MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

NALEZENÍ ZTRACENÉHO TELEFONU

Offline - Junior Profil 
21. 3. 2022 02:31 Odeslat příspěvek
Adamec20 - Standardní postup je zajít k fízlům, nahlásit IMEI a pokud nenarazíš na línýho kikota (což je obvykle jen jeden z milionu těhle individuí, který si ani není schopen najít poctivou práci), tak ten si z monitorovacího pracoviště nechá vytáhnout logy telefonu do sítě (IMEI zůstává mobilu po celou dobu bez ohledu na hardreset a zastrčenou SIM) a až si nový majitel do něj strčí svoji SIM, tak ta se spáruje s IMEI telefonu a čerti hned vědí, jaké číslo ta nová SIM má, jaký další SIM v mobilu kdy byly a podobně. Pak jdou na operátora, aby jim sdělil, zda to číslo je předplacenka nebo tarif a pokud tarif, tak jim operátor napráší majitele SIM. Nelínej fízl si ho předvolá k podání vysvětlení - jak a kde k telefonu přišel a podle toho postupuje dál až k odebrání "nalezené věci". Podle lokalizace GSM určí trajektorii pohybu mezi jednotlivými BTS a podle stopy dohledají takřka cokoli potřebného. Stačí ten mobil kdykoli zapnout i bez SIM, protože ten se i stokrát zablokovanej okamžitě automaticky registruje do sítě a maj ho. Jedinej problém je přimět to líný houvejdou, aby hnul pazourou a vyhodnotil to jako "zatajení nalezené věci". Ale je to i o známostech. Třeba to pro tebe nějakej kamarádíček udělá.
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
21. 3. 2022 11:45 Odeslat příspěvek
Nesmysl. Tyhle informace může policie získat pouze na příkaz soudu a jen u některých trestných činů nebo u trestných činů s trestní sazbou minimálně 3 roky, viz § 88a/1 tr. řádu.


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2022 16:23 Odeslat příspěvek
jjrr - JJ, přesně takhle argumentujou lenoši. Ty si asi myslíš, že jsem si to vymyslel, co? Mám skoro stovku telefonních čísel, takže mi čas od času čerti volaj aby zjistili, kdo konkrétní číslo používá. Naposledy to bylo před měsícem. Ale když mi neveříš, nevěř. Je mi to u zádele. Jen netvrď co je a co není nesmysl.


Offline - osobne Profil 
25. 3. 2022 16:40 Odeslat příspěvek
A jak to s tím souvisí? Totožnost uživatele SIM není to samé jako provozní a lokalizační údaje. Na totožnost osoby se můžou ptát kohokoliv a kdykoliv.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies