MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Windows 10 Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
10. 3. 2016 16:06 Odeslat příspěvek
Ještě se lamácky zeptám jak na finální verzi až bude? Nabídne mi to samo, nebo je nějaký postup? Jsem v Insideru..
A co SD karta, nezanechá tam systém něco? Asi jí budu meset promazat/zformátovat, že?
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 3. 2016 16:21 Odeslat příspěvek
S finální verzí to plánuju tak, že zformátuju přes recovery tool a přejdu na W10M.
Teď při přechodu přes Insider jsem nechal kartu v telefonu a samo mi to nabídlo zformátování; co jsem potřeboval (foto), jsem měl zálohované.
Takže asi tak.

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2016 16:58 Odeslat příspěvek
Mate nejaky navod jak u Lumie zajistit, aby se nevypinal wifi hotspot? Jedine co me napadlo, je pustit nejaky film a tim zustane displej rozsviceny.
A jeste jedna otazka pro majitele vic Lumii. Zjistil jsem, ze pokud na Lumii s W10M nasdilim net, tak na druhe s WP 8.1 nejde (neni odezva...). Opacne to ale funguje bez problemu. Historicky mobil s androidem se mi na tu s W10M pripoji bez problemu..

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2016 19:35 Odeslat příspěvek
Surface Phone se dá očekávat v Q4 2016. Druhá generace v Q4 2017.
@Jason Ward

EDIT: Globální upgrade na W10M pro starší Lumie proběhne podle italského Vodafone v nejbližších dnech. To znamená příští nebo následují týden.

wbi

Offline - Trvalý BAN Profil 
13. 3. 2016 19:26 Odeslat příspěvek
Takových zpráv už bylo :-)

Offline - VIP uživatel Profil 
13. 3. 2016 20:42 Odeslat příspěvek
MS v tomto směru nikdy nic nepotvrzoval.
dejv

Offline - Junior Profil 
13. 3. 2016 20:50 Odeslat příspěvek
No to je fakt, jinak na mylumia psali ze posledne uvolneny TH build 164 uz je snad posledni a MS bude system uvolnovat do distribuce tedy finalni verzi
http://www.mylumia.cz/Finalni-sestaveni ... ami-A_3050

Offline - Junior Profil 
13. 3. 2016 20:53 Odeslat příspěvek
MS nikdy nic nepotvrdil ani nevyvrátil. Informace, kterou máte celou ve zdroji, pochází z italského fóra podpory Vodafonu. Aktéra si jistě dohledáte sami.

Offline - Ex-moderátor Profil 
13. 3. 2016 21:14 Odeslat příspěvek
Tak hlášení od operátora už zde bylo vícekrát. Polský Orange už před měsícem nebo dvěma, nedávno Mexico, teď Itálie. Dokonce někde před týdnem hlásili, že už lidé dostávají od operátorů předčasně W10M díky rychlému schválení... a to prý sestavení, které je asi dva měsíce staré, o čemž silně pochybuji.
Na druhou stranu věřím, že by mohli začít ještě v březnu a osobně si myslím, že všechny stroje s WP8 by měly dostat nový FW, když dělají takové cavyky s uvolňováním větve redstone sestavení u telefonů bez oficiálně vydaných W10.

Offline - Junior Profil 
19. 3. 2016 15:00 Odeslat příspěvek
Zdar dnes jsem dělal upgrade svojí L1520 a chtěl jsem se zeptat ,kde mám hledat seznam blokovaných čísel a sms(filtr)? Vždy jsem to měl na ploše pod ikonou nějakého štítu ateˇto nemohu nikde najít

Offline - Junior Profil 
19. 3. 2016 16:11 Odeslat příspěvek
Nastavení - Doplňky

Offline - Junior Profil 
19. 3. 2016 20:36 Odeslat příspěvek
zdravim, laicky dotaz, google mne odpoved nedal...

Da se nejak hidnout navigacni bar? tak jak to bylo v 8.1?

ja tam (na L640) ho tam mam porad coz v pripade X aplikaci je docela problem , protoze nektere aplikace maji dole svuj vlastni.. tak tam mam 2 a clovek aby se trefil tamkam chce - da to docela usili :-S

Offline - Junior Profil 
20. 3. 2016 09:58 Odeslat příspěvek
U klavesnice nejde nastavit QWERTY. V Edge se nemuzu vratit tahem prstem pres displej na strance zpet. Jinak snad dobry.

Offline - Junior Profil 
20. 3. 2016 15:16 Odeslat příspěvek
Zdravím vespolek,mám na vás malou prosbu.Po instalaci(čisté ne Insider) se v tom malinko motám.Potřeboval bych pár rad:Galerie,jak na 10kách nastavit oblíbené obrázky.Na dlaždici se mi jich motá moc a nemůžu přijít na to,kde to změnit.Jde to pouze sdílet nebo vymazat,ale odebrat ani přidat ne.Dále:Internetové rádio,používal jsem TUNEIN,ten ale na 10kách nejde,nemáte nějaký jiný typ?Hledal jsem,ale marně.Stejnou radu bych uvítal i s krokoměrem a s kalendářem,mám WeekView,ten je ale teď neskutečně zabržděnej :/ Budu vděčný z jakýkoliv nápad a radu,díky.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2016 16:48 Odeslat příspěvek
Vypnuti vibrování spodních kláves: Nastavení - Doplňky - Dotykové ovládání - vibrovat při klepnutí na navigační klávesy on/off

qsubt píše
zdravim, laicky dotaz, google mne odpoved nedal...

Da se nejak hidnout navigacni bar? tak jak to bylo v 8.1?

ja tam (na L640) ho tam mam porad coz v pripade X aplikaci je docela problem , protoze nektere aplikace maji dole svuj vlastni.. tak tam mam 2 a clovek aby se trefil tamkam chce - da to docela usili :-S

Spodní bar jde vysunout a zasunout přejetím prstem od dolního okraje displaye vzhůru.

hokysan píše
Zdravím vespolek,mám na vás malou prosbu.Po instalaci(čisté ne Insider) se v tom malinko motám.Potřeboval bych pár rad:Galerie,jak na 10kách nastavit oblíbené obrázky.Na dlaždici se mi jich motá moc a nemůžu přijít na to,kde to změnit.Jde to pouze sdílet nebo vymazat,ale odebrat ani přidat ne.Dále:Internetové rádio,používal jsem TUNEIN,ten ale na 10kách nejde,nemáte nějaký jiný typ?Hledal jsem,ale marně.Stejnou radu bych uvítal i s krokoměrem a s kalendářem,mám WeekView,ten je ale teď neskutečně zabržděnej :/ Budu vděčný z jakýkoliv nápad a radu,díky.

Gelerie - tři tečky ... nastavení - Dlaždice - vyberte co se zobrazí na dlaždici Fotky - oblíbené.

U každé otevřené fotky se klepnutím vysune spodní nabídka kde označením srdíčka lze fotky přidat do oblíbených. Pokud tam srdíčko nemáte, zkuste otevřít Store, najít všechny aktualizace a aktualizovat. Restart. Potom už by se srdíčko mělo ukázat.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 144  Další stránka
Stránka 52 z 144 [ Příspěvků: 2147 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies