MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

nevím své číslo

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2006 04:24 Odeslat příspěvek
Zdravím nevíte někdo jak zjistím své tel číslo u Vodafone když tam nemám kredit?dík mikosecek@seznam.cz
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 4. 2006 06:44 Odeslat příspěvek
To uz je fakt smola ked nevies ake mas cislo:-/Ak sa nemylim niektore telefony to podporuju


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 4. 2006 08:56 Odeslat příspěvek
1) Kredit koupit a někoho prozvonit.
nebo
2) Brnknout operátorovi (ale to už vypadá divně).
nebo
3) Podívat se do své "dokumentace" SIM karty, kde je tel. číslo, PIN, PUK.

Ale nejspíše mě napadá, jestli jsi náhodou nenašel kartu a nechceš jen zjistit číslo - bohužel máš smůlu, že je bez kreditu.


-
20. 4. 2006 09:03 Odeslat příspěvek
No bez toho aby jsi někoho provonil, nic nezjistíš. Přestože některé telefony podporují zobrazování vlastního čísla, tak jediný operátor který na SIM kartu toto tvoje číslo nastavuje je Eurotel. Takže pokud si někdo to číslo nenastavil a SIMku jsi opravdu jen našel, tak číslo zjistíš až po dokoupení kreditu, avšak jedna možnost by tu ještě byla, zavolat na Oskar linku, ehm teda na Vodafone linku.... Tam by ti mohli číslo říct, protože ho tam vidí. 8)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 4. 2006 09:04 Odeslat příspěvek
No presne zavolej na Vodafone, je to bezplatne. Clovece ale to mi rekni jak muzes nevedet cislo svoji vlastni SIMky??


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 4. 2006 09:17 Odeslat příspěvek
Neviem ako to funguje, ale ztakej karty sa neda dovolat na ziadne cislo?


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2006 09:52 Odeslat příspěvek
No, ja teda nevim, ale jak chcete dobit kredit, kdyz on nezna telefonni cislo? :pozor2 :oboze :roll:


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2006 09:54 Odeslat příspěvek
m.i.j.a píše
No, ja teda nevim, ale jak chcete dobit kredit, kdyz on nezna telefonni cislo? :pozor2 :oboze :roll:

linka vodafone pro dobijeni je zdarma a staci zadat jen cislo dobijeciho kuponu, telefonni cislo zadavat nemusis pokud nechces nabijet jine cislo nez to ze ktere ho volas


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2006 09:58 Odeslat příspěvek
Tuhyk píše
No presne zavolej na Vodafone, je to bezplatne. Clovece ale to mi rekni jak muzes nevedet cislo svoji vlastni SIMky??


ja jsem hromadu svych simek vyresil jednoduse - na druhe strane kazde simky mam prelepene logo eurotel samolepkou kde mam napsane telefonni cislo :)
dal pro pohodli abych vedel co mam v telefonu bez nutnosti vyndavat simku mam na kazde karte v adresari cislo .SIM XXXYYYZZZ (primo to cislo mam jako jmeno takze to vidim ihned aniz bych musel prohlizet detaily kontaktu a diky tecce na zacatku se mi to zobrazuje jako prvni v poradi - jednoduche a prakticke)


Offline - Pokročilý Profil 
20. 4. 2006 12:26 Odeslat příspěvek
Podívej se do internetové samoobsluhy...

EDIT: :?:


Naposledy upravil michalreznar dne 20. 4. 2006 23:04, celkově upraveno 1


Offline - VIP uživatel Profil 
20. 4. 2006 14:40 Odeslat příspěvek
Docela jsi mě rozesmál. K čemu by mu to bylo?


Offline - Pokročilý Profil 
20. 4. 2006 21:04 Odeslat příspěvek
třeba u ET je to naprosto jednoduchý, ale u VF ti pomuže nejspíš brnk na opa. Horší by bylo jestli bys měl po svém...


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2006 21:26 Odeslat příspěvek
Ja mam 4 karty a vsetky cisla sa ucim na spamet moje cisla ked maz sony ericsson tam sa to da zistit


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2006 23:03 Odeslat příspěvek
A nemusi mit treba na prihlaseni do samoobsluhy tel cislo + heslo? ocividne mu jedno z toho i mozna druhe chybi..


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2006 23:28 Odeslat příspěvek
Tak kartu vyndej a vlož ji do nějakého Sony Ericssonu a tam se dá číslo zjistit snadno.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 29 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies