MobilMania.cz

Přihlásit se




"Outlook pošta" - notifikace zvuk

Offline - Junior Profil 
20. 3. 2016 14:27 Odeslat příspěvek
zdravim,

mam 2 dny W10 na mobilu, (predtim jsem zadne testovaci verze nemel), a postupne se to snazim sprovoznit na komfort level co jsem mel na 8.1 :'( Na 8.1 jsem na postu pouzival (tusim ze) primo ten vestaveny email klient - uz nevim nazev, bud "Email" nebo "Posta"?, ale ne ten outlook co tam byl. Tam mne vsecko fungovalo OK, a ani nevim jak by mne tam (ne)fungoval nize zmineny "Outlook pošta"

Nicmene, ve W10 zustal uz jenom "Outlook pošta", s cimz nemam problem - ta funkcnost mne dostacuje, zasadni problem ale je, ze mne nefunguji zvukove notifikace - "pípnutí" na nový e-mail.

Skrz google jsem nasel tuto debatu: http://forums.windowscentral.com/window ... tions.html
odpoved a reseni jsem nenasel.

Notifikace mam samozrejme zapnute:

primo v samotnem outlooku /nastaveni -> oznameni/
tak i v samotnych notifikacich OS - /system -> oznameni a akce
Obrázek

mam L640, ty wokna aktualizovane na neco jako: 10.0.10586.164, samotny outlook taky aktualni. Neverim tomu ze to nefunguje nikomu...
Ja jsem zkousel vsechno mozne i nemozne, zapinat, vypinat, resety... nic.
---------
Pripadne jiny email klient na doporuceni? Klidne i par korun zaplatim, funkcnost staci zakladni, funkcni notifikace podminkou.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 4. 2016 04:53 Odeslat příspěvek
Měl jsem stejný problém V Nastavení\Přizpůsobení\Zvuky\Spravovat zvuky aplikací\zapnuty všechny 3 položky Oznámení a také zapnuto oznámení pro aplikaci Outlook pošta. Pokud se nyní ťápne na položku Outlook pošta, tak zde mám zapnutou 1. 2. a 4. položku a zvuk nešel.
Až později jsem objevil nastavení popisované v dotazu. V aplikaci Outlook Pošta\...\Nastavení\Oznámeni jsem zapnul a zahrnul VŠECHNY položky a telefon RESTARTOVAL.
Po restartu začal zvuk fungovat.
Jen doplním, že po aktualizaci na nejnovější W10M jsem provedl obnovu systému BEZ načtení zálohy.


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 4. 2016 12:27 Odeslat příspěvek
Presne tak, pokud je pozapinane všude, zvuk jde bez potizi a tento integrovany klient je ok a mnohem lepsi nez v 8.1.Pouzivam ho jak na Microsoft ucet, tak i na seznam apod. Jinak aktualizuj si OS, uz vysel update a 10.0.10586.164 je tedy neaktuální.Aktualni je 10.0.10586.218, zkontroluj si update manualne v nastaveni.


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2017 09:36 Odeslat příspěvek
Přesunul jsem dotaz do vhodnější diskuze.


Naposledy upravil Alex75 dne 16. 7. 2017 09:56, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 7. 2017 09:48 Odeslat příspěvek
Citace
Používám Android


Pises, ze pouzivas Android, zde je sekce mobilnich Windows..Bylo by lepsi dat svuj dotaz jak ke konretnimu telefonu do sekce s Android telefony.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies