MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Malé dotykáče

Offline - Junior Profil 
2. 11. 2022 21:50 Odeslat příspěvek
Nelíbí se mi..neprakticky King Kong mini je lepší
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2022 10:13 Odeslat příspěvek
Tenhle se nějak moc podobá King Kong mini 2
https://mobilni-telefony.heureka.cz/cub ... ecifikace/
akorát má Podpora NFC, a Uživatelská paměť 64 GB


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 12. 2022 16:28 Odeslat příspěvek
Sháním nějaký malý telefon pouze na telefonování a s podporou NFC. Existuje něco takového? Našel jsem akorát Jelly 2, který se u nás (myslím) nikdy neprodával a teď byl nahrazen verzí 2E, která nemá NFC. Ten Cubot pocket by asi taky šel, ale něco menšího by bylo lepší. Nebo když ne menší, aspoň s větší výdrží.

Banky jsou jediný důvod, proč bych si takový telefon pořizoval, jinak bych v klidu zůstal u normálního malého telefonu se 14denní výdrží. Telefon mám jen na volání a čtení (nikoliv psaní) SMS.


Offline - osobne Profil 
29. 12. 2022 19:59 Odeslat příspěvek
Samsung Flip 4, malý s NFC.

Obrázek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 12. 2022 22:12 Odeslat příspěvek
Plně obsluhovatelný v zavřeném stavu? Nemyslím si. Navíc je v ceně trochu moc cifer - 25.000 Kč je příliš. Bez té pětky bych možná někoho ukecal, aby mi ho koupil. :D Na volání a NFC je to předražený nesmysl. Pro mne jako soukromou osobu je cena až na 1. místě. Nepořizoval bych si proto, že o něj stojím (nestojím ani omylem), ale protože jsem k jeho pořízení nucen. A to NFC je jen proto, abych z toho potencionálně aspoň něco malého měl.

V současnosti mám normální telefon na volání a jeden starý zdarma sehnaný "telefon" na bankovní aplikace, ani v něm není SIM. Jen ho občas zapnu, přihlásím si přes něj do internetového bankovnictví a zase ho vypnu. Kdyby uměl NFC, asi bych nic nehledal. Kromě toho má taky starší Android (asi 5) a to už některé bankovní aplikace řvou.


Offline - Junior Profil 
30. 12. 2022 07:48 Odeslat příspěvek
Hrozně drahý a moc menší není. Mě Cubot velmi vyhovuje. Umí vše a docela dobře. Žádný problém za tři rokY. Akorát malá baterka ale teď už dávají větší


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2022 13:29 Odeslat příspěvek
Takže které verze má nejlepší (ve smyslu výdrže) baterku a jak dlouho vydrží na jedno nabití?

P.S. Jen pro ujištění - ta první věta je myšlena
( Hrozně drahý a moc menší ) není = Hrozně drahý není a moc menší není
nebo
( Hrozně drahý ) a ( moc menší není ) = Hrozně drahý je a moc menší není
?


Offline - Junior Profil 
31. 12. 2022 21:53 Odeslat příspěvek
Druhé je správné. Logicky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 1. 2023 21:06 Odeslat příspěvek
No právě logicky a na první přečtení mi přišlo, že to má význam té první možnosti, protože v části "Hrozně drahý" není sloveso. Že je nejspíš zamýšlen ten druhý význam se dá odhadnout až z kontextu a z posouzení ceny, která je asi pro většinu dost vysoká.

Asi jako když někdo řekne, že nějaký mobil má moc velký a velmi kvalitní displej a já odpovím: "Moc velký a velmi kvalitní není."

Zkrátka nejednoznačnost jazyka. ;-)


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2023 08:16 Odeslat příspěvek
Upgrade tripalcaku. Debata je také zajímavá
https://m.mobilmania.zive.cz/clanky/tot ... a-1357885/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 6. 2023 04:59 Odeslat příspěvek
No já už neodolal... moje XZ2 Compact prostě a jednoduše chcípla a byl sem nucen do něčeho novýho. Zvyk na vlajkový lodě mi nedovolil si pořídit Cubot Pocket, i když se mi koncept a zpracování líbí. Ale tragický fotky a slabej výkon to u mě zabily. Věřím v budoucnost Flip telefonů a dokonce sem teď viděl v akci Z Flip 3 za 12k, ale nějak si ještě nejsem jistý tou technologií, i když dva známý telefon mají k velký spokojenosti.
Tak vyhrála S22 taktéž za 12k. Podle mého nejlepší a nejmenší klasický super smartphone (minulý generace samozřejmě). 146mm na výšku, 71 na šířku... dá se. Jsem jeden z těch, co velký telefony zkusili, ale rádi se vrátili k malým. Tak doufám, že zase jednou přijde doba S Mini :-D
Každopádně S22/S23 můžu doporučit jako jakžtakž malý telefon :-)


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2023 17:41 Odeslat příspěvek
Cubot Mini 3 se pochlapil. Zvýšil všecky paramatry, šířku nechal, ale je to 4,5ka. Hmotnost zůstala skoro stejná.
Jdu do toho, máte s ním někdo zkušenost? Jo a poutko budu moci přidělat zase, moc se osvědčilo
https://mobilni-telefony.heureka.cz/cub ... /#prehled/


Offline - Junior Profil 
21. 7. 2023 19:35 Odeslat příspěvek
Prozatimní zkušenosti dobré, jen ta výdrž není o moc delší. Ještě jsem zvědav na přehřívání, to u navigace byl problém...


Offline - Moderátor Profil 
24. 7. 2023 10:37 Odeslat příspěvek
Blackview N6000
https://mobilmania.zive.cz/clanky/mini- ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2023 20:41 Odeslat příspěvek
Drahé. Ještě mi nikdo nevysvětlil, nač je potřeba čip s 48 MPx. Mně stačí 2, slovy dva 8-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 9 z 10 [ Příspěvků: 138 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies