MobilMania.cz

Přihlásit se




Windows 10 Mobile na Xiaomi Mi4

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 3. 2016 16:57 Odeslat příspěvek
Hoj,

má někdo zkušenost s Windows 10 ROM na Xiaomi Mi4?

Mám v plánu koupit Mi4 z mall.cz - https://www.mall.cz/pda-smartphone/xiaomi-mi4-16gb-bila?_fid=oodq

Netuším, ale jestli tato verze podporuje Windows 10 ROM. Flashoval někdo Mi4 z mall.cz, případně jak poznat, který model je podporovaný pro W10?

Moc díky za odpověď
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2016 15:20 Odeslat příspěvek
Tohle by mě taky zajímalo, sháním náhradu za 920 a Mi4 vypadá celkem schopně. Má s tím někdo víc zkušeností?


Offline - Ex-moderátor Profil 
21. 5. 2016 18:25 Odeslat příspěvek
Zkušenosti sice nemám, ale nemyslím, že je to rozumná náhrada. Jasně, dá se sehnat za 4tis a člověk si může dohrát W10M doma. Když se něco pokazí a nepůjde to přehrát zpět, člověk riskuje záruku. Pořídí-li si ten telefon přímo s předinstalovaným W10M od xiomimobile (ne, že bych jim moc věřil, ohledně záruky apod.), dostane se na cenu šedivek lumií 930, která je lépe vybavena ("kompletní" LTE, NFC, bezdrátové dobíjení....) s ofiko stable W10M (to píšu proto, že se například přímo xioami mobile ještě dva měsíce nazpět vyjádřil, že v těch telefonech není kompletní čeština, což ale nebyl problém ani u testovacích sestaveních W10M pro lumie...nevím jak je to teď, ale člověk by měl rozhodně zpozornět, zdali mu nějaká ta ušetřená tisícovka a exotická kombinace za případné nervy stojí).

Tak jako tak, sám ocením, když tu někdo napíše osobní zkušenosti.


Offline - BAN Profil 
21. 5. 2016 18:41 Odeslat příspěvek
jde to, ale jen u verze Mi4 s LTE, tuším že buď beryko nebo xiaomimobile.cz měli Mi4 v nabídce s flashnutou WM ROM, ale na to jsi se neptal...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies