MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Přechod z Windows 10 Mobile na Android

Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 08:17 Odeslat příspěvek
jirka mz: ja používam appku Fuelio
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 08:30 Odeslat příspěvek
Tu mám ale přijde mě dost nepřehledná.


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 09:51 Odeslat příspěvek
https://play.google.com/store/apps/deta ... r.smapp_mp


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 09:52 Odeslat příspěvek
Fuelio je super a ani mi neprijde, ze by ta apka byla nejak neprehledna. Ja presel na Drivvo , ta se automaticky synchronizuje s google uctem, takze uz mam data za predesle 3 roky. Muzu jedine doporucit.


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 13:28 Odeslat příspěvek
Me by pro zmenu zajimala aplikace na vysledky sportky. Na WM na to byla aplikace Moje sportka. Stacilo nacist carovy kod tiketu a po slosovani byla kontrola brnkacka. Jak WP skoncil, tak i autor prestal tuhle aplikaci aktualizovat. Na Androidu jsem takovou aplikaci na kontrolu vysledku nenasel. Existuje nejaka?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 2. 2020 14:07 Odeslat příspěvek
Pouzivam normalne apku od Sazky, jen neni kvuli podminkam ve store ale musi se stahnout primo od nich.
https://www.sazka.cz/mobilni-aplikace/sazka


Offline - VIP uživatel Profil 
21. 2. 2020 14:28 Odeslat příspěvek
Tu používám dlouhodobě a super.


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 15:16 Odeslat příspěvek
Ok. Vyzkousim. Diky.


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 23:42 Odeslat příspěvek
tomas fuk 1: Obávám se, že ji už asi nevyzkoušíme.:-( Chtěl jsem ji dnes večer stáhnout, ale na webu Sazky už je jen aplikace pro Android a iOS. Na jejich chatu jsem mluvil asi s nějakým Tatarem, který mi na mou otázku ohledně jejich aplikace pro WIndows 10 Mobile pořád opakoval, že mají aplikaci jen pro Android a iOS, a to přestože jsem mu poslal odkaz na zdejší diskusi.

Takže buď ji kdysi měli, ale z nabídky downloadu ji před časem stáhli, nebo informace výše, že tato aplikace byla/je i pro WIndows 10 Mobile, není pravdivá.

Aplikace "Moje Sazka" je ještě funkční? Stačilo by jen ověřování vsazených čísel.


Offline - Junior Profil 
22. 2. 2020 05:23 Odeslat příspěvek
Jestli to nemáš nějak popletené spíš ty? Určitě tu appku Sazka má jen pro živé systémy, pleteš si to s appkou Moje Sportka pro mrtvý systém.
https://www.microsoft.com/cs-cz/p/moje-sportka/9nblggh0fzz4?activetab=pivot:overviewtab


Offline - Junior Profil 
22. 2. 2020 12:51 Odeslat příspěvek
Je to tak, jak pise suram. Na WP jsem ji pouzival. Jenze autor se na tu aplikaci uplne vykaslal. Kvuli tomu, ze aplikace nastavene spatny letopocet, ktery nejde zmenit je aplikace nefunkcni.


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2020 20:26 Odeslat příspěvek
Nazdar. Prešiel som z W10M na android. V podstate som spokojný. Aj keď mi dlaždice veľmi chýbajú. Vybral som si navigáciu do mobilu Here. Ako prenesiem body ktoré mám uložené v Lumii do navigácie Here? Skúmam, hľadám ale neprišiel som na to. Za každú radu budem vďačný.
Ďakujem


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2020 21:26 Odeslat příspěvek
No musíš je na starém mobilu exportovat do nějakého souboru asi .GPX a na novém mobilu ten soubor naimportovat.


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2020 05:52 Odeslat příspěvek
Mentol999: Není třeba být až tak smutný. :-) Před časem tady nějaký uživatel (myslím, že to byl ladin2) minimálně dvakrát dal v diskusi odkaz na nějakou aplikaci v Google Playstore, která umí 3D dlaždice. Moc si tu aplikaci pochvaloval.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 59 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies