MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Přechod z Windows 10 Mobile na Android

Offline - Junior Profil 
15. 4. 2018 13:27 Odeslat příspěvek
Zdravím neviete poradiť ako zobraziť živé fotky z lumia telefónov na androide?
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 4. 2018 13:42 Odeslat příspěvek
Citace
Řeknu to stručně, rychle a jednoduše, k mému překvapení, kvalitativní posun není příliš velký. Takže buď mohu pochválit starou Lumii, nebo trochu nepochválit nový Huawei a nebo se zamyslet a zaspekulovat, že foťáky v mobilech se při aktuálních technologiích nemají už moc kam posunovat.


Chyba je ta, že jsi se řídil dxomark, což není vůbec záruka kvality nebo objektivních výsledků.


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2018 21:52 Odeslat příspěvek
Taky mě to asi brzo čeká, mám 950 DS kterou používám jako hlavní telefon asi půl roku a nějak se s ní nemůžu sžít. Předchozí 920ka mě plně vyhovovala, měl jsem ji víc jak 4 roky a pouze občas jsem jí restartoval, HR jen po aktualizacích. Teď leží v šuplíku...
950ka tam je to horší, systém jako takovej je taky dobrej, ale stává se že občas zamrzne, sem tam blbnou nějaký aplikace, podpora taky klesá. No asi mě přechod jinam nemine. Rád bych aby měl nějakej slušnej foťák, velikost ideálně ne o moc větší než 950ka raději bych menší. Docela se mě zamlouvá ta nokia 8 i když už je větší. Ten čistej android vypadá dobře ale zkoušel jsem ho jen tak zběžně...


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2018 09:02 Odeslat příspěvek
Ahoj, já přešel z L1020 na LG G6 DS a je to v pohodě, Lumia mi sice vyhovovala lépe, ale to LG není špatný, fotí celkem dobře, restartoval jsem ho zatím jen jednou za 8 měsíců. Běží dobře. A má něco společného s Lumiemi a to aktualizace :-), nevím, jestli se toho Orea dočkám. Bezpečnostní aktualizaci mám z konce března - to je dobré, ale jinak to Oreo slibují už snad půl roku nebo déle. Vybíral jsem také podle ceny, to LG bylo v tu dobu levnější než konkurence a kvalita je obdobná.


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2018 10:14 Odeslat příspěvek
Ještě nevím jak dlouho to s 950 vydržím.
Rád bych hlavně něco trochu kompaktního... Co jsem se díval tak nic moc není.
Nokia 8 je hlavní kandidát, ale čekám ještě jestli bude ta nová 7ka která je v čínské verzi už celkem kompaktní.
Jinak kontakty mám na hotmailu, a fotky ke kontaktům ani žádnou provázanost s FB nepotřebuju, nebo spíš ani nechci... tak doufám že v tom problém nebude.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 9. 2018 23:22 Odeslat příspěvek
Ahojte, taky sem musel tento tyden bohuzel prejit z lumie650 na huawei20 ...
co mi neskutecne chybi sou zive dlazdice... :(
neni na to nejaka appka ktera by mi androida trochu na plose napodobila win10 ?
Par jsem zkousel, ale ani jedna nebyla plne funkcni vcetne te od microsoftu....
Nasel nekdo z vas nejakou zajimavou co by doporucil?
predem diky
marty


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2018 06:43 Odeslat příspěvek
@martyBX

Existují launchery simulujicí windows na androidu,
podívej a vyzkoušej


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2018 07:32 Odeslat příspěvek
Spíš napis, jaké appky potřebuješ zobrazovat? Nezvládne to klasicky widget?


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2018 08:57 Odeslat příspěvek
co ja viem... Windows mal nejaky sposob ovladania, Android tiez. Ak vymenis iba launcher, tak iba cast sa bude ovladat ako Windows a zvysok ako Android. Jednoduchsie bude zvyknut si :-}


Offline - Junior Profil 
18. 9. 2018 09:51 Odeslat příspěvek
Já zkoušel launcher 10 ....byl super..Jak na staré lumci 950..akorat se mi zdalo ze vic zere baterku. Tak to teď testuju


Offline - Trvalý BAN Profil 
18. 11. 2018 21:58 Odeslat příspěvek
Launcher10 na Galaxy S9, není to ono, ale.. co zbývá.

Obrázek


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2019 20:24 Odeslat příspěvek
Právě jsem Launcher 10 nahodil a docela mě baví...


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 1. 2019 10:11 Odeslat příspěvek
Je to slabá náhrada a funkčně slabota oproti "pravým" W10M.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 1. 2020 12:37 Odeslat příspěvek
Svět Android nahoře na seznamu. Přepnul jsem z Windows 10 na android.


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2020 05:46 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo o nějaký slušný funkční aplikaci na sledování spotřeby paliva? Na WP/WM byla jednoduchá aplikace, ale na Android jsem nic kloudného zatím nenašel...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 59 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies