MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Whatsapp po 15.1.2020

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 1. 2020 11:41 Odeslat příspěvek
Máte nějaký návod, jak používat whatsapp po 15.1.2020 bez nutnosti změnit datum a čas přímo na telefonu? Mám svoji Lumii 950 rád, fotí dobře, všechno zatím funguje, ale bez whatsappu bych musel řešit výměnu a to se mi ještě nechce.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 13:49 Odeslat příspěvek
No pochybuju, ze nejaka zmena casu a datumu ti pomuze, nechapu jak by mela. Je to online, proste se uz neprihlasis nijak a nikdy. Nebo aspon o nicem nevim.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 14:07 Odeslat příspěvek
Jelikož je to online aplikace, tak ti nic nepomůže.
Buď přejít na jinou aplikaci jako Viber, Skype apod (jestli je na tvůj OS) :D
Nebo koupit jiný foun.

Dodnes nechápu, že to někdo dobrovolně používal. Otřesný systém s prázdným marketem.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 14:44 Odeslat příspěvek
Tak třeba já vzpomínám na L950 s láskou. Pro mé potřeby to byl dokonalý telefon (jen ta baterie mohla být lepší). SW mi také vyhovoval a co jsem chtěl, to tam bylo. Jelikož ale nedostala nástupce, jsem zase u Androidu, ale výhledově přejdu k iOS.

Změna data a času určitě nepomůže a obávám se, že ti po tom dotu WA nepojede...


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 14:50 Odeslat příspěvek
Někde jsem četl (možná přímo na stránkách podpory WhatsApp), že aplikace na už nepodporovaných platformách nepřestane jen tak ze dne na den fungovat, ale už se prostě nebude vyvíjet a časem můžou ubývat funkce. Nicméně, osobně už na Lumii WhatsApp neprovozuju, tak nemohu potvrdit, jak to s tou funkčností vlastně je a bude.

orgasmic píše
Dodnes nechápu, že to někdo dobrovolně používal. Otřesný systém s prázdným marketem.

Já zase dodnes nechápu, proč si hateři WP/W10M musí svou averzi k tomuto OS všude ventilovat ;).


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 14:59 Odeslat příspěvek
Proč ventilovat? Jsme na fóru, kam subjektivní názory patří.


Offline - Junior Profil 
15. 1. 2020 15:30 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Jelikož je to online aplikace, tak ti nic nepomůže.
Buď přejít na jinou aplikaci jako Viber, Skype apod (jestli je na tvůj OS) :D
Nebo koupit jiný foun.

Dodnes nechápu, že to někdo dobrovolně používal. Otřesný systém s prázdným marketem.


Svého času byl WP super. Dodnes na něj vzpomínám............... Je ho škoda.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2020 10:14 Odeslat příspěvek
Mam prozbicku, necekal jsem ze Whatsapp to zarizne tak brutalne, ze vubec nejde otevrit a tudiz se nedostanu ke starym chatum ulozenych v telefonu.☹
Zalohu jsem delal pomoci Onedrive, ale na internetu jsem se docetl, ze tahle zaloha je sifrovana.(tudiz ted na prd!)
Je tedy moznost se vubec dostat ke starym konverzacim!
Predem moc dik za pripadnou pomoc.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2020 12:03 Odeslat příspěvek
Myslím si, že když se přihlásíš z nového telefonu, záloha se ti tam načte.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2020 17:22 Odeslat příspěvek
ne, nenacte


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2020 18:50 Odeslat příspěvek
To fungovalo jen na stejnem operacnim systemu(v tomhle pripade Windows mobile), ale po 15.2020 Whatsapp na telefonu nespustíš!!!! :-(
P.S.
Tak me napadlo vypnout data a na telefonu zmenit datum zpet (před 15.1) a Whatsapp se spusti :-),a muzu se podivat na historii.Facebook jsou pekni smejdi, schvalne do apky instalovali datum blokace po 14.1.2020!!!!!

-- 17. 1. 2020 19:03 --



Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2020 19:17 Odeslat příspěvek
Ten offline rezim funguje. Do historie se tak dostaneš. Ale to je vse. Fakt brutální zarez. Myslel jsem, ze to nechají v klidu vyhnit....


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2020 06:18 Odeslat příspěvek
Chci poděkovat za návod. Podařilo se mi tak vw WhatsApp dostat k historii. Každopádně zatím s L950XL nekončím.


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2020 11:32 Odeslat příspěvek
Funguje vam ještě trik s datumem, uz to nemuzu rozjet?


Offline - Junior Profil 
19. 1. 2020 17:17 Odeslat příspěvek
Fungoval asi dva dny. Teď už vůbec, nepomohlo vypnout data, změnit datum, nic....
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 16 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies