MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Pevný internet vzduchem T-Mobile

Offline - Junior Profil 
29. 2. 2020 22:42 Odeslat příspěvek
Adapter ma 56V a myslim, ze to prochazi primo do Poe. Tusim ze jsem zkousel 24V z RB MKT a venkovni jednotka nenabehla. Vnitrni myslim ano, tam bude usmernovac.

Teoreticky by to mohlo fungovat - pasivnim splitterem napajet, pokud sezenes nestandardni napeti okolo 50V, ale nepujde asi ovladat a cist z ni udaje - tu venkovni jednotku... Vnitrni jednotka z ni cte udaje a umi ji restartovat...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 3. 2020 16:28 Odeslat příspěvek
Chtěl bych poprosit o info, zda-li na tomto připojení od TM někdo používáte herní konzoli PS4, popřípadě jak Vám funguje na 4G? Osobně mám právě s hraním na PS4 s tímto připojením problém s neplynulostí her, lagy, sekání, prostě se to v multiplayeru nedá hrát. Zkusil jsem veškerá nastavení, upnp, portforward, dmz, mtu, dns, firewall, dokonce i připlatit veřejnou IP adresu, ale nic nepomáhá. I několik jiných modemů jsem zkusil. Rychlost i pingy mám stabilní bez výpadků a i na technické podpoře mi řekli, že údajně na lince žádný problém. Samozřejmě i na Sony podpoře žádný problém. Prostě už si nevím rady a byl bych vděčný za jakoukoliv radu, díky.


Offline - Pokročilý Profil 
24. 3. 2020 16:50 Odeslat příspěvek
My bez problémů. Rychlost 50Mb. Hrajeme 2PC, 1PS4, 1-2 Tv ....ano je nás doma hodně. Pokud vám fungují hry na PC bez problémů, máte smůlu na vytížený server u PS ,o Vánocích to také zlobilo. Dnes korona situace....všichni doma,všichni hrají, ani Sony nemá objemy na to aby hrál najednou celý svět a ČR není vůbec prioritní trh. Pokud zlobí i PC,telefon ......ale to píšete, že ne. Zkuste jinou hru třeba Rocket League co se stane.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 3. 2020 18:25 Odeslat příspěvek
Zdravím jak jste spokojeni s internetem vzduchem u T-Mobile.Hraju PS4 momentálně FIFA 20.a mam internet od moderní komikace platím 600 Kč Rychlost stahování 20 Mb/s
Rychlost odesílaní7 Mb/s.Tam kde bydlím moc možností není na připojení kabelem či přes telefonní linkou.Ale nevím zda je dobré nápad přejít k T-Mobile jaké jsou vaše zkušenosti? Předem dik


Offline - Pokročilý Profil 
27. 3. 2020 19:53 Odeslat příspěvek
Bych na ne zatlačil, že chceš odejít ať zlevní na 399,- to bude normální cena.
U TMO bude záležet jaká kapacita bude . Jestli taky 20Mb nebo aspoň 50Mb . Na hraní co máš teď stačí. Pokud ti to zlobí, problém bude i na straně Sony ,přetížené servery playstation.


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2020 11:39 Odeslat příspěvek
Tmobile ted nabizi internet za 299,- (nevim zda jen xdsl nebo i vzduchem a do zasuvky?)

Ten pevny internet vzduchem na hry nebyl vhodny, protoze rychllost je limitovana poctem uzivatelu v oblasti a jak to preskakuje mezi pasmy (v urcitych oblastech - band 3 a band 20), tak hernimprotokol vytuhne. Nektere hry vas vykopnou kdyz se na chvilicku odpojite (ochrana proti cheatum). Voip se jen na dve vteriny prerusi a u videi to poznat nebylo, ale psko napsalo obcas, ze nema pripojeni, to samy youtube. Na normalni surfovani to vliv nema.


Offline - Pokročilý Profil 
28. 3. 2020 22:56 Odeslat příspěvek
Za 299,- jen na 6 měsíců.


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2020 02:09 Odeslat příspěvek
ale bez zavazku.

I ten vzduchem? Link?


Offline - Pokročilý Profil 
29. 3. 2020 10:54 Odeslat příspěvek
Ano dnes se tomu závazek (časově) neříká ,bude tam něco o závazném plnění.

Tmobile stránky.


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2020 16:26 Odeslat příspěvek
Tam to prave neni


Offline - Pokročilý Profil 
29. 3. 2020 18:39 Odeslat příspěvek
https://www.t-mobile.cz/internet-na-doma


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2020 18:59 Odeslat příspěvek
Coz je prave a jen xDsl, dle textumpod cenikem a tvrzeni cloveka na lince


Offline - Junior Profil 
29. 3. 2020 19:08 Odeslat příspěvek
Za 299Kč to bude i vzduchem, protože mi nabízí 20Mb. Zde je dostupný jen ADSL s rychlostí 2Mb.


Offline - Pokročilý Profil 
29. 3. 2020 21:40 Odeslat příspěvek
v podmínkác slevy se píše xDSL, takže na vzduch to asi nepůjde, ale třeba to někomu dají taky


Offline - Pokročilý Profil 
29. 3. 2020 23:16 Odeslat příspěvek
Si myslím.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 97  Další stránka
Stránka 60 z 97 [ Příspěvků: 1446 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies