MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Malé dotykáče

Offline - Moderátor Profil 
26. 3. 2020 10:49 Odeslat příspěvek
Sirzachy píše
Jsou vůbec nějaké vyhlídky, že by někdo vyrobil telefon do 6ti palců se SD865?

Samsung Galaxy S20 se Snapdragonem 865
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2020 15:44 Odeslat příspěvek
S20 není zrovna kompaktní. Oproti s10e.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 3. 2020 20:38 Odeslat příspěvek
Sirzachy píše
Souhlasím s autorem vlákna. Bohužel letošní rok nejspíš nebude nakloněn uživatelům, kteří by chtěli výkonný telefon s displejem max 6 palců. Já stále mám Huawei P10. Jediná možnost je momentálně snad jen P30 a S10e. Jsou vůbec nějaké vyhlídky, že by někdo vyrobil telefon do 6ti palců se SD865?


Tvé nároky výkonu asi nikdo nepokryje, ale kompakt se rýsuje : https://mobilizujeme.cz/clanky/xiaomi-chce-ozivit-svuj-oblibeny-telefon-z-roku-2017


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2020 17:27 Odeslat příspěvek
šest palců neberu a výkon taky nepotřebuju. Byl jsem dneska na výletě, mobil na poutku na krku, strčenej v kapsičce košile a měl jsem svatej klid. Co jsem potřeboval, volání, navigaci i foto parádní. Ovšem s brejlema, ale ty potřebuju i na 19 palcový monitor.
Co bych se patlal s nějakou těžkou cihlou. Doma připnu k starýmu hernímu PC či notasu a můžu si foto hodit na monitor nebo na na 42 palcovou telku... 8-) Mám se dobře, spokojenost. Fotky na 6 palcich mobilu mi nevyhovují.
Akorát opt.zoom bych potřeboval, ale aspon 5x, ale mám kompakt... za 999.- 8-)


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2020 07:23 Odeslat příspěvek
Recenze Cubot King Kong Mini přibývají, a chvála veliká
https://mobilni-telefony.heureka.cz/cub ... =6#reviews


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 4. 2020 09:07 Odeslat příspěvek
- ahoj, taky řeším menší telefon, nemáte někdo zkušenost s unihertz atom? měl by vyjít unihertz atom xl někdy okolo prázdnin, ale bude o něco větší se stejnou úhlopříčkou displeje a dvojnásobnou kapacitou baterie, takže výběr bude asi mezi těmito dvěma, menší jabko je cenově jinde , telefon volání, sms,email, kalendář, internet, občas foto, několik aplikací, odolnost +, výdrž +, extra výkon nepotřebuju


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 4. 2020 09:37 Odeslat příspěvek
No problém pro někoho třeba bude, že Unihertz se u nás neprodává.


Offline - Moderátor Profil 
23. 4. 2020 10:02 Odeslat příspěvek
viewtopic.php?f=10&t=1305983


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 4. 2020 10:05 Odeslat příspěvek
ano, servis a podporu jsem zapomenul napsat, jinak informační dioda je pro mě +, cubot by měl mít i otvor na poutko +, nevíte někdo ( neznám android ), jde přepnout z qwerty na telefonní klávesnici ( u cubota )?


Offline - Pokročilý Profil 
23. 4. 2020 10:26 Odeslat příspěvek
Klávesnici hravě pořešíš instalací apk třetí strany (třeba SwiftKey).


Offline - Moderátor Profil 
23. 4. 2020 10:47 Odeslat příspěvek
na GP je i T9 klávesnice
https://play.google.com/store/apps/deta ... kwWLz5L4Dg


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2020 13:09 Odeslat příspěvek
Klávesnice na Cubotu je moc dobrá. Akorát se musí psát na výšku. Na šířku mám děsně překlepů. Kupodivu


Offline - Junior Profil 
24. 4. 2020 09:50 Odeslat příspěvek
Vida, přibyla další recenze přibyla. Souhlasím s ní, že baterka je vážně slabá, web ji děsně vybíjí, ale nabíjet jde rychle.Používám AD adblock prohlížeč, protože mám alergii na reklamy, Téměř žádnou nepustí.
Co ale nesouhlasím s recenzemi, že pracuje svižně. Podle mých 3,5 měsíčních zkušeností, jak je toho spuštěno víc, tak zpomaluje, postupně zamrzá.
Některé apky, třeba Aladin řve že nedostává data. Stačí apky vyhodit a je to OK.
Prostě víc jak polovina RAMky je už problém. A co vaše zkušenosti?


Offline - Junior Profil 
18. 5. 2020 20:11 Odeslat příspěvek
Ted se recenzí Cubot King Kong Mini objevilo další spousta :-))
https://mobilni-telefony.heureka.cz/cub ... =6#reviews
ale některým kritikům nerozumím, co mobilu vyčítají :shock:

Chybí výstup pro sluchátka-sice tam není jack, ale USB C, ne?
Fotky budou spíš pro dokumentaci- mě teda vyhovují docela
na vložení SIM si musíte sehnat hodinářský šroubováček (ten přiložení je nepoužitelný)-to teda ne, šroubováček je dobrý :-)
NA malou výdrž baterky si stěžují všichni, a je to tak... Ale spousta jiných mobilů je na tom stejně. Jo, prý se dá baterka vyměnit, ale musí se odšoubovat pár šroubků


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2020 22:54 Odeslat příspěvek
Tak musím říct, že Cubot King Kong Mini je skvělej. Dokonce menší než dumb phone Aligator! Že bude tak malý a zároveň plně funkční jsem fakt nečekal. Škoda těch sluchátek na USB-C a baterie, ale to je drobnost. Viz foto: https://i.ibb.co/DLBjpjT/Bez-n-zvu-1.jpg
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další stránka
Stránka 5 z 10 [ Příspěvků: 138 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies