MobilMania.cz

Přihlásit se




zapečetěná krabice

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 2. 2023 17:07 Odeslat příspěvek
Zdravím,
Mám takovou zvláštní otázku....
Když si vyzvednu mobil přes eshop na prodejně ,musí být krabice neporušená nebo ....?
Stalo se mi už že krabice byla už otevřena ,ale prodejce ríkal,že to otevřít musí aby zkontrolovali obsah balení...
Doma jsem pak po x dnech zjistil,že mobil má menší škrabance ,ale to se mi bohužel nepovedlo vyreklamovat.
:hm
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
6. 2. 2023 17:17 Odeslat příspěvek
A co ti přišlo za telefon? co sis objednal? :)


Offline - Moderátor Profil 
6. 2. 2023 17:40 Odeslat příspěvek
zřejmě jde o vrácený telefon, protože běžně se obsah nekontroluje a krabička je zapečetěná


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 2. 2023 17:57 Odeslat příspěvek
předtím iphone, ted samsung s23


Offline - Moderátor Profil 
6. 2. 2023 17:59 Odeslat příspěvek
ve kterém eshopu jsi S23 koupil?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 2. 2023 18:30 Odeslat příspěvek
mě jde o to,jestli je to normální nebo to tak nemá být,ale taky si myslím,že by to mělo být neporušený .

-- 6. 2. 2023 19:31 --

Nick Cave píše
ve kterém eshopu jsi S23 koupil?

v Datartu :D


Offline - Moderátor Profil 
6. 2. 2023 18:40 Odeslat příspěvek
já kupoval mobil a tablet na Alze a v Datartu a v obou případech byla pečeť neporušená, kde naopak byla krabička otevřena, bylo kdysi při objednávce EU distribuce v Max-shopu, na dotaz, proč tomu tak je, odpověděli že otevírají každé balení, aby tam mohli přidat český návod

v tom Datartu bych si tipl, že některý ze zaměstnanců byl prostě jen zvědavý a s telefonem si pohrál


Offline - Pokročilý Profil 
7. 2. 2023 00:41 Odeslat příspěvek
Nemusí být. Samozřejmě je jasné, že se do toho někdo díval.Otázka co s tím kdo dělal. Můžeš to odmítnout ať ti dá jiný nebo zajít na jinou prodejnu.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 2. 2023 06:28 Odeslat příspěvek
ja jsem paranoidni a nikdy bych telefon z otevrene krabicky se znamkami pouziti nepouzival, protoze mam predstavu, ze do neho nekdo naintaloval malware na sledovani :) ale za rok koupim nekolik telefonu a vzdy je krabicka orig. prelepena.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies