MobilMania.cz

Přihlásit se




Problem s rychlym nabijenim MOTO G8 Plus

Offline - Junior Profil 
23. 12. 2021 15:16 Odeslat příspěvek
Ahoj prosim o radu s nabijenim me Motorolky kabelem USB C.Mobil mam neco pres rok, konektor je v poradku, nicmene jiz mi skoro nedrzi kabel v konektoru,je osoupany castym nabijenim.A zaclo se stavat, ze prostecse nezapne Turbo Power, rychle nabijeni a na telefonu sviti pomale nabijeni, ale zapne se treba samo az po delsi dobe ponechani v nabijecce. Drive sem pripojil kabel a ohned mi na telefonu zaclo svitit rychle nabijeni a doba kdy bude plne nabito.Kabel prelomeny neni, mam ho doma vicemene stale polozeny na sole, nikde sem ho neskripnul.Muze to byt zanesenim smeti v konektoru telefonu,vidim pouze lehky prach,nic extra bordel.Diky moc
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
23. 12. 2021 16:31 Odeslat příspěvek
preventivně vyčistit konektor, ale hlavně vyměnit kabel, a nemusí sednout hned ten první


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2021 18:38 Odeslat příspěvek
Dik Niku, no kabelu jak koukam nic neni, ja ho mam na stole ,ale je fakt nedrzi uz v telefonu.Stalo se to nekomu,ze vam to tam nedrzi? Jak se ty drahy ojezdili? Mam original kabel


Offline - Moderátor Profil 
23. 12. 2021 19:17 Odeslat příspěvek
asi takhle, já objednal z Ali dokud to bylo ještě bez problémů asi dvacítku různých kabelů a který se mi hodí nejlépe, tím nabíjím, je fakt že jsou tam rozdíly a některý drží lépe a některý méně
original jsem použil pouze po vybalení nového telefonu
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies