MobilMania.cz

Přihlásit se

Twist online - fungují vám hovory? Koupím sim starší edice

Offline - Junior Profil 
15. 5. 2013 13:23 Odeslat příspěvek
Zdravím. Koupila jsem si Twist online s tím, že ho budu používat na občasné surfování a příchozí hovory, ale příchozí hovory mi nefungují. Vám ano? Je tu někdo, kdo kupoval sim v posledních 2 měsících a hovory mu fungují?

Operátorka mi tvrdí, že příchozí hovory fungují pouze u simkaret ze starší edice. Proto poptávám simkartu z této starší edice, kdy jdou přijímat hovory a místo ní nabízím moji simkartu s kreditem 197Kč. Na vyměněné simkartě může být nižší kredit (minimálně ale 130Kč). To znamená, že rozdíl bude případně váš. Nabídka je výhodná pro ty, co používají simkartu v tabletu nebo netbooku a stejně ji ani na volání používat nechcou/nemohou.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
15. 5. 2013 14:23 Odeslat příspěvek
Pokud si dobře pamatuji tak by u této sim karty měli být blokované jak hovory tak sms :)

Offline - Junior Profil 
15. 5. 2013 14:37 Odeslat příspěvek
Nejde mi o uskutečňování hovorů, ale o jejich přijímání, což fungovat mělo. SMS mi přijímat jdou normálně... Pokud to tento tarif už nepodporuje vůbec, stačí říct, ale vím, že tu někteří psali, že jim hovory normálně přijímat jdou. Údajně to jde jen u starší edice. Proto někoho takového sháním...

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies