MobilMania.cz

Přihlásit se




Dámské běžecké hodinky

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2021 07:38 Odeslat příspěvek
Zdravím. Chtěl bych poprosit o radu, jaké chytré hodinky vybrat pro ženu na sport - hlavně běh. Hlavní požadavek je dlouhá výdrž na GPS. Zatím se rozhoduji mezi Suunto 9 a a Garmin Fenix6S Glass. Cena do 10 000 kč. Případně pokud má někdo jiný tip. Děkuji za případné reakce a rady.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2021 08:16 Odeslat příspěvek
Co to je dlouhá výdrž na GPS. Co jsem četl recenze, tak Garmin Venu 2 by měl s GPS, muzikou a zaplým lcd 5% baterie na cca 30min a Venu 2S se dělají i 40mm dámské. Jinak z toho výběru určitě ty Fenixy. Ono je důležitý, aby ty hodinky i dobře seděly a ty Suunto mají 50mm to by žena musela mít ruce jak lopaty


Offline - Administrátor Profil 
24. 8. 2021 08:39 Odeslat příspěvek
Preferoval bych Fénixy, ale prvně bych je ozkoušel (drahou polovičkou). Fénixy jsou dost robustní hodinky.

(btw, jestli je běh téměř jediný požadavek, podíval bych se na řadu Forerunner - prodávají se i bundle společně s hrudním pásem a já si myslím, že by to byla ideální volba a ještě ušetříte).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2021 08:45 Odeslat příspěvek
Jako dlouhou výdrž myslím - aby se hodinky zvládly nevybít během delších závodů, např. 24 hodin, jen při zaplé GPS, hudba ne. Těch Forerunnerů je víc druhů, co jsem se tak díval a zdá se mi, že někde psali, že na baterce moc nevydrží.


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Vydrzi dost, máš to tam i uvedené. Rozdíl bude mezi FR55 a FR945. Jinak nezapominej na aplikace, Garmin to má jednoduchý. U Suunta těch aplikaci bylo víc. Recenze na ně nebyly super, ale to už si musí každý pročíst/rozhodnout sám.
A mimo Garmin a Suunto byly docela dobrý i Polar, tak se zkus podívat i tady


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2021 10:45 Odeslat příspěvek
24 a víc hodin vydrží klasické Fenixy nebo 6x, u 6s bych si nebyl úplně jistý. Dlouhou výdrž mají Instinct Solar, ale ten design asi není úplně vhodný pro ženu. Dají ale skoro 30 hodin na baterie plus případně víc, když se v průběhu aktivity dobíjí. Dlouhou výdrž s GPS mají ještě hodinky značky Coros.


Offline - Místní informátor Profil 
24. 8. 2021 16:02 Odeslat příspěvek
Suunto 9 jsou na holky moc velky! :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies