MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone Připojení bez kabelu

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2014 09:48 Odeslat příspěvek
@Pav
-Hele já to nevěděl, a tak mi ta SIM funguje jak v obou modemech, tak i v Xperii!!! :shock:
&tomikkkk
- dá se to najít v samoobsluze - chytrý přehled -čerpání služeb - zobrazit detail
Poslední příspěvek


Offline - Lovec BTS Profil 
23. 7. 2014 08:58 Odeslat příspěvek
@jokerit tak to je fajn :) já to sám nezkoušel, jen sem psla co je v ofiko podmínkách


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 17:45 Odeslat příspěvek
Může mi někdo vysvětlit ten jejich Clever FUP? Má to být 30GB... všude se mluví o tom, že se vztahuje jen na youtube, P2P atd. Ale když se připojím do rozhraní toho jejich huawei routeru, tak se tam načítají do FUP veškerá příchozí a odchozí data. To je správně? Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 19:43 Odeslat příspěvek
počítadlo v routeru načítá vše . po vyčerpání 30GB se zpomalí pávě youtube atd.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 19:53 Odeslat příspěvek
"Do měsíčního limitu 30 GB se započítávají pouze služby, které mohou být omezeny" - http://www.vodafone.cz/pripojeni-bez-kabelu/
Tak jak se asi "FUP" může rovnat veškerému datovému provozu z routeru?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 19:58 Odeslat příspěvek
tak jinak to cose počítá do 30GB se odehráva někde na ustředně Vodafonu router to nerozlišuje
,takže třeba v mém případě jesm na počítadle vrouteru natočil 32,5GB než mě zpomalili


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 20:05 Odeslat příspěvek
Dobře, tak jinak. Teoreticky jsi prohlížel čistý web (plus služby, co se po FUPU nezpomalují)-2,5GB a zbylých 30GB z routeru bylo "zakázaných" služeb. Je tak?
Všude se prostě prezentuje, že do FUP 30GB se načítají pouze ty zpomalené protokoly...
Dá se někde zjistit aktutální a reálný FUP? Díky za info


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 20:11 Odeslat příspěvek
reálnou spotřebu FUPU asi nezjistíš protože v samoobsluze to píše blábol neomezeně a jinak jeto jakjsi psal 2,5 běžné www a 30GB youtube + ulozto atd.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 20:18 Odeslat příspěvek
Na lince *077 týpek říká, že se do FUPu počítá vše s odkazem na router, slečna na chatu podpory psala, že taky a že ten dotaz mi radši zodpoví "erudovaní z Vodafonu" na email. Takže si počkám na vyjádření...
Každopádně, jestli se FUP načítá veškerým datovým provozem, tak to beru jako podraz.
Jak je použitelný internet po FUPu? Rychlost? Pohodlnost? Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 20:26 Odeslat příspěvek
kromě youtubu ulozto streamu a podobnych stranek nepoznaš jakekoliv zpomaleni a kdyz to zpomali na těch youtubech atd tak na 256kb/s a vnoci od pulnoci nevím do kdy rano to jede rychleji ,ale to jsem nějak přesně nezkoušel

-- 24. 2. 2015 20:31 --

každopádně na trhu nic lepšího u nás asi nenajdeš zatím jsem nic lepšího nenašel a to mám vyzkoušené všechny možné operatory a jejich různé technologie (3g CDMA EDGE) poměr výkon cena je dle mého ok


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 20:34 Odeslat příspěvek
A jinak spokojenost? Mám to teprve týden a zkouším, jestli mi to na běžné brouzdání vystačí. Mno, abych si zapnul notebook na stahování filmu mezi půlnocí a šestou ranní, to už tady bylo před x lety :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 20:39 Odeslat příspěvek
no ve městě to jede na3G síti a na chalupě 4G LTE mám to cca půl roku a nemám zatím žadnej problem a naopak router navíc umí VOIP telefoni tak jsem v něm nastavil učet a slouží jako běžná
pevná linka(ale moc ji nepoužívám)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 2. 2015 21:03 Odeslat příspěvek
Za 349Kč je ta mobilita výborná věc. Uvidíme, jak se budou měnit průběžně podmínky této služby


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2015 10:01 Odeslat příspěvek
Zdravím, je pravdou, že nelze Připojení bez kabelu od VDF pořídit bez jejich koncového zařízení (Wi-Fi routeru)? Tj. že bych si pořídil jen SIMku a strčil si ji do něčeho již stávajícího, co umí 2G/3G/LTE/...?
Máte někdo v tomto nějaké zkušenosti?


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2015 11:00 Odeslat příspěvek
@Firestone: Ano, mám s tím zkušenosti. Opravdu to nejde. I já jsem si myslel, že bych jednoduše koupil SIMku a dal ji třeba do MiFi modemu nebo telefonu, ale datové služby v telefonu i modemu prostě nefungují.

Dokonce jsem se snažil najít nějaký způsob jak to obejít, ale nepovedlo se mi to. Po pravdě by se mi líbilo, kdyby se to někomu povedlo a uvedl by návod...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Další stránka
Stránka 4 z 22 [ Příspěvků: 330 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies