MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

T-Mobile - změna u Twist Online - učtování po 1MB

Offline - Junior Profil 
12. 5. 2013 16:59 Odeslat příspěvek
Tak na infolince mi tvrdí, že to nefunguje, protože sim z nové edice nepodporují žádné volání. Víte o tom něco? Příjem hovorů by podle fóra na stránkách T-mobile fungovat měl. Kupoval jste sim někdo v posledních dvou měsících? Sms mi přijímat ale jdou, tak nechápu, proč u volání by to mělo být jinak...

Pokud je to pravda, byl by někdo, kdo sim nepoužívá na příchozí hovory ochotný si je vyměnit? Třeba s 50kč kreditu navíc...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2013 11:52 Odeslat příspěvek
Udělal jsem právě nemilou zkušenost s touto SIM TWIST ONLINE, kterou už asi rok používám převážně na příchozí hovory, občas malá data, a to částečně vlastní vinou, kdy (jak se říká) "Kdo chce moc, nemívá nic".

Ptal jsem se nedávno na infolince TM, jestli mi na této SIM Twist Online budou fungovat příchozí hovory i v zahraničí. 2x mi nezávisle infolinka potvrdila, že ano. V Rakousku to samozřejmě nefungovalo, tak jsem volal 4603, kde mne kupodivu přepojili na technika (což jindy neudělají, je to zakázané), který mi také řekl, že by to mělo fungovat a že mou kartu zkusí v systému nějak resetovat.
Bohužel jsem na to přistoupil a od té doby mi nefungují příchozí hovory ani v ČR. Už jsem prošel strukturou přes infolinku, techniky, reklamační oddělení a bůhví s kým vším jsem ještě mluvil, ale výsledkem je, že na této SIM příchozí hovory fungovaly jen díky chybě v systému (připomenu že to byla jedna z úplně prvních SIM z léta 2012) a takto je to správně. Stěžovat si prý ještě můžu, ale cítil jsem z toho, že tak leda na třetím peróně.

Tak jen abyste věděli co nedělat, podle mne se resetem v systému u této SIM první edice nastavily aktuální podmínky, kdy s Twist Online již hovory přijímat nelze.


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2013 10:52 Odeslat příspěvek
btw. ta Twist Online bez příchozích hovorů s kreditem 530Kč je k dispozici, pokud by měl někdo zájem, dohodou. Brno.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 9. 2013 08:27 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
na počtu aplikací nezáleží, prostě se připojíš, používáš (třeba 20 aplikací) a dokud se neodpojíš od netu, tak je to pořád jedna session. Až se ti ztratí ikonka připojení u signálu, tak jsi odpojená.


Vy mě děsíte.... tedy pokud pojedu metrem, projedu 20 stanic tak zaplatím x-krát 1 MB ? :grr:
díky


Offline - Pokročilý Profil 
8. 9. 2013 09:48 Odeslat příspěvek
jasne


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2013 15:35 Odeslat příspěvek
moje stará Nokia 5800 si v místech bez signálu často spojení jen "podrží" (ve správci spojení je napsáno "podrženo") a až se signál objeví, tak se pokračuje dál. Ale někdy se odpojí, možná, že pokud se zrovna táhnou data, tak není tak trpělivá a odpojí se. Pak už se účtuje zas další jednotka. Mám nastaveno, že každý pokus o připojení musím potvrdit, tak se jednoduše rozliší, že jde o nové připojení.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stránka 6 z 6 [ Příspěvků: 81 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies