MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

SMS BOMBER

Offline - Junior Profil 
3. 4. 2005 11:36 Odeslat příspěvek
Hezký program. :tleskani
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 4. 2005 11:36 Odeslat příspěvek
Nemuzu si pomoct, na oskara jsem to uz vyzkousel a funguje to (1. obet byla mama a pekne ji to nas*alo :twisted: ), ale u Eurotel mi to napise: Connestion faild. Ze by tim kodem?! :(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 4. 2005 11:47 Odeslat příspěvek
Ha tady si nekdo bude lecit mindraky posilanim smsek... Kdybys poradne cetl, tak bys vedel, ze to momentalne s ET nejede


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 4. 2005 11:52 Odeslat příspěvek
Diky uz sem se koukl na ty stranky odkud je ten soft a precetl sem si to tam.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 4. 2005 11:57 Odeslat příspěvek
já teda nevim-teď sem zkoušela ten smssender,poslat sobě na mobil pár textovek-hodilo mi to havarijní situaci a i když sender psal,že odesílá třetí,nic mi nedorazilo...


Offline - Junior Profil 
4. 4. 2005 19:17 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsem si jich pár odeslat sobě (Oskar) a funguje to... nevíte, jestli Oskar umožňuje zablokování příjmu SMS z netu? Děkuji za odpověď


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 4. 2005 19:20 Odeslat příspěvek
SMS z netu u Oskara lze zablokovat v internetové samoobsluze, v sekci Služby. http://www.oskar.cz.


Naposledy upravil Zdeněk L. dne 4. 4. 2005 19:25, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 4. 2005 19:22 Odeslat příspěvek
2 Petr Novak: Rek bych, ze spis ne, ale nejsem si tim jistej, ale kdyz jim zavolas na info-line, tak ti to urcite sdeli. Jen tak nahodou asi nevis, proc to z toho SMSsendru nefuguje poslat na Eurotel? Ze by tim potvrzovacim kodem? Ale ten je u oskara na webu taky a na Oskar se ty SMS daji poslat.


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2005 19:05 Odeslat příspěvek
Deny Díky!

Gloe Nevím. Řekl bych, že je to způsobeno jiným způsobem naprogramování stránky. U Oskara to tu žádost o kód "jako" přeskočí a hned to pošle, u Eurotelu to asi tak nejde... ale to je jen moje teorie!


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2005 20:07 Odeslat příspěvek
bombarduju sv
uj oskar a nic ...


až po 5 minutách a pak zase pauza

tak dobrý, ale asi to nikoho nerozhodí
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 25 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies