MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobilní internet

Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 12. 2020 11:20 Odeslat příspěvek
Tak všechno asi neprojela přes mobilní data, ne? Něco i na Wi-Fi. Nebo to je počitadlo jen mobilních dat?
Stojí to 300 Kč měsíčně, ale karta se dá sehnat (nová) už jen z druhé ruky na Bazoši nebo Aukru (hledej "datamánie") za zvýšenou cenu, ale ten "vstupní poplatek" se rozpustí v čase, to bych v tomto případě neřešil.
A co je to za práci, jestli to není tajné? Taky bych se chtěl v práci dívat na videa a chatovat. :-) A kolik tam bere? :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2020 11:37 Odeslat příspěvek
jasně, že to je komplet ty data.
Jo tu karty od O2 znám jenže jsem ji v létě neměl důvod kupovat. A koukám lidi za to chtěj dost nesmysly, 5000kč? Vidím jednu aukci za 850 ale to asi stejně poroste..

to je normální práce ve fabrice jen dělá rukama a může sledovat mobil. Placený je to nic moc ale ona udělá spoustu hodin..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 12. 2020 11:42 Odeslat příspěvek
Tak jsou i nabídky za 1800 Kč. Nevím, kolik platíš teď měsíčně, si to rozpočítej, za rok tě to vyjde +150 Kč, tj. 450 Kč měsíčně, to je hodně? Za rok a půl už je to jen 400 Kč měsíčně. Nehledě k tomu, že když už tu kartu nebudeš potřebovat, můžeš ji prodat.


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2020 11:52 Odeslat příspěvek
já jsem jen nečetl jejich všeobecné podmínky, aby tu kartu nestopli. Původně jsem to bral jako nabídku na prázdniny. A jsem překvapenej, že pořád funguje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 12. 2020 12:04 Odeslat příspěvek
Ten tarif funguje neomezeně. Dokud ho nevypnou. :-D K tomu ale nemají žádný důvod, 100 GB na pár tisících karet není pro síť žádná zátěž. Ale poznají ten finanční přínos.


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2020 00:13 Odeslat příspěvek
bugr píše
Žena mi tvrdí, že u ní maj kolegyně v práci neomezený mobilní internet od O2 za 500 měsíčně, prý to jde sehnat jen na prodejně.


Tak proč si nedojde na prodejnu a nekoupí si to, když to mají i kolegyně z práce!


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2020 04:49 Odeslat příspěvek
To že to prodali za tu cenu jednomu, neznamená, že to prodají i jinému. Standardní nabídka to není.


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
11. 12. 2020 07:27 Odeslat příspěvek
Mě při přenosu Twist karty co nebyla nikdy dobitá a používaná nabídli neomezený internet za 405 Kč - 20 GB neomezená rychlost, pak 3 Mbps. To jsem o nic nežebral. :D


-
11. 12. 2020 09:18 Odeslat příspěvek
bugr píše
jasně, že to je komplet ty data.
Jo tu karty od O2 znám jenže jsem ji v létě neměl důvod kupovat. A koukám lidi za to chtěj dost nesmysly, 5000kč? Vidím jednu aukci za 850 ale to asi stejně poroste..

to je normální práce ve fabrice jen dělá rukama a může sledovat mobil. Placený je to nic moc ale ona udělá spoustu hodin..

Gratuluji k tak výkonné manželce ;-)
Jednu kartu 100 GB za 300 Kč mám navíc...


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2020 09:24 Odeslat příspěvek
sullaemail píše
bugr píše
jasně, že to je komplet ty data.
Jo tu karty od O2 znám jenže jsem ji v létě neměl důvod kupovat. A koukám lidi za to chtěj dost nesmysly, 5000kč? Vidím jednu aukci za 850 ale to asi stejně poroste..

to je normální práce ve fabrice jen dělá rukama a může sledovat mobil. Placený je to nic moc ale ona udělá spoustu hodin..

Gratuluji k tak výkonné manželce ;-)
Za kolik ji prodas ? Jestli to nebude prehnane tak ji vemu ...
Jednu kartu 100 GB za 300 Kč mám navíc...


-- 11. 12. 2020 09:27 --

jirys píše
sullaemail píše
bugr píše
jasně, že to je komplet ty data.
Jo tu karty od O2 znám jenže jsem ji v létě neměl důvod kupovat. A koukám lidi za to chtěj dost nesmysly, 5000kč? Vidím jednu aukci za 850 ale to asi stejně poroste..

to je normální práce ve fabrice jen dělá rukama a může sledovat mobil. Placený je to nic moc ale ona udělá spoustu hodin..

Gratuluji k tak výkonné manželce ;-)
Za kolik ji prodas ? Jestli to nebude prehnane tak ji vemu ...
Jednu kartu 100 GB za 300 Kč mám navíc...

Nejak se mi to psani popletlo , tak za kolik


-
11. 12. 2020 09:32 Odeslat příspěvek
3000 Kč


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2020 09:35 Odeslat příspěvek
ta O2 karta by asi byla nejlepší ale odmítám za ní dát několik tisíc.
to vypnou za měsíc a já budu mít drahou ozdobu.

Dotazy píšu protože bych rád věděl víc než půjdu do obchodu. Jestli jsem to dobře pochopil tak si holky koupily nějaký mobilní internet, maji simku v nějakým wifi routeru. Tu vyndaly a strčily do mobilu. Jenže při obnovení smlouvy na O2 po nich chtěj aby nahlásily místo kde to budou používat a jinde jim to bloknou (jestli to jde?)


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2020 09:39 Odeslat příspěvek
bugr: Ještě je třeba Tlapnet v síti Vodafone: 10 Mbps download za 399, 30 Mbps za 499.

https://tlapnet.cz/internet-mobil#nabidka


-
11. 12. 2020 09:42 Odeslat příspěvek
Funguje po celé ČR?


Naposledy upravil anonymni dne 11. 12. 2020 10:11, celkově upraveno 2


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 12. 2020 10:07 Odeslat příspěvek
Urcite ne. Jen tam, kde ma VF signal.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 60  Další stránka
Stránka 53 z 60 [ Příspěvků: 893 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies