MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

WP - internetovy prohlizec

Offline - Junior Profil 
1. 9. 2014 18:29 Odeslat příspěvek
Mate nekdo vyzkouseno, ktery internetovy prohlizec je nejrychlejsi (stahuje co nejmin dat)?
Zkousel jsem tuto stranku http://connect.zive.cz/clanky/jak-si-v-plzni-postavili-gigabitovy-internet/sc-320-a-175171/default.aspx v IE, Maxthonu, UC Browseru a prohlizeci od Nokie (Xpress). Vse bylo nastaveno na mobilni verzi. Co jsem zjistil, tak nejrychleji se to nacetlo v Nokia Xpress. Pak jsem jeste pro srovnani zkusil z Nokie nasdilet net pres wifi a tu samou stranku jsem nacetl v Samsungu Monte v Opere mini. A tam jsem zjistil, ze kdyz se v NE nacte text a zacnou se nacitat obrazky, v Opere je vse uz davno nactene.
Nekde jsem cetl, ze ve WP jsou (musi mit) vsechny prohlizece stejne (jadro) a tak je zrejme jedno ktery se pouzije. A ze tim padem neni sance, ze se by nekdy objevila Opera.
Jaky je pro vas nejlepsi prohlizec. Na pomaly net, u 3G je to jedno, jde mi jen od edge.

Lumia 620, WP 8.1
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 9. 2014 21:35 Odeslat příspěvek
Používám UC Browser a IE, oba umožňují nastavit jak moc chceš šetřit data.
dejv


Offline - VIP uživatel Profil 
2. 9. 2014 19:59 Odeslat příspěvek
Pro WP se připravuje Opera mini. Zájemci o beta test směřujte sem.
dejv


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2014 12:05 Odeslat příspěvek
To je zajimave. Nedavno psali, ze pro WP na 100% nebude. Kazdopadne se tesim. Jen aby to byl stejny prohlizec jako je normalni Opera mini. Jak jsem uz psal, na pomalem internetu byla Opera asi o 200% rychlejsi nez Nokia Xpress. U dalsich prohlizecu jsem nevydrzel cekat az se to nacte. A to jsem mel nastavene setreni dat.
Jak jsem totiz zjistil, v mobilu nejde nastavit prijem dat na 3G. Je to pouze na nem, kdy uzna za vhodne se na tuto sit prepnout :(
Dik za info.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 9. 2014 22:15 Odeslat příspěvek
Zkuste novej preview UC Browseru, je to naprosto luxusní věc, jakou jsem na WP neviděl. Je to tak plynulý, až bych brečel :)

http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 93db3a0984


Offline - Junior Profil 
8. 9. 2014 17:40 Odeslat příspěvek
Pockal bych s tim brecenim na Operu ;) Porad mi to nacitani prijde nejaky zdlouhavy.


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2014 04:45 Odeslat příspěvek
Opera mini už je dostupná a nejen pro vybrané.
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/opera-mini-browser-beta/b3bf000a-e004-4ecb-a8fb-9fc817cdab90?signin=true
Tak jen dodám, že v mém případě opera spadne po spuštění.


Offline - VIP uživatel Profil 
10. 9. 2014 07:00 Odeslat příspěvek
Nejsi sám, v mém případě spadne taky, nastavení regionu nebo jazyka stav nezmění....
dejv


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2014 07:24 Odeslat příspěvek
Kupodivu na mé 520 WP8.1 DP drží a nepadá. Sice má pár much, ale to se dá beta verzi zatím odpustit.


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2014 18:17 Odeslat příspěvek
Stazeno, spusteno. Hlaska, ze se nepodarilo pripojit. Pak okamzite pady po spusteni..
Stahoval jsem ji pres region USA. Bude se Opera aktualizovat, kdyz jsem mobil prepnul opet na CR?
Snad to brzo daji dohromady.

http://forums.opera.com/discussion/1848159/opera-mini-beta-for-windows-phone-ready-for-testing


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
10. 9. 2014 18:54 Odeslat příspěvek
Je pravda , že ve VP nelze volit vyhledávač google a je na tvrdo nastavený Bing a nic víc ?


Offline - VIP uživatel Profil 
10. 9. 2014 19:31 Odeslat příspěvek
Jde o to kde myslíš, systémové tlačítko změnit nelze, tam je na tvrdo Bing, v prohlížeči (IE) lze nastavit Google a nebo Bing.
dejv

Obrázek


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
10. 9. 2014 19:35 Odeslat příspěvek
Dík.
Aspoň tak.


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2014 20:09 Odeslat příspěvek
Aktualizace vyřešila problém se spuštěním a nyní vše ok a za mě, až teda na vzhled, který do WP nezapadá, vše ok. :-)


Offline - VIP uživatel Profil 
11. 9. 2014 20:22 Odeslat příspěvek
Taky už jde spustit.
dejv
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 34 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies