MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Přechod z Windows 10 Mobile na Android

Offline - Junior Profil 
7. 3. 2018 14:09 Odeslat příspěvek
https://play.google.com/store/apps/deta ... osoft.emmx
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2018 15:02 Odeslat příspěvek
Také jsem snad 2 roky zpět bolestivě přecházel. Start obrazovku nedokáže nahradit ani tisíc widgetů. Ale o to nejde. Spoustu věcí zvládne aplikace outlook. Osobně ale doporučuji, raději exportovat kontakty z microsoftu a nainportovat do google kontaktů. Osobně jsem se synchronizací z microsoft účtu do androidu dost natrápil a změna kontaktů byla těžká. Přiřazení fotek ke kontaktu snad byla nemožná (nevím jak to je teď ale trápil jsem se s tím půl roku)


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2018 15:20 Odeslat příspěvek
Microsoft Edge: Tato položka není ve vaší zemi dostupná

-- 7. 3. 2018 15:32 --

Přes APK Mirror nainstalováno, díky!


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2018 17:35 Odeslat příspěvek
zvlastne, mne ho tam najde, po tapnuti na link sa mi otvori Store a mozem instalovat ….


Offline - Android Maniak Profil 
7. 3. 2018 18:07 Odeslat příspěvek
re:zavorkaCz
Androidy jsem mel od verze 2.x
Tu bolestne slozitou vec, prirazeni foto ke kontaktu, tak tu jsem delal bolestne slozite za rekneme 5 vterin :-) u celkem jiste vice nez sto modelu s androidem a neexistuje jeden jediny kde by to neslo.Tzv. problem mezi zidli a klavesnici, ano ten je mnohdy bolestny kdyz se nastavuje cokoliv.


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2018 21:46 Odeslat příspěvek
A pan chytrák si přišel rýpnout.
To nám tedy poraď, jak z telefonu s WM10, kde jsou v MS cloudu kontakty s fotkama je lze přenést I S TĚMA FOTKAMA do google účtu za těch tvých 5 vteřin.
Samozřejmě že po přenesení pouhých kontaktů na google na jednotlivý kontakt kliknout a vybrat ručně fotku není problém.
Ale když člověk chce přejít po X letech z WM na Android, má takových kontaktů několik set, tak tohle není nejoptimálnější způsob.
Ale to pan ooooooooooooooo nemůže nikdy pochopit, protože chce jen pomlouvat a zesměšnovat.


Offline - Android Maniak Profil 
8. 3. 2018 02:11 Odeslat příspěvek
Nejdriv je musis z toho cloudu vyexportovat ve formatu v nemz ho nasledne nactes nikoliv na mobilu ale na pc kde si zalozis goggle ucet,a pochopitelne ve formatu,tim neni mysleny pseudoformat redmondu ale format ktery je kompatibilni s normou.Potom se prihlasis na mobilu a prihlasis se k uctu.To je cely.
Companion link to umel s tim ms zmetkem celkem dobre i bez mezikroku, pokud byly kontakty rozumne ukladany bez chutovek typu specialni znaky atd
Soubor se kterym se pracuje je zasitej v ceste
userprofile%\AppData\Local\Microsoft\XXX\Contacts\ za x si dosad ve win to s cim s kontaktama delas.Jestlis to resil telefon- telefon, staci zvolit nevhodnej format a nemohls uspet.Predpokladam zes pracoval s temi kontakty nejen v mobilu, tudiz je nemels jenom v cloudu a pokud jo, tvoje hloupost.
Exportovat fotografie z vcards byla volitelna volba - zatrzitko, stejne tak zatrzitko u vcards a poznamky.


Offline - Junior Profil 
8. 3. 2018 09:40 Odeslat příspěvek
Wooow, no já mám android od verze 1.0 (možná jsem i kdysi zkoušel betu, už si nejsem jist) prakticky jste popsal přesně to, co jsme musel udělat já, abych měl kontakty s fotkami (přejít s kontakty ke google). Tohle byl vážně trapný pokus zahrát si na chytráka. :)


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 08:39 Odeslat příspěvek
Jen pro zajímavost v rámci přechodu z W10M na Android ohledně kvality foťáku. Podotýkám, že se focením částečně živím a kvalita foťáku v mobilu je pro mě podstatná, 100% fotek fotím do DNG, v PC upravuji a převádím do JPG.

Opustil jsem Lumii 950 XL a pořídil Huawei Mate 10 Pro. Huawei je dle dxomark z aktuálně prodávaných telefonů na 2. místě za Pixelem2 od Googlu, čili naprostý vrchol.

Řeknu to stručně, rychle a jednoduše, k mému překvapení, kvalitativní posun není příliš velký. Takže buď mohu pochválit starou Lumii, nebo trochu nepochválit nový Huawei a nebo se zamyslet a zaspekulovat, že foťáky v mobilech se při aktuálních technologiích nemají už moc kam posunovat.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 09:57 Odeslat příspěvek
Physeter píše
Jen pro zajímavost v rámci přechodu z W10M na Android ohledně kvality foťáku. Podotýkám, že se focením částečně živím a kvalita foťáku v mobilu je pro mě podstatná, 100% fotek fotím do DNG, v PC upravuji a převádím do JPG.

Opustil jsem Lumii 950 XL a pořídil Huawei Mate 10 Pro. Huawei je dle dxomark z aktuálně prodávaných telefonů na 2. místě za Pixelem2 od Googlu, čili naprostý vrchol.

Řeknu to stručně, rychle a jednoduše, k mému překvapení, kvalitativní posun není příliš velký. Takže buď mohu pochválit starou Lumii, nebo trochu nepochválit nový Huawei a nebo se zamyslet a zaspekulovat, že foťáky v mobilech se při aktuálních technologiích nemají už moc kam posunovat.


Jsem stejného názoru, já odcházel od Lumie 930, telefon na který snad nikdy nezapomenu a kvalita fotek se mi nezdá o moc lepší. Hlavně je potřeba brát, že dxoMark nehodnotí jen ostrost fotek, ale ostření, dynamický rozsah, focení za zhoršeného počasí, deformace a berace objektivu. Snímače se neustále zmenšují a řeší se to více snímači.

Co se týče DNG převodu, doporučuji Lightroom appku do telefonu, dokáže snadno uživatele odprostit od závislosti na převodu v PC. :)

Ze.us tohle byla dost hloupá poznámka, to že zmiňuje, že fotí chce tím říct, že dokáže dobře hodnotit kvalitu fotek.


Offline - Junior Profil 
9. 3. 2018 10:44 Odeslat příspěvek
ze.us: kromě mobilu mám 2 zrcadlovky, 1 kompakt, 6 objektivů, 4 blesky, jedno podvodní pouzdro na DSLR a 2 stativy. Ale živí mě to pouze okrajově.

-- 9. 3. 2018 10:46 --

ZavorkaCZ: jasně, ale Lightroom appka nezvětší displej na mobilu :-)

-- 9. 3. 2018 10:48 --

ze.us: jen dotaz na mentální konstrukci, ten kdo v životě někdy udělá jednu fotku mobilem, už se pak nikdy nesmí živit focením?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 3. 2018 14:40 Odeslat příspěvek
OT: clovek tady hodi vtipek a hned je popotahovan. Neberte ten zivot tak vazne...


Offline - Junior Profil 
10. 3. 2018 12:34 Odeslat příspěvek
Nemusíte mít obavy :-), neměl by být vtip alespoň trochu vtipný?


Offline - Ex-moderátor Profil 
11. 3. 2018 22:28 Odeslat příspěvek
Physeter: Pokud pracuješ primárně s DNG, musel sis všimnou dost velké změny při zpracovávání snímků na počítači (ve prospěch P10 oproti lumii)?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 59 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies