MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Přechod z Windows Phone 8.x na Windows 10 Mobile

Offline - Uživatel deaktivován Profil 
19. 3. 2016 11:30 Odeslat příspěvek
MrFail > nebo ještě lépe.... Vyhledat ve Storu všechny aktualizace, spustit je a jít na pivo
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 3. 2016 19:10 Odeslat příspěvek
Kdyby se chtěl někdo vrátit na W8.1 - windows phone recovery tool stále vrací na W 8.1 ;-]
(8.10.14234.375)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2016 15:29 Odeslat příspěvek
Ahoj. Prosím o zkušenosti s používáním W10 na Lumii 920. jsem si vědom, že se jedná o starší model, ale vzhledem k mým možnostem mi bude muset vydržet ještě dlouho. Prosím o zkušenost, zda se mám snažit o upgrade, nebo se mám smířit s WP 8.1. Děkuji!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2016 17:36 Odeslat příspěvek
to buglezz / Za mojí 920 mohu říci - musel jsem se vrátit na 8.1, i když jsem už nechtěl . Pomalost celým systémem byla příkladná (Načítání předdefinovaných zpráv z dlaždic(Message tiles), 1-3s zpoždění zvuků (nabíjení, vypnutí displaye), přijímání hovorů (druhá strana mě slyšela později, než signalizoval display při přijmutí hovoru).
Snažil jsem se to překousnout, protože fičury ve W10 jsou fajn, ale nešlo to. Dokonce jsem se dokopal k dvěma HR, ale bylo to stejné....


Offline - VIP uživatel Profil 
20. 3. 2016 19:06 Odeslat příspěvek
920 oficiálně W10 nedostane, není tedy důvod na ně vůbec přecházet.
dejv


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2016 21:44 Odeslat příspěvek
Prosím znovu o stejnou radu. Po instalaci W10 na Lumii 535 nemůžu nikde v nastavení najít odemykání dysplaye poklepáním. Podle všeho by to tam mělo být. Ví někdo kde najdu v nastavení? Pod čím?


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2016 07:03 Odeslat příspěvek
Doplnky -> Dotykové ovládanie


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2016 08:55 Odeslat příspěvek
Bohužel tam vůbec volbu dotykové ovládání nemám. Najdu tam jenom Bonusy a info, Síť+, Účet Nokia a zvuk. Toť vše...


-
22. 3. 2016 17:38 Odeslat příspěvek
Zkus nainstalovat Phone System Updater.
Více zde.


Offline - Junior Profil 
22. 3. 2016 20:21 Odeslat příspěvek
Děkuji moc. Funguje! Nic víc mi nechybí. :-)


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2016 06:52 Odeslat příspěvek
Tak pokud dobře chápu psaný text, tak to vypadá, že má Lumia 925 bude updatu na W10 ušetřena?
Naděje "jistého" updatu na W10 byla občas jedinou věcí, která držela mé nervy nad vodou při používání WP8 a ještě teď vidím před očima to ujišťování potenciálních zájemců o lowendovou l520 na fórech a poradnách, že i tento mobil má zajištěné své místo v síni W10. Já osobně jsem teda považoval ten "jistý" update l520 na W10 za hodně naivní (hlavně kvůli 512 MB RAM), ale u l925 se mi zdál update reálný a docela jsem se na něj i těšil :roll:.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
23. 3. 2016 07:56 Odeslat příspěvek
L925 dostane verzi OS, která je dnes brána jako oficiální, tzn větev Treshold, je možno ji stáhnout přes Insider aplikaci v režimu Slow Ring, kde taky budou chodit aktualizace. Nebude však dostupná nová větev systému zvaná Redstone, která je ale dnes hrubě neodladělá a plná bugů, přičemž funkčně zatím k větvi TH nic nepřináší a nemám problém říct, že než bude větev RS odladěná, budou už modely dvacítkové řady za zenitem. A navíc pokud starší přístroje vedle samotného OS nedostanou i nový FW tak si vůbec nemyslím že řada *20 je nějak ochuzena... nehledě na to, že i ta RS větev se na *20 dá nahrát po změně Manufacturer Name v registrech... takže za sebe říkám že žádné drama se neděje


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2016 09:40 Odeslat příspěvek
Díky za podrobnější informace, mám tomu rozumět tak, že pro L925 nakonec nějaká aktualizace na W10 přeci jen vyjde? Myslím tím oficiální a veřejnou aktualizaci pro laiky stejně jako kdysi přišel Denim a ne jen aktualizaci pro členy Insider programu či nějaké betatestery.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
23. 3. 2016 10:31 Odeslat příspěvek
Ale žádný oficiální systém NEEXISTUJE! Za oficiální se vydává jedna z Insider verzí. Pokud nyní nainstaluješ Insider aplikaci a klikneš si na mód Slow Ring, stáhneš si do 925 "oficiální" verzi, která se dostala na jiné modely, o nic nebudeš ochuzen. "Oficiální" je jen slovo....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2016 15:30 Odeslat příspěvek
Na mojí Lumii 735 (brand Orange PL) mi stále žádná aktualizace nepřichází. Upgrade Advisor vždy napíše jen, že mě bude informovat. Má někdo stejný problém? Zdá se mi, že už všichni instalovat mohou..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další stránka
Stránka 4 z 10 [ Příspěvků: 140 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies