MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Pevný internet vzduchem T-Mobile

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 10. 2017 19:21 Odeslat příspěvek
Uvidíme jak to půjde a jestli to půjde :D
http://www.imgup.cz/image/LwM9
Poslední příspěvek

25. 10. 2017 19:36 Odeslat příspěvek
Tak jsem poslal ještě nějakou zprávičku a nic tak je tu asi cenzůra Karle Havlíčku Borovský vidíš to hihih

-- 25. 10. 2017 19:38 --

Ale asi bych jim křivdil kdyť tady o nic nejde

25. 10. 2017 19:54 Odeslat příspěvek
Bisifen7852 píše
Uvidíme jak to půjde a jestli to půjde :D
http://www.imgup.cz/image/LwM9

Máš to všude přes 6km ... to by mě zajímalo jak to pošlape... wow..
ke mě přijedou v pátek, ale strašně mě sere, že ten vodafone to teď představil v pondělí... ten jejich LTE neomezenej.. je to dilema.

25. 10. 2017 20:40 Odeslat příspěvek
Realmind: ha.. ani nevím že to Vodafone nabízí taky :-(
ALE podle webu max 30mbit ...

Naposledy upravil Ondreja dne 25. 10. 2017 20:42, celkově upraveno 1

25. 10. 2017 20:40 Odeslat příspěvek
Půjde mu to v pohodě, pokud tam nejsou velké kopce. Navíc tam nemá žádnou blízkou BTS se silným signálem, která by to celé zarušila, tak by měl mít na výběr ze všech třech BTS.

Ta předběžná smlouva se dá zrušit, poprvé když přijel technik, tak jsem jenom podepsal papír, že tam byl, aby mu to proplatili a odjel. Můj wifinář mi nasliboval hory doly, když neodejdu, které stejně nakonec nesplnil. :hmm:

Offline - Junior Profil 
25. 10. 2017 22:28 Odeslat příspěvek
Citace
"Půjde mu to v pohodě, pokud tam nejsou velké kopce"

To není ani zdaleka jisté. Je otázkou jak jsou dané BTS směrovány. Už jsem se setkal s případem, kdy kolem byly BTS ale dotyčný byl na takovém místě, že žádná z nich mu nemohla dát žádný signál jelikož byly natočené špatně pro něj.
I plně obsazená BTS má hluchá místa. Některé se pak neosazují plně.

Offline - Junior Profil 
25. 10. 2017 22:39 Odeslat příspěvek
Tusim ze bts osazujou do kapacity 40 nebo 60%. To uz ji berou jako plnou a sluzbu nezridi. Alespon tak mi to bylo receno na technickem oddeleni

Offline - Moderátor Profil 
26. 10. 2017 06:44 Odeslat příspěvek
Tak já mám PIV od dubna a do srpna pohoda.Na LTE 800 během dne byly rychlosti 35-48Mbit večer tak 30-40Mbit.Od srpna se začala rychlost pomaličku snižovat až mi začaly časté výpadky obrazu a zvuku u TM TV. 3x jsem to reklamoval až mi nakonec dali nový STB,protože jiný půjčený starší typ jel v pohodě,takže asi vadný STB.Bohužel výpadky trvaly i na novém STB a tak mi techik řekl že moje BTS je vytížená z 80 procent.Přijel technik a otočil anténu na druhou stranu na BTS která byla v září vytížená na 20procent. Výpadky TV se zmírnily ,ale trvaly.V řijnu se vše zhoršilo i rychlosti už byly přes den max. 25 Mbit a večer kolem 18Mbit.Dal jsem znovu reklamaci ,protože na TV už se někdy večer nedalo ani dívat,sekal se obraz i zvuk a rychlosti byly někdy jen kolem 4Mbit. Volal mi technik že i BTS na kterou mě přepojili už je vytížená téměř do plna a večer to může padat až na ty 4Mbit. Dali mi na výběr,a to oamžitě ukončit TV i net bez sankce,nebo si můžu služby ponechat a daji mi slevu 50 a 30procent na TV a internet na 5 měsíců. Na obou BTS už je prý v nejbližší době naplánováno navýšení kapacity tak čekám. :nenapadne
Tím chci poukázat na to že pokud vám to na LTE800 jede třeba okolo 30Mit nyní, za měsíc či 2 už to nemusí být pravda jako u mě. Stačí pár nových zákazníků s TV a jste tam kde já. :-D Během 2 měsíců propad z 48Mbit na současných 20Mbit přes den ,večer někdy okolo 16 jindy i 4Mbit.Takže čekám jak na smilováni na LTE 1800 nebo 2100 v mém okolí. :roll:

Offline - Junior Profil 
26. 10. 2017 09:20 Odeslat příspěvek
Dotaz pro ty, co jsou připojení na LTE 2100. Co vám to ukazuje ve Stavu modemu pod Stav DL CA a Stav UL CA?

26. 10. 2017 20:55 Odeslat příspěvek
Aha že by někdo souhlasil viz-strana 30.

-- 26. 10. 2017 20:55 --

vlastní zkušenost nadevše

Offline - Junior Profil 
27. 10. 2017 07:35 Odeslat příspěvek
mrsalieri píše
Dotaz pro ty, co jsou připojení na LTE 2100. Co vám to ukazuje ve Stavu modemu pod Stav DL CA a Stav UL CA?

Mam tamu obou Nenakonfigurovano, vypnuto.

27. 10. 2017 15:08 Odeslat příspěvek
Tak mi to tady už frčí ... speedtesty nemají skoro žádnou valnou hodnotu pro normálního uživatele... všude to naměří něco jiného...
Navíc mi to směřuje někam kam jsem nechtěl, nedá se nějak nasmerovat na 2100 pásmo? mám přímou viditelnoust a stejně se mi to připojuje na o 500 metrů bližší 800 pásmo :(

Offline - Junior Profil 
27. 10. 2017 15:41 Odeslat příspěvek
Tak si natoč anténu sám povolíš 2 objímky a jedeš.

I když pochybuji o směrovosti antény otočil jsem ji cca o 45°od směru vysílače a výsledek byl, že se signál ještě zlepšil.

27. 10. 2017 19:04 Odeslat příspěvek
nedokážu ani zjistit kam se mi to napojuje... navíc v modemu nejsou QoS pravidla ... jak mám zamezit tomu aby mi mladší brácha stahoval celý dny kraviny a bral mi tak rychlost?

Offline - Junior Profil 
27. 10. 2017 19:32 Odeslat příspěvek
Strč za to vlastní router, jako třeba ASUS a dej tam bandwith limiter na mac adresu. Vypni wifi u toho jejich modemu a propoj to kablem s tím jiným routrem a další kabely rozveď z toho jiného (ne jejich) routru. Jestli je to moc nesrozumitelné, tak se moc omlouvám. O:-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 75  Další stránka
Stránka 31 z 75 [ Příspěvků: 1116 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies