MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Přechod z Windows Phone 8.x na Windows 10 Mobile

Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 3. 2016 14:16 Odeslat příspěvek
Prepni se region/oblast na Spojene kralovstvi ci Spojene staty, restartuj a uz ho ve store najdes.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 3. 2016 15:21 Odeslat příspěvek
Tak na 5. pokus se to povedlo. Stale dokola to same a najednou mi Upgrade Advisor ne jen potvrdil, ze muj device je OK, ale rovnou mi to dovolil upgradnout. SLAVA !!!


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
18. 3. 2016 18:07 Odeslat příspěvek
Tak dnes Aul potvrdil že žádná nová vlna nebude a zbylé přístroje už nebudou ani v IP režimu, tak se holt člověk musí postarat sám pokud nechce zůstat zamrzlý na dnešním stavu věcí... Osobně jsem vyzkoušel na svých obou přístrojích tento návod a Redstone i s dalším (dnešním) updatem (plus dnes nové Windows Mapy jen pro Redstone) mi taky jedou.... postup s hackem registrů není nic radikálního, pouze se přejmenuje Manufacture name na RMko, které je podporované, takže se toho nebojte, vždy to můžete přejmenovat zpět :-)

Zde je návod i s odkazy....

1. Stáhni si SDK 8,1 sadu
https://yadi.sk/d/Ul_VW2s5qH7Ki

2. Nainstaluj ji a v "Program Files/Microsoft SDKs/Windows Phone/v8.0/Tools/XAP Deployment"
proveď vpašování nejdříve XAP souboru z bodu 2. tohoto návodu
http://www.nokiapoweruser.com/hack-to-g ... any-lumia/

3. Proveď v článku popsaný úkon po jeho instalaci, pak restart… Následně proveď deploy druhého souboru a v registrech přejmenuj mobil dle toho návodu…

4. To je vše…. V Insider aplikaci přepni na Fast Ring a jdi si pro Redstone


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2016 19:47 Odeslat příspěvek
Mám jden dotaz, snažil sem si stáhnout mapu Japonska nebo Tokya. a nic. Nejsou tam .


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Ex-moderátor Profil 
18. 3. 2016 19:56 Odeslat příspěvek
Čistě ze zvědavosti, nechce se mi to studovat, ale řešilo se tam, co nastane, když v rámci updatů začnou posílat i nové FW?


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
18. 3. 2016 19:57 Odeslat příspěvek
zatím nové FW nejsou na ani jednom modelu....


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2016 19:59 Odeslat příspěvek
jo a nezdá se vám že minimálně 930 má trochu problémi s gestama ? minimálně u přibližování v here mapách


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Ex-moderátor Profil 
19. 3. 2016 00:34 Odeslat příspěvek
hotovyrado: Ale to může být otázka času, nedejbože, když se budou vydávat za stávající desítkové modely. Ale ptám se fakt jen ze zvědavosti, jestli se to řešilo.

Louis.scorn: Co myslíš konkrétně? Zatím jsem si ničeho nevšiml, ale here jsem zatím moc nepoužíval. Namátkově se zdají být ok.


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2016 01:50 Odeslat příspěvek
nakonec je to asi ok, ale jakoby nějákou dobu na to gesto telefon nereagoval jak měl. podobně sem měl problém trošku i s iphonem 6s co má sestra. Mnohem víc mě štvou ty Japonský Mapy. koukal sem po tom, a neexistujou. není na to podpora. blbý je že nevim, jak se teda budu orientovat v Tokyu. Online fungujou trochu klasický Mapy, ale to je online, není možnost stáhnout tuto mapu.


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2016 09:12 Odeslat příspěvek
Co se týče map a navigací,tak je na tom WP bídně.Přešel jsem proto na Android a to je sakra rozdíl v nabídce map a navigací zdarma.Štve mě že i Waze už nemá podporu WP. Nakonec i Here..Mám Prestigio 8500 a tam není podporován WP 10.Tudíž jsem přišel o podporu Here a náhrada pro mě není. : (


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2016 11:03 Odeslat příspěvek
Včera som aktualizoval a...
System (keď som ho hneď nainštaloval) pôsobil zasekane a to len preto lebo sa v pozadí aktualizovalo +- 30 applikácií. Takže prvé čo odporúčam ísť do obchodu, zastaviť aktualizácie a púšťať ich po jednej ručne. Inak po tomto cirkuse je system plynulý mierne môžu miasť nastavenia inak spokojnosť. Čo sa týka baterie nevšimol som si zásadný rozdiel. Lumia 640 Dual Sim
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další stránka
Stránka 3 z 10 [ Příspěvků: 140 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies