MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Windows 10 Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
30. 9. 2014 19:19 Odeslat příspěvek
No a zde můžeme dávat všechny informace, co se dostanou na povrch ohledně následujícího systému od Microsoftu...První dotaz je, zda li půjde aktualizovat z WP 8.1 na 10, osobně si myslím, že nejspíš ne


Naposledy upravil glorei dne 30. 9. 2014 20:06, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2014 19:56 Odeslat příspěvek
Uprav, prosím, název. Terry Myerson potvrdil, že nová verze bude pouze Windows 10.

Aktualizace WP 8.1 na 10. Nepřímo to u Win 8.1 potvrzené už je, tak proč by nemělo být u WP 8.1. Já si myslím, že ano.


Naposledy upravil Stein dne 30. 9. 2014 19:56, celkově upraveno 1


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 9. 2014 19:56 Odeslat příspěvek
Jenom detail, žádný Windows Phone 10 existovat nebude, budou jen Windows 10. Z čeho usuzuješ, že W10 na současné modely nepůjdou?
dejv


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 9. 2014 20:06 Odeslat příspěvek
Stein a dejvidek by se meli domluvit kdo komu plati pivo. Asi dejvidek Steinovi dle me :)


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2014 20:12 Odeslat příspěvek
JJ díky za upozrnění, už jsem upravil nazev topicu...

Je to pouze moje domněka, doufám že špatná...Náhodou nevíte kdy se bude vědět více co by měl mít W10 oproti WP8.1 navíc? Je to asi hodně brzo, ale jestli se už něco málo ví?


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2014 20:44 Odeslat příspěvek
Něco málo už se ví. Třeba že na větších displejích bude možné pouštět více apliací vedle sebe, podobně jako v "metru" na PC..


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2014 20:47 Odeslat příspěvek
Bohužel, k os pro telefony zatím vůbec nic, jen nové jméno. Je ještě brzo.
WP 8.1 dostanou přinejmenším ještě jeden update, teprve pak možná začne MS něco pouštět ven k W10.

Lze jen špekulovat, nový Explorer atd. je jistota. A asi se dočkáme dost předělaného akčního centra. S Cortanou má MS také velké plány. Uvidíme :-)


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 10. 2014 21:15 Odeslat příspěvek
Pivo klidně zaplatím, když už sem to Technical Preview nahodil :-D Ale jo jak je vidět, alespoň prohlížeč funguje a jde se dostat na fórum :-)
dejv


Offline - Ex-moderátor Profil 
1. 10. 2014 22:51 Odeslat příspěvek
Já se klidně vsadím, že WP8.1 na W10 updatovat u současných zařízení nepůjde, kdežto u W8.1 ano :)


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2014 23:25 Odeslat příspěvek
mám tutéž obavu jako pan Kája


Offline - VIP uživatel Profil 
2. 10. 2014 06:25 Odeslat příspěvek
Prostě RESTART jak z WP7 na WP8 to nešlo.
Na druhou stranu předpokládám, že to konečně bude tak,že stejná aplikace půjde spustit jak na telefonu, tak v počítači. Na telefonech snad konečně bude plnohodnotný VELKÝ windows, i když s horším výkonem.


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2014 06:58 Odeslat příspěvek
No VELKÝ Windows...To si myslím právě kvůli tomuto nám Microsoft řekne, že hw starších telefonů není připraven na W10... Ale jak říkám, je to pouze má spekulace


Offline - Ex-moderátor Profil 
2. 10. 2014 09:47 Odeslat příspěvek
Přeci nečekáte, že se na mobilech objeví windowsácká plocha. Zkrátka Metro aplikace (i když se tomu už oficiálně neříká metro) půjdou spustit jak na PC, tak mobilu, aniž by se musely nějak složitěji předělávat. Víc bych si od toho nesliboval.


Offline - VIP uživatel Profil 
2. 10. 2014 10:21 Odeslat příspěvek
Čekám, že Windows10 = Windows10. Že bude plně a nebo alespoň dost kompatibilní. I.když na mobilu bude třeba jen Metro bez plochy. To už je jedno.
Jinak by to byl s tím názvem akorát jeden velký PODVOD.


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2014 11:31 Odeslat příspěvek
Třeba budeme moct instalovat *.exe aplikace :D w10 = w10....tak takhle bych to zase nebral :-) Otázkou je, co jeste chtějí přidat do W(p)10...snad už tam vše máme ne? :-) jediné co mi vadí je scrolováni dlouhého textu v internet Explorer....nedejbože čtu článek na netu opravdu dlouhý a než ze spoda najedu úplně nahoru do menu, tak to chvíli trvá...kdyby tam dali nějaké tlačítko okamžitý posun nahoru tak by to byl luxus :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 144  Další stránka
Stránka 1 z 144 [ Příspěvků: 2147 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies