MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Student SMS Grátis 2.0

Offline - Pokročilý Profil 
18. 9. 2007 18:20 Odeslat příspěvek
x_pavel píše
2 Michal P.: to vis to nutkani ze vi vic nez ostatni je asi hodne silny. Kamos ho bude mit asi rad, nepochybuju o tom, ze to tady vodafouni ctou a ze uz to resi:-)


Přesně tak. I když musím uznat že Vodafone-maniak se nás snaží informovat dřív za což ho chválím. Ale aby ten jeho zdroj neměl pracovní problém :-(
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 9. 2007 18:48 Odeslat příspěvek
kazdy sveho stesti strujcem .. me by zajimalo co bude dal a hlavne jak zareaguje konkurence..kazdopadne to ted vidim na divokou kartu :)

edit: v diskusich nekdo pise, ze na odepis to neplati, jinej rika, ze bez problemu ... ja tam volal nejak po obede a rekla mi, ze to nejde. Overi to jeste nekdo?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 9. 2007 20:01 Odeslat příspěvek
[quote="Podmínky nabídky Student SMS Grátis"o3. Služba je dostupná s Vodafone tarify i předplacenými kartami Vodafonu, a to i v případě, že student je pouze uživatelem telefonního čísla, avšak smlouva je uzavřena s jiným účastníkem (tzn. majitelem zákaznického účtu je třetí osoba).


Offline - Pokročilý Profil 
18. 9. 2007 20:13 Odeslat příspěvek
aplikaci mam v telefonu a funguje perfektne ;)


Offline - Pokročilý Profil 
18. 9. 2007 23:11 Odeslat příspěvek
Můžete tu aplikaci někdo dostat z telefonu a dát ji k dispozici někam na web pro ostatní? Využívat ji nebudu (smsky moc nepíšu), jen bych ji rád v reálu zkusil. Případně zveřejnit původní odkaz na stažení od Vodafonu (nevím ale, jestli to k něčemu bude - jestli se na dané vodafonní URL nedostanou jen ti, kteří mají tu službu aktivovanou).


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2007 12:50 Odeslat příspěvek
puvodni odkaz na aplikaci je live.vodafone.com/smsgratis Bohuzel portal pred stazenim zkontroluje podporu telefonu a nedovoli aplikaci stahnout na nepodporovany telefon (v mem pripade napr. na z710i prestoze jsem si pomerne jisty ze by jela)...nemohli by ti stastnejsi s podporovanym founem hodit aplikaci na net?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 9. 2007 13:38 Odeslat příspěvek
zajimalo by mě, jak dlouho trvalo, nez vam to zapojili .. oficialne 24 hodin, tak teda porad cekam ..


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2007 13:40 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
zajimalo by mě, jak dlouho trvalo, nez vam to zapojili .. oficialne 24 hodin, tak teda porad cekam .../quote]

presne to nevim ale neco mezi 22-24hodinama od zavolani na infolinku


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 9. 2007 13:41 Odeslat příspěvek
to snad není normální že ta aplikace podporuje 5 telefonů od nokie.. přes vodafone live je to nepoužitelný :oboze


Offline - Pokročilý Profil 
19. 9. 2007 13:56 Odeslat příspěvek
tak podle tech stranek bz to melo jet na:
NOKIA 6070
NOKIA 6131
NOKIA 6234
NOKIA 6288
NOKIA E61i
SEK500i
SEK700i
SEK750i
SEK300i
SEW800


Offline - Junior Profil 
19. 9. 2007 16:41 Odeslat příspěvek
ja mam 5300 od vodafone, ale pouzivam vodafone... takze mi to nejde, ale vymenil sem si mobil s mamou a ted mam 6131 a jde to :) perfektne


Offline - Redaktor MobilMania.cz Profil 
19. 9. 2007 16:53 Odeslat příspěvek
bbbeeejjjkkk píše
ja mam 5300 od vodafone, ale pouzivam vodafone... takze mi to nejde, ..
Pozoruhodné.. :) Kdo by to byl řekl.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 9. 2007 19:20 Odeslat příspěvek
ja mam Nokii 6233 coz je to samy jako 6234 akorat neni od vodafonu a taky mi to nejde stahnout, docela by se hodilo kdyby to nekdo dal ke stazeni pres pc...


Offline - Pokročilý Profil 
19. 9. 2007 19:27 Odeslat příspěvek
a k cemu by Vam to bylo?
krom toho, ze musite mit aplikaci v telefonu, musite byt take student v dane vekove kategorii, jinak Vam to Vodafone neaktivuje a nebude Vam to fungovat tak jako tak ;)


Offline - Pokročilý Profil 
19. 9. 2007 19:27 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
zajimalo by mě, jak dlouho trvalo, nez vam to zapojili .. oficialne 24 hodin, tak teda porad cekam .../quote]


mate povolen prijem WAP Push zpráv v telefonu?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 63  Další stránka
Stránka 4 z 63 [ Příspěvků: 937 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies