MobilMania.cz

Přihlásit se




Který operační systém?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 3. 2022 12:38 Odeslat příspěvek
Ahoj. Dodnes používám zděděnou Nokii Lumia 520. Nemám problém, aplikace ZATÍM neřeším. Pouze na internet to šlape velmi pomalu. Koukám, že i Apple má mobil kolem 2500 Kč. Jak říkám, nejsem aplikační hračička.No a pak ten Android...Takže dotazy: Stále funguje Windows store, přestože už se aplikace nepřidávají? Apple prý má natvrdo nadefinovanou úvodní obrazovku, je to problém? Displej chci do 5", větší rozhodně ne. Nutná aplikace přímého poslechu internetových radií, nejlépe stereo. Fotoaparát mne nezajímá. A nemíním používat pouzdro, tak nějaký nevykluzující z ruky. Zatím dík. Z Nokií bych zvolil Lumia 735 ?? Za dva roky ho vyměním.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
19. 3. 2022 14:10 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám doma Lumii 930 a aplikace ze Storu lze normálně stáhnout, nicméně zub času se na nich podepsal - základní aplikace jako internetová rádia asi ok (lze stejně pustit z prohlížeče?), nicméně při používání aplikace typu Twitter už se telefon značně zadýchává. Funguje tam nějaká velmi stará verze Spotify.

Lumii 930 jsem koupil za pár korun na Bazoši, funglovku. Takže doporučuji udělat to samé, na 735 bych se vykašlal.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies