MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone Připojení bez kabelu

Offline - VIP uživatel Profil 
31. 5. 2014 18:10 Odeslat příspěvek
Vždyť ano, myšpulíne - náhrada pevného připojení - ale na to nepotřebuju ten jejich předražený modem !!!!
Nemají tedy lhát a používat reKLAMštinu. Takhle je PRAVDA jinde: měsíčně zaplatíte VE SKUTECNOSTI o cca 150 korun více, než uvádějí (když vemu v úvahu závazek 24 měsíců, pokud ale budu používat kratší dobu, tak to bude mnohem více) - protože i když wifi modem pro připojení více počítačů mám, musím koupit to, co.mi nutí VELMI DRAHO Vodafone - bez alternativy.

-- 31. 5. 2014 18:12 --

Takže opět falešní sobi s reKLAMštinou a triky na lidi.
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
31. 5. 2014 18:17 Odeslat příspěvek
Tak ten modem je součástí kalkulace té nabídky.


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
31. 5. 2014 18:23 Odeslat příspěvek
Ano, je to součástí kalkulace.... :D :-P :D


Offline - VIP uživatel Profil 
31. 5. 2014 18:39 Odeslat příspěvek
Asi jich hodně dostali jako levný bonus od Huawei za stavbu sítě, a teď to chtějí prodat (potřebují se jich zbavit) - dokud ty modemy mají nějakou cenu.... :D

Připadá mi to stejně špatné, jako když přijdu do obchodu koupit jablka. A jablka mi prodají, jen když si zároveň koupím jejich DRAHOU "perfektní " tašku. Prostě mi vnucují něco, co nepotřebuju :D - je to zcela špatně, ale na rozdíl od potravin alespoň internet nepotřebuju .... ale jen chci :-)


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2014 20:16 Odeslat příspěvek
Reku píše
Vždyť ano, myšpulíne - náhrada pevného připojení - ale na to nepotřebuju ten jejich předražený modem !!!!
Nemají tedy lhát a používat reKLAMštinu. Takhle je PRAVDA jinde: měsíčně zaplatíte VE SKUTECNOSTI o cca 150 korun více, než uvádějí (když vemu v úvahu závazek 24 měsíců, pokud ale budu používat kratší dobu, tak to bude mnohem více) - protože i když wifi modem pro připojení více počítačů mám, musím koupit to, co.mi nutí VELMI DRAHO Vodafone - bez alternativy.

-- 31. 5. 2014 18:12 --

Takže opět falešní sobi s reKLAMštinou a triky na lidi.


Tak já nevím, ale ty máš opravdu LTE modem / router, který podporuje všech 5 pásem, má LAN porty, rychlost až 150 / 75 Mbit/s? Prostě srovnatelný s Huawei B593s?

Nutí VELMI DRAHO Vodafone? Ceny LTE USB sticků se pohybují od cca 2000, ke kterým je potřeba přikoupit i vhodný (kompatibilní) router, kterých není mnoho. Ceny LTE routerů se pohybují taky od těch cca 4 tisíc, když nepočítám ten Samsung Hot Spot za něco přes 2 tisíce (ten ale nemá LAN porty).


Offline - VIP uživatel Profil 
3. 7. 2014 20:47 Odeslat příspěvek
Nesmysl.
1. LTE nepotřebuju.
2. modem mám - USB stick koupíš na aukru za 100-300 korun a wifina stojí nová 600-700 korun s USB portem pro modem....
Takže do tisícovky ....
3. A mám i Mifi hotspot....
4. A mám i mobil, který používám jako hotspot....

Tak co to tu vykládáš? Na co mám dávat 4000 korun za nesmysl od Vodafone ???? Mě stačí 3G a EDGE.... To LTE je stejně jen pro pár lidí, kteří ho mají ....
Ta rychlost 4Mb - to je fakt nutný LTE modem :D
LTE modem si koupím až za rok, kdy bude rozumná cena....


Offline - Junior Profil 
3. 7. 2014 21:12 Odeslat příspěvek
No, v tom se asi neshodneme.

To, že TEĎ Vodafone nenabízí větší rychlosti neznamená, že nebudou nikdy. Je to prostě normální LTE modem za normální cenu LTE modemů.

Je neblokovaný, můžeš ho použít i s jiným operátorem. Na těch cca 25 Mbit/s, co mám teď od O2 by teoreticky taky stačil 3G modem, ale takovou rychlost tam prostě nepouštějí a omezují to na nějaké 4 Mbit/s.

Přece není problém ten modem koupit a prodat dál, kupec se určitě najde i za tu pořizovací cenu při závazku, která je pořád o 1000 Kč levnější, než jinde.

Za "2 tyčky" ho od tebe vezmu, kdybys chtěl :D


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 7. 2014 05:36 Odeslat příspěvek
V tom se opravdu neshodnem - nechci službu podmíněnou za každou cenu jakýmsi drahéhým zařízením. Ale nic ve zlém - neber to osobně. ;-)
Problém je v tom, že už tak je cena služby na hraně - úvazek neberu a bez úvazku je 500 korun měsíčně za ten jejich internet. A povinně mě donutí koupit cosi, co stojí přes 4000 korun. A já to budu za 2000 prodávat .... To ne. Navíc kdyby alespoň dali volbu nějakého telefonu s LTE, kde udělám hotspot pro více zařízení .... Taky by to bylo nic moc, ale už lepší ....
A řeči o budoucnosti mají pro mě nulovou hodnotu - to budou tyhle zařízení mnohem levnější .....

Ještě, že lze sehnat internet jinde a za rozumnou cenu, byť třeba v jiné síti a trochu méně FUPu..... :D
Kvůli signálu bych chtěl Vodafone, ale když on zákazníky NECHCE, tak beru jinde. Signál sice horší, ale dostačuje.....
Ať si Vodafone nakašle.... !!!!!


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 7. 2014 07:05 Odeslat příspěvek
U Vodafonniho LTE ale nejde ani tak o překonávání nějakých rychlostních rekordů jako spíše o to, že je na rozdíl od 3G po daleko větším území ČR. A LTE na 900MHz má v případě Vodafone limity kolem 20Mbps, tudíž je omezení na nějaké 4Mbps celkem logické. Se změnou frekvence (na 800MHz) lze třeba počítat i s navýšením rychlostí.


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 7. 2014 07:34 Odeslat příspěvek
Jenže to je obecně. Pro konkrétní lokality je to případ od případu.... Mám několik lokalit, kdy internet využívám a LTE (ani to Vodafoňácké) tam není a nebude.
Tak jsme znovu na začátku - stačí mi.pomeranče s obyčejnou taškou, ale musím vzít luxusní tašku, když ty pomeranče chci.
Nebo - stačí mi Škoda Fabia, ale cpou mi povinně Oktavii (SuperB) :D
A nenechám se zmást nesmysly typu - prece je TurboInternet, tak.....
Jenže TurboInternet není LTE !!!! Ale LTE jen doplňuje 3G....

Takže znovu opakuju - Vodafonní reKlamština a falešní sobi.

Opakuju se proto, ať si to tu případní noví čtenáři přečtou a zamyslí se nad tím. Aby zbytečně nechválili Vodafone za jeho nesmysly...... Aby kritika byla co největší .... Třeba s tím nesmyslem časem Vodafone něco udělá .....


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2014 13:35 Odeslat příspěvek
Jestli dobře rozumím, tak Reku potřebuje přesně ten nabízený produkt, jen jinou barvu, trochu předělat rozměry, upravit funkčnost, něco doplnit a celé aby to bylo za poloviční cenu. Takové mají všichni rádi.


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 7. 2014 13:54 Odeslat příspěvek
Rozumíš špatně. Reku chce přesně tu službu, ale bez dalších zbytečných krámů na víc ....
Nauč se číst, rejpale, než budeš příště zase otravovat, a nepiš hromadu hovadin :D

A když už píšeš - takové mají všichni rádi (ironicky) - tak začni u sebe. Můj podnět je pro uživatele přínosný, protože ušetří. Tvůj podnět je tak dobrý jen pro Vodafone, který víc vydělá.


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 7. 2014 14:02 Odeslat příspěvek
Já chci taky odvoz staré lednice zdarma, ale oni mi k ní všude nutí koupit novou. :-\
:D


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 7. 2014 14:12 Odeslat příspěvek
Nee myšpulíne. Nevím proč vše (záměrně) obracíš ...
Díky takovým, jako jste vy rejpalové, zdejší internet levnější nebude....
Ale už je tu (alespoň pro zatím) O2 fér ;-)
Tak si podporujte drahotu .... A lžete (převracejte pravdu) si jak chcete....


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2014 04:56 Odeslat příspěvek
Reku má naprostou pravdu. Potlesk! Málokdo to dokáže říct přesně tak jak to v český kotlině obvykle chodí.. Když budete všichni pořád platit vysoký ceny jak tupý ovce, tak se to nikdy k lepšímu nepohne. Člověk jim fakt nesmí ty jejich kecy baštit.
Reku: díky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další stránka
Stránka 2 z 22 [ Příspěvků: 330 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies