MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Vodafone Připojení bez kabelu

Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 12. 2020 21:06 Odeslat příspěvek
Oživím to, jestli mi někdo poradí.

4G wifi router TP link Archer mr200 distribuce O2, prostě nám v rodině zbyl,je rok starý, použitý pár hodin, nyní s ohledem nabídky bazarových hůře prodejný, tak jsem ho chtěl využít pro sebe, ale v síti Voda.

Strčil jsem do něj svoji běžnou Voda SIMkartu, kontrolky svítily, internet běhal, vše ok.

Tak jsem objednal datovou SIM od Voda, jak tu zmiňujete, 60GB/měsíc cca 450Kč.

Ejhle, SIMka v mr200 nefunguje, načte se, ale nerozeběhne se, marně se loguje do sítě, prostě nic. I v telefonu se načte pouze 2G GSM.

Jak píše Voda u SIMkarty, není třeba ji aktivovat, tak jak bylo zvykem kdysi - zavolat na libovolné číslo.

mr200 jsem přehrál soft, šla pouze ta verze 1.0 z O2 webu, z TP link webu nešla žádná verze firmware.

Otázka na Voda: Popsal jsem jim situaci a prý to fungovat prostě nebude, pouze s jejich zařízením.

Otázka na TP link: Fungovat to nebude.

Nikde žádné detaily. Prostě mrtvo, držej basu. Na jednu stranu mi to příjde dost nefér.

Nastavení v modemu mnoho není.

Co s tím?

Ví někdo povolanější?

Nechce se mi úplně sahat po chuavej od Vody, z principu.

Díky moc za poradu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 12. 2020 22:58 Odeslat příspěvek
delete


Naposledy upravil narg dne 4. 12. 2020 09:44, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2020 09:44 Odeslat příspěvek
other-side píše
Oživím to, jestli mi někdo poradí.

Tak jsem objednal datovou SIM od Voda, jak tu zmiňujete, 60GB/měsíc cca 450Kč.

Díky moc za poradu.


jestli se nepletu, extra tahle kombinace Vodafonu je zamcena na imei modemu a jinde nebude fungovat, nikdy


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2020 10:27 Odeslat příspěvek
other-side píše
Oživím to, jestli mi někdo poradí.

4G wifi router TP link Archer mr200 distribuce O2, prostě nám v rodině zbyl,je rok starý, použitý pár hodin, nyní s ohledem nabídky bazarových hůře prodejný, tak jsem ho chtěl využít pro sebe, ale v síti Voda.


Vyzkouset v zarizeni Huawei od VF, pokud jede, tak asi smolik, tipuji, ze kvuli podminkam:
https://www.vodafone.cz/podminky/podmin ... ipojeni-b/
konkretne: Zařízení musí podporovat protokol TR069 pro vzdálenou správu a být spravovatelé prostřednictvím infrastruktury Operátora
V případě nesplnění těchto minimálních požadavků, služba nemusí být funkční.


Online - Junior Profil 
4. 12. 2020 10:29 Odeslat příspěvek
Ahoj, zde najdeš odpověď: https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-firemni/otazky/pripojeni-bez-kabelu/porizeni-datoveho-tarifu-bez-modemu/


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2020 10:49 Odeslat příspěvek
jediný co pomáhá je změna IMEI ale tu nejde provédst vždy.. optimální je levnej čínskej mobil s Mediatek chipsetem,tam lze IMEI měnit.. změníš na imei podporovaného modemu... někde najdeš fotky IMEI na netu.. pozměníš číslo na konci a někdy se trefíš... použít cizí imei alespoň někoho z Čech není fér...

každopádně se to nesmí ale to je věc druhá.. já takhle nějkaou dobu fungoval.. samozřejmě baterka v mobilu co je pořád na nabíječčce trpí ale to vem čert když je to místo modemu..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 12. 2020 20:05 Odeslat příspěvek
o protokolu TR069 a MR200 zatím nic nevím

o IMEI jsem se taky dočetl, v podstatě to tak je, změnit imei jde, ale zatím jsem nepřišel na to jak

nejspíš to tedy vzdám

je to škoda, MR200 mi nepříjde úplně blbý zařízení


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2020 18:42 Odeslat příspěvek
No a začíná teda na tom MR200 to IMEI na 86876903, jak píše Vodafone, nebo ne??


Offline - Junior Profil 
9. 12. 2020 07:42 Odeslat příspěvek
other-side: Ještě můžeš zkusit Tlapnet v síti Vodafone: 10 Mbps download za 399, 30 Mbps za 499. Jestli je potřeba modem od Vodafone tam ale nepíšou.

https://tlapnet.cz/internet-mobil#nabidka


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2021 21:49 Odeslat příspěvek
Chci se zeptat jestli jde získat nějaká sleva, pokud mám Připojení bez kabelu Naplno a chci si vzít k tomu ještě mobilni tarif? Je možné jít třeba z ceny 799Kč o stovku níž, stejně jako je to třeba u kombinace s Pevným internetem? Má někdo podobnou zkušenost? Službu využívám už šestým rokem, pokud by to mohlo hrát roli a mám už slevu 40%.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 02:50 Odeslat příspěvek
Já mám připojení bez kabelu za 177kc už druhým rokem, funguje to asi tak, že jsem ho míval i zadarmo, k tarifum,ale čím méně jsem platil za tarify, tak mi začal vdf účtovat právě těch 177kc za tuto službu, tak jako jo, dokáží slevit, ale "odsamsad, po camsad"


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 09:00 Odeslat příspěvek
Čili jsi začal platit za službu, kterou jsi dostal jako benefit. Tomu říkám výhodná nabídka.:D
Mě jde spíš o slevu na jiný tarif, když už mám toto. Vodafone totiž dává slevu na kombinace služeb, tak mě právě napadlo jestli by to šlo i na nestandardní kombinaci kterou oficiálně nenabízejí. Vzal bych třeba Neomezený Standart který běžně dle tabulek stojí 799 a já bych se rád dostal alespoň na těch 699 co dávají jako slevu pro kombinace služeb. Časem pak třeba 499. To už by bylo ideální, Bez kabelu používám doma jako pevný net, takže v mobilu bych měl ještě mobilni a vešel bych se do tisícovky, časem možná níž.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Ale já mám ještě 4 další čísla a na ty slevu mám, ale když jsem dostal větší slevu na ty 4 čísla, řekla, že mi už to připojení bez kabelu zpoplatněj na 177kc,kdybych to nechtěl, tak bych to odmítl, ale mně se to i tak vyplatilo. Mám 5 sim a na každou slevu, a tak nevidím důvod, proč bys nemohl mít slevu na druhé a další číslo. Jen se s mene čísly, hůře vyjednává....


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
Na tom není nic překvapivé. Když někomu dáváš 2000 měsíčně, tak tě má víc rád než toho, kdo dává 500. Dodatečný internet za 177 Kč je dobrá nabídka.


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 17:17 Odeslat příspěvek
Takže Vodafone absolutně nekomunikativní, totálně neschopen mi nabídnout tarif do mobilu, byť za normální tabulkovou cenu. Na lince kde mi Vodafone volal (od čehož bych očekával jakous takous snahu mi něco nabídnout nebo prodat) frajer co umí jen jednoslovní dopovědi, pak vždy následuje ticho prolomené mou další otázkou apod. Hovor tak nebyl ani moc dlouhý, nicméně mluvil sám za sebe. Vlastně nemluvil. Takže pokud má někdo službu od Vodafonu a chtěl by další, na infolinku nevolejte. Kromě "ne, to nejde, nemáme" a podobných jednoslovných odpovědí, nedostanete víc informací než na jejich webu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Stránka 22 z 22 [ Příspěvků: 330 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies