MobilMania.cz

Přihlásit se




Jak na češtinu v Kindle 2020 ?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 12. 2021 14:30 Odeslat příspěvek
Koupil jsem babče tuto čtečku
http://www.azmobil.cz/amazon-kindle-201 ... cerny.html
a pak jsem zjistil, že nemá ovládání (menu) v češtině. Určitě existuje návod jak tam češtinu dostat. Našel jsem jen návod pro starší verzi zde
http://www.ebooky.cz/cestina-pro-kindle ... -kindle-4/
Pls poraďte mi někdo. Babča si s tím v EN neporadí.
Díky
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2021 14:44 Odeslat příspěvek
Ten Azmobil přímo u té čtečky červeně uvádí toto: "POZOR - od 1.1.2015 zatím není možná instalace českého prostředí. Čeština v knihách funguje standardně. Pokud se české prostředí objeví později, bude možné si jej u nás na prodejně nechat zdarma nainstalovat. "
Asi bych to vrátil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 12. 2021 16:57 Odeslat příspěvek
Nevěřím tomu, že by český kutil nenašel nějaké řešení (i za cenu ztráty garance). Např. změnu firmware třeba na nižší verzi?


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2021 18:06 Odeslat příspěvek
Neexistuje.
Pokud jsi chtěl čestinu,měl jsi koupit třeba Pocketbook.


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2022 09:41 Odeslat příspěvek
Mám asi týden Amazon Kindle New 2021 s reklamami.
Zbavit se jich asi nejde, pouze jsem našel dobrý článek, kde mj.pisi že, pokud se uživatel nepřihlásí je svému účtu, Amazon o daném přístroji tzv. "Neví" a reklamy přes internet za pomoci WiFi tak nemůže posílat, uvedeny postup funguje a nic mě neomezuje.
Používám pouze pro čtení zakoupenych e-knih jinde a funkce o které přicházím mi vůbec neschází.
Češtinu neřeším...týká se vesměs listování a menu a nastavování plus něco málo rozhraní jako takového.
Knihy v češtině zobrazuje korektně pokud jsou správné vytvořené...případně lze použít se Cakibre k převodu prakticky z čehokoliv do čehokoliv tedy formátu a umožňuje podrobné nastavit vzhled a kódování.

Doporučím asi vrátit a koupit něco od Pocket Boomu, ty češtinu v základu mají snad všechny.
Do čteček Amazon existují češtiny ale vesměs do starších modelů a u nových je to tak složité že se s tím nikdo nechce pachtit, případně to nelze vůbec...je zapotřebí takzvaný "Jailbreak" pro Amazony Kindle a v posledních FW asi výrobce zlepšil ochranu proti zásahům uživatele.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies