MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Windows 10 Mobile - podíl na trhu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 9. 2016 16:54 Odeslat příspěvek
Windows 10 mobile nejsou špatný OS. Špatný je marketing spolu nesmyslným honěním se za procenty uživatelů. W10M nejsou pro příliš vhodné pro plevel rostoucí v Google play a kvůli kterému si ho lidé pořizují.
Nejvíc mi vadí, že Android záměrně ignoruje síťové služby jiné než od Googlu, ale na drtivé většině počítačů běží nějaká verze Windows a Chrome books jsou okrajovou záležitostí.
Pro mne je klíčová provázanost cloudových služeb a řešení pro mne vhodné Google bojkotuje.
Tedy pokud potřebuji ucelené řešení mobil (tablet), PC, pracovní skupina je pro mne nejvhodnější řešení MS.
Jen na okraj - jde jen o pracovní nástroj a nejsem mesiáš snažící se spasit svět např. Svatým Linuxem.
Poslední příspěvek


Offline - Ex-moderátor Profil 
16. 9. 2016 17:10 Odeslat příspěvek
Na druhou stranu (už jsem to nedávno tady na forech psal) je ironií, že pro změnu kontakty/kalendář funguje na W10M fungují lépe v cloudu od googlu jak MS.


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2016 09:47 Odeslat příspěvek
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mo ... osoft.html


Offline - Android Maniak Profil 
2. 10. 2016 10:58 Odeslat příspěvek
re : Reister
napadlo te proc vec pro iphone ohledne sluzeb google funguje a msbastl ne ? Jo problem kdyz firma si mysli ze JEJI standarty jsou vic nez STANDARTY, no to muze fungovat tam kde mas podil 75 procent. Ne tam kde procento, takze bud predelas abys splnoval standarty nebo smula. Jsou k tomuto problemu stovky stranek k pocteni, je to fakt krpa MS.


Offline - Moderátor Profil 
19. 7. 2017 16:23 Odeslat příspěvek
https://www.cnews.cz/android-ios-nic-vi ... em-minimu/


Offline - Pokročilý Profil 
19. 7. 2017 19:40 Odeslat příspěvek
https://mobilenet.cz/clanky/plnohodnotne-windows-10-v-telefonech-microsoft-rika-ne-33266


Offline - VIP uživatel Profil 
19. 7. 2017 20:33 Odeslat příspěvek
Realita. Na druhou stranu dle mě škoda, dva dominantní OS jsou IMHO málo.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
19. 7. 2017 20:57 Odeslat příspěvek
Je to smutné pro všechny...doufám že to těm šíleným Android zastáncům jednou dojde.
Když nechci iPhone, především kvůli iOS, co mi zbývá?!? ...jen Android a to je sakra málo možností....a Google to moc dobře ví.
Zdá se mi, že vývoj mírně řečeno stagnuje...prosím opravte mě, ale co zásadního, nějaké revoluční myšlenky, principy, přineslo 5 let "vývoje" od Android 4.1 Jelly Bean...když zapnu svůj starý Samsung právě na 4.1 moc zásadních vylepšení oproti mému aktuálnímu S7 nevidím, launcher jsem si nainstaloval ze store stejný, S7 má jen víc možností v nastavení.
Ale to je dost OT v tomto tématu, sorry.


Offline - Poslední varování Profil 
19. 7. 2017 21:07 Odeslat příspěvek
Citace
Je to smutné pro všechny...doufám že to těm šíleným Android zastáncům jednou dojde.

můžeš definovat šíleného zastánce a čím se projevuje?
Vím taky o jednom ..... máš to v SZ .


Naposledy upravil Egee dne 20. 7. 2017 06:17, celkově upraveno 1


-
20. 7. 2017 05:53 Odeslat příspěvek
Všechny tyto úvahy mne vždy tak trochu překvapují.
Já za sebe říkám:
1/ na mojí Lumii 950XL vše stále funguje ke spokojenosti
2/ podpora je ještě na podzimní update a potom dva roky
3/ ať to bude dáles přístroji jakkoliv, stejně stávající modely budou zastaralé, a s novým je
potom jedno jak bude hw výbaven, proto nepotřebuji aby stávající podporoval nový
koncept ARM (stejné jako u N808PV, Lumia 1020)
4/ skutečnost, že člověk tak občas něco jinde zkusí a znovu se ujistí že to co používá mu
plně vyhovuje, by měla něco uživateli říci (je to stejné, jako v osobním životě)
Proto dokud vše bude funkční ke spokojenosti, soudný člověk může kritizovat, ale neměl by se v rozhodování ukvapovat jenom proto, že okolí tomu tak chce.
Možná je to konzervativní názor, ale za mne k podílu na trhu W10M a jeho vlivu na stávající uživatele, kterým od počátku jsem, to je vše.... :-)


Offline - Junior Profil 
20. 7. 2017 08:30 Odeslat příspěvek
Cosiodvedle - koukni sem, tady mas hezky pohromade, co kazda nova verze prinesla. Je toho hodne, Android od verze 4 udelal obrovsky pokrok, projdi si to:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Android_version_history


Offline - Junior Profil 
20. 7. 2017 10:01 Odeslat příspěvek
System sice pokrok urobil, ale uzivatelia to tak nevidia. Inak by im nebolo jedno, ze na svoj mobil nedostanu upgrade.


Offline - Poslední varování Profil 
21. 7. 2017 10:19 Odeslat příspěvek
opasino píše
Kdyby jsi to psal normálně, tak bys mohl. ;-)

takže normálně

https://smartmania.cz/idc-kralem-mobilnich-systemu-android-windows-phone-pokraji-smrti/

Nebudu komentovat - komentáře jsou pod článkem.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 10 z 11 [ Příspěvků: 160 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies