. 4. 2022 12:45 Odeslat příspěvek
Ten nadpis tématu "Záseky iPhone 12", to musí být pro ŠerifJohna něco jako červený hadr pro býka.
:D


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 15:07 Odeslat příspěvek
Vladimír Vaněk alá Samsung FE 21: Vaňku, já myslel, že už se to několikrát vyjasňilo, ale tu tu ten svůj naprosto zcestný průjem budeš psát dál. Tak si to trošku rozebereme. Píšeš, že si vždy používal špičkové mobily s Androidem a teď máš S21 FE, tedy klasický budget telefon. Co je na S21 FE špičkového? Pokud zůstaneme u stáje Samsungu, tak tam jako špičkové zařízení považuji Fold 3, S22+ a především S22 Ultra, ale rozhodně ne obyčejný budget telefon. Píšeš, že nelze hromadně smazat kontakty. Zrovna jsem vyzkoušel přes iCloud vymazat staré kontakty a 12 kontaktů jsem jich naprosto v pohodě vymazal. To je divné, co? Aplikace na pokočilé úpravy fotografií jsou placené? A u Androidu snad nejsou? Jako jednu z aplikací na pokročilejší úpravu fotografií považuji třeba Lightoom a ta je stejně placená na obou platformách. Že má Apple celkem slušnou i nativní úpravu fotografií, která 99,9% populace bude dostačovat, to asi rozebírat nebudu, to mají i jiní výrobci. Když se podíváme na nativní aplikaci, ano, ta skutečně nemá moc široké možnosti nastavení, což je opět pro 99,9% uživatelů výhra. A lidi co od toho chtějí něco víc, tak si koupí jednu z nepřeberného množství kvalitních photo aplikací, které ti umožní si nastavit všechno co si nastavit můžeš. Ale chápu, ty si vždycky brečel, že je to placené. Ale ono to tak bývá, že za SW se platí. Nikdo, znovu zopakuji NIKDO nebude vyvíjet aplikaci zadarmo! Ti co ano, je to polofunkční balast plný reklam. Tak to je jak u iOS, tak u Androidu. U obou platforem mám spousty zakoupených app, protože free většinou stojí za starou belu. Co se týče prodeje iPhone 12, tak jsem jej jako roční kus prodal se ztrátou 6000 Kč. Můžu vědět, který jiný telefon prodáš s tak nízkou ztrátou? Inzerát na Bazosi a Marketplace a během dne desítky zájemců. Před měsícem jsem upgradoval z iPhone 13 Pro na iPhone 13 Pro Max, telefon jsem prodal se ztrátou 5000 Kč za 5 měsíců. Ráno v 7:00 jsem hodil inzerát, do oběda se mi ozvalo přes 60 zájemců! Ano, drtivá většina dopisovatelé, ale i tak bylo několik vážných zájemců a ve 13h byl telefon prodaný. Co se týče Apple Watch, než jsem upgradoval na Series 7, tak jsem měl SE. SE jsou koupil v Electroworldu za 7290 Kč. Měl jsem je 8 měsíců, prodal jsem je za 5000 Kč. Prodáno takřka okamžitě. O Apple produkty je toptiž enormní zájem. Pokud si ten iPhone koupil za cenu, za kterou se standardně u resselerů prodává a dal ho o 3000 Kč levněji, tak se divíš, že si ho neprodal? Na Bazosi je ***** telefonů, které prodávají podnikatelé kvůli odpočtům a úplně novou funglovku se zárukou koupíš právě o ty 3 tis. Kč levněji. Jenže na to, aby si toto pochopil a prvně se podíval za kolik to prodávají ostatní, na to seš milý Vaňku moc hloupoučký. Bohatě mi stačilo číst tu v minulosti tu další hromadu tvých průjmů, kde tvrdíš, že iPhone něco neumí a přitom to tam běžně používám. V tvém případě je problém pouze v uživateli, který se nedokáže zbavit návyků z jiných systémů, protože aby pochopil, že někde se to dělá jinak, na to máš proklatě nízké IQ. Ale alespoň konečně už nejsi natolik hloupý, aby si tu ty své negramotné nesmysly psal pod vlastním jménem. Už si zjistil, že je standardem, že HR standardně vyhledávají na internetu a díly svým blábolům si přišel o svůj vysněný job? :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 4. 2022 16:04 Odeslat příspěvek
Já se bavím. Z jednoduchého dotazu “záseky…”, který už jsem vyřešil, jak jsem psal, se zas strhla vlna urážek a vynucování si toho o čem jste slepě přesvědčený, že je nejlepší a že to musí být nejlepší pro všechny. To nesvědčí o vysoké inteligenci. Mě osobně po deseti letech s androidem u iP nechybí nic a zvykl jsem si za půl dne. Asi neřeším kraviny a používám. Ale každej potřebuje něco jiného a to respektuju. Zkuste to taky!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 4. 2022 21:00 Odeslat příspěvek
SerifJohn píše
:D Nejlepsi je, ze to vsichni vite. Sefove firem vzrabejici droidi srajdicky maji iPhony, vyznamne osobnosti maji iPhony, lidi co neresi prachy maji iPhony. A samozrejme pak to chce i siroka verejnost, co je schopna obetovat svuj nizky zivotni standard. Ale je to tak, ze pokud je clovek inteligentni a ma penize, je zde vetsi pravdepodobnost, ze ma iPhone.

Cituji studii:
A new study shows that states with more college-educated people tend to have higher iPhone sales.

A to si dejte do googlu myslitelove :D

A pro toho trotlika s nickem Samsung: Ukaz mi jedinej Samsung, co je ve vydrzi a optimalizaci lepsi, nez iPhone :D
Vy tam musite mit mnohem vetsi baterky, protoze droidy topi, nemaji vykon a zerou baterku jak sv…na :D
Testu na netu je bambilion. Samsung kdyz zdechne, ma iPhone jeste baterku na 25% :D


Jediné co u Applu uznávám je marketing, že umí každému primitivové vnutit pocit jakési výlučnosti a svou předraženou navoněnou bídu mu prodat... Včetně všech placených aplikaci, když ty zdarma jsou pouze demoverze plné reklam.."bohatý člověk" má Apple na háku...to jen reklama krmí uši primitivům, puberťákum...Kdo potřebuje mobil na práci, má Android..��‼️ Třeba kvalitní app ZDARMA nahrávání hovorů,USB host... Kdysi jsem si na chvíli koupil i iPhone 7, a u toho mi baterie umírala už v poledne ‼️�


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 4. 2022 21:10 Odeslat příspěvek
Kdyby iP byl takovej nepouzitelnej šunt, proč ho používají recenzenti (huramobil, tech arena…) Pracuju pro několik německých firem a všude jen iP.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 4. 2022 21:10 Odeslat příspěvek
DirtyKing píše
Vladimír Vaněk alá Samsung FE 21: Vaňku, já myslel, že už se to několikrát vyjasňilo, ale tu tu ten svůj naprosto zcestný průjem budeš psát dál. Tak si to trošku rozebereme. Píšeš, že si vždy používal špičkové mobily s Androidem a teď máš S21 FE, tedy klasický budget telefon. Co je na S21 FE špičkového? Pokud zůstaneme u stáje Samsungu, tak tam jako špičkové zařízení považuji Fold 3, S22+ a především S22 Ultra, ale rozhodně ne obyčejný budget telefon. Píšeš, že nelze hromadně smazat kontakty. Zrovna jsem vyzkoušel přes iCloud vymazat staré kontakty a 12 kontaktů jsem jich naprosto v pohodě vymazal. To je divné, co? Aplikace na pokočilé úpravy fotografií jsou placené? A u Androidu snad nejsou? Jako jednu z aplikací na pokročilejší úpravu fotografií považuji třeba Lightoom a ta je stejně placená na obou platformách. Že má Apple celkem slušnou i nativní úpravu fotografií, která 99,9% populace bude dostačovat, to asi rozebírat nebudu, to mají i jiní výrobci. Když se podíváme na nativní aplikaci, ano, ta skutečně nemá moc široké možnosti nastavení, což je opět pro 99,9% uživatelů výhra. A lidi co od toho chtějí něco víc, tak si koupí jednu z nepřeberného množství kvalitních photo aplikací, které ti umožní si nastavit všechno co si nastavit můžeš. Ale chápu, ty si vždycky brečel, že je to placené. Ale ono to tak bývá, že za SW se platí. Nikdo, znovu zopakuji NIKDO nebude vyvíjet aplikaci zadarmo! Ti co ano, je to polofunkční balast plný reklam. Tak to je jak u iOS, tak u Androidu. U obou platforem mám spousty zakoupených app, protože free většinou stojí za starou belu. Co se týče prodeje iPhone 12, tak jsem jej jako roční kus prodal se ztrátou 6000 Kč. Můžu vědět, který jiný telefon prodáš s tak nízkou ztrátou? Inzerát na Bazosi a Marketplace a během dne desítky zájemců. Před měsícem jsem upgradoval z iPhone 13 Pro na iPhone 13 Pro Max, telefon jsem prodal se ztrátou 5000 Kč za 5 měsíců. Ráno v 7:00 jsem hodil inzerát, do oběda se mi ozvalo přes 60 zájemců! Ano, drtivá většina dopisovatelé, ale i tak bylo několik vážných zájemců a ve 13h byl telefon prodaný. Co se týče Apple Watch, než jsem upgradoval na Series 7, tak jsem měl SE. SE jsou koupil v Electroworldu za 7290 Kč. Měl jsem je 8 měsíců, prodal jsem je za 5000 Kč. Prodáno takřka okamžitě. O Apple produkty je toptiž enormní zájem. Pokud si ten iPhone koupil za cenu, za kterou se standardně u resselerů prodává a dal ho o 3000 Kč levněji, tak se divíš, že si ho neprodal? Na Bazosi je ***** telefonů, které prodávají podnikatelé kvůli odpočtům a úplně novou funglovku se zárukou koupíš právě o ty 3 tis. Kč levněji. Jenže na to, aby si toto pochopil a prvně se podíval za kolik to prodávají ostatní, na to seš milý Vaňku moc hloupoučký. Bohatě mi stačilo číst tu v minulosti tu další hromadu tvých průjmů, kde tvrdíš, že iPhone něco neumí a přitom to tam běžně používám. V tvém případě je problém pouze v uživateli, který se nedokáže zbavit návyků z jiných systémů, protože aby pochopil, že někde se to dělá jinak, na to máš proklatě nízké IQ. Ale alespoň konečně už nejsi natolik hloupý, aby si tu ty své negramotné nesmysly psal pod vlastním jménem. Už si zjistil, že je standardem, že HR standardně vyhledávají na internetu a díly svým blábolům si přišel o svůj vysněný job? :D

" Vlajková loď" má navíc jen pár zbytečností, Android , vyšší třída nezná záseky, zamrzání jak iPhone , což bylo velmi neradostné zjištění po koupi iPhonu 12... Navoněná předražená bída... Kterou jsem nemohl čtyři měsíce prodat, přestože inzeráty byly na sbazaru, bazoši, facebookový marketplace... Takže si své debilní rady o prodeji nech laskavě pro sebe troubo.. po 3. měsíci když byl nabízený nový mobil od 3000 levněji, jsem musel slevit o 5000 abych se toho krámu vůbec zbavil...� A to byl můj nejlepší den v mobilní historii.. Aplle watch 7, byl ještě větší omyl který jsem s radostí prodal už po týdnu.. když baterie nevydržela ani jeden den.. dobíjet chytré hodinky 2x denně... Může dobíjet pouze jablečný primitiv..

-- 17. 4. 2022 22:17 --

Petr jj píše
Kdyby iP byl takovej nepouzitelnej šunt, proč ho používají recenzenti (huramobil, tech arena…) Pracuju pro několik německých firem a všude jen iP.

Marketing má Aplle výborný, včetně placených recenzí... když všichni s jablečným protlakem v hlavě neustále chválí předraženou navoněnou bídu.. která poslední roky stálr jen dohání Android ‼️ Ale jablečný fanatici např nechtěli," pádla" dodnes ucvrkávaji zr starých displayů které brání čist text :-D a mini 12 stáhli z prodeje..


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 22:28 Odeslat příspěvek
Ty jsi dobre mimo. :D
Vsechny Apple dohani, ale zadnej telefon neni tak vykonnej, zadnej nema tak premiove materialy, zadnej nema takovou vydrz na baterii, zadnej neumi natocit talove video a k zadnemu telefonu na svete neni tolik prislusenstvi.

Aneb co by za to Samsung a ostatni dali, kdyby dokazali, co Apple :D

A ty tvoje pohadky si nech. To ti snad neveri ani male deti :D


Offline - Pokročilý Profil 
17. 4. 2022 22:58 Odeslat příspěvek
Pořád čekáme na tu tvoji statistiku, ale ona asi nebude, co?


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 23:15 Odeslat příspěvek
roy1 píše
Pořád čekáme na tu tvoji statistiku, ale ona asi nebude, co?

Vsak uz jsem ji daval. Jestli umis cist, dal jsem ti vytazek z te studie. Tak jeste jednou.
Do you have an iPhone? Then you’re probably smarter than Android users.
The study was conducted by the online advertising network Chitika, before closing the doors in April 2019. The study indicates that in the US states with the most licensees, the iPhone is the most sold and used equipment.
The study analyzed the correlation between the academic degree and the smartphone used. The results indicate that in states where people have the most college degrees, the smartphone of choice is the iPhone

https://medium.com/macoclock/smart-peop ... 1ee49803b7
A mas tam proklik na tu studii, tak si pocti. :D
Vas droidi blb…becky musime holt vodit za ruce :D
Pritom stacilo pouzit vyhledavac. :D


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2022 05:38 Odeslat příspěvek
Primitivní Vaňku, můžeš mi říct co si dělal s hodinkama, že si je musel dobíjet 2x za den? Já jen že včera jsem v 5h vstával, pak 7h záznam trasy na horách včetně mapové navigace na hodinkách a k tomu celkem dost notifikací, párkrát odeslána zpráva. Po celou trasu jsem neustále sledoval mapu na hodinkách. Večer zbývající baterka 40%. A zrovna záznam aktivity je vždy ta nejžravější akce pro hodinky. Jinak běžný pracovní den ráno v 5h vstávačka, po celý den notifikace, minimálně 30x za den hlasově odepsání na zprávu přes hodinky, nějaké akce s hlasovou asistentkou. K večeru závěr cca. 2-3h aktivitou. Večer baterka běžně 35-50%. Hodinky si tedy myslím využívám na maximum a stejně ani kdybych se stavěl na hlavu, nejdou za den vybít. Takže svoje lži si negramotný Vaňku můžeš strčit víš kam. To stejné o tom jak si ho nemohl prodat a divíš se tomu, když už sem zde jasně psal proč. Ale největší odvaha je, že ty si dovoluješ někoho nazývat primitivě. Ty, jehož inteligence je na bodu mrazu. Ty, který nejseš schopen ve svém rodném jazyce napsat správně jednu větu. Takové ***** fakt nemají vůbec pouštět na internet.

Petr jj: Je to tak. U nás veškerý střední a vyšší management také pouze iPhony. Vedoucí IT oddělení a jeho pohunci též výhradně iPhony. Externí firmy se kterýma spolupracuju, téměř všichni iPhony. Firma která nám dělá appky a SW, všichni iPhony. Externí firma co nám spravuje HW, všichni iPhony. Je až k neuvěření, že co technicky zaměřenej člověk, tak je negramotný jak zde píše primitivní opičák Vaněk :-D. Přitom sám, debil, nedá dohromady ani větu.


Offline - Pokročilý Profil 
18. 4. 2022 07:22 Odeslat příspěvek
SerifJohn píše
roy1 píše
Pořád čekáme na tu tvoji statistiku, ale ona asi nebude, co?

Vsak uz jsem ji daval. Jestli umis cist, dal jsem ti vytazek z te studie. Tak jeste jednou.
Do you have an iPhone? Then you’re probably smarter than Android users.
The study was conducted by the online advertising network Chitika, before closing the doors in April 2019. The study indicates that in the US states with the most licensees, the iPhone is the most sold and used equipment.
The study analyzed the correlation between the academic degree and the smartphone used. The results indicate that in states where people have the most college degrees, the smartphone of choice is the iPhone

https://medium.com/macoclock/smart-peop ... 1ee49803b7
A mas tam proklik na tu studii, tak si pocti. :D
Vas droidi blb…becky musime holt vodit za ruce :D
Pritom stacilo pouzit vyhledavac. :D

Sokoliku pořád tam není ani slovo o inteligenci. Zjevně nevíš co to slovo znamená. Komu není shůry dáno v apatyce nekoupí. Ty tvé odkazy nemají se statistickou nic společného, použij tvůj oblíbený Google, nastuduj co je statistika a do wikipedie se podívej co je inteligence a pak mi sem dej odkaz na statistiku o tom, že uživatelé použitého ovoce mají vyšší IQ než uživatelé Androidu. Do té doby jsi jen snobský tlučhuba.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 2 z 3 [ Příspěvků: 34 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies