MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Data 150,-/měs. a méně

Offline - Junior Profil 
3. 11. 2021 19:34 Odeslat příspěvek
no a po dobiti 300,- bylo misto 200MB, tak 1000MB jeste v rijnu, nevim zda a do kdy to plati…


Ja se ptal, zda i jiny nez mobil cz to ma se zpomalenim a ne se stopkou
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 11. 2021 19:35 Odeslat příspěvek
Citace
data se zpomalenim a ne STOP?

Tez u Kaktusu, na starsich SIMkach.


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2021 19:51 Odeslat příspěvek
Myslel jsem neco aktualne dostupneho na trhu? Nemusi byt jen prepaid, klidne i pausal.


Offline - Pokročilý Profil 
3. 11. 2021 22:48 Odeslat příspěvek
Nové tarify T-Mobile s online napořád-256kbit do konce období po projetí základního FUP. Taky Sazka mobil měl poFUP jestli mě neklame paměť. Starý SIM Kaktusu s jednorázovými net balíčky. Zlatej Tesco s 200kbit jenže to už je dávno pryč :-(


Offline - Junior Profil 
25. 6. 2022 12:49 Odeslat příspěvek
Stále u mne vede Kaktus, ale rád bych jen zjistil, zda je něco lepšího.

KAKTUS: teoreticky 6 GB + neomezené soc. sítě, v průměru 100,-/měsíc (*s využitím bonusu za dobití)
https://www.mujkaktus.cz/

KAKTUS umožňuje dobít nepravidelně 2x měsíčně v určitý čas za dobití 200 - 500 Kč. Zdálo se mi to původně nepohodlné, ALE je tu téma, kde to vždy někdo postřehne a dá vědět ostatním v den bonusu.

Mám to udělaní tak, že mail s upozorněním na to téma mám přeposílaný na SMS mail (Vodafone zdarma), takže ani nemusím být online ten den, abych to zjistil. Přijde mi SMS.

Jediné nepohodlí je:
- na to ten den nezapomenout
- vždy alespoň zpětně ten odkaz v mailu na vlákno na fóru rozkliknout, aby přišlo upozornění i na následující upozornění na bonus).


Tedy když pak mám předplacený tarif "6 GB + neomezené soc. sítě" za 200,- Kč (nevím, jestli je ještě v nabídce) ...tak dobiju 200,- a mám 2x 6GB na 2 měsíce. Tedy platím vlastně 100,-/měsíc (4 EUR). A to jen, když potřebuji.

Když si totiž aktivuji "Samoobnovování" tarifu, tak pokud v den vypršení nemám dostatečný kredit, tak se tento tarif zmrazí do doby, než dobiju dostatečný kredit (funguje mi to takto minimálně 2 roky). Tedy pokud zrovna mobilní data nepotřebuji, nemusím za ně platit.

TIP: Když potřebujete data jen na 1 měsíc a pak už ne, tak lze udělat trik, že když dobiju 200,-, pak získám 200 bonus na data. Pak utratím např. 1Kč, tedy pak mám na účtě 199,-, a po měsíci se to neobnoví, když nepotřebuji.
Pak stačí kdykoliv dobít jen 50,- a lze opět datovat. (nenašel jsem způsob, jak dobít méně, než 50,-, v IB FIO min. 200,- dejte případně vědět)


Naposledy upravil dayslypper dne 26. 6. 2022 12:13, celkově upraveno 1


Online - Pokročilý Profil 
25. 6. 2022 13:20 Odeslat příspěvek
Pokud nebude kredit tak se nic nezmrazi ale boží balíček spadne do obyčejného, který je 6GB+6GB soc.sítě a za 400,- !!!


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 6. 2022 13:25 Odeslat příspěvek
Lepší než Kaktus 6 GB + neomezené socky za 100 Kč je Kaktus 6 GB + neomezené socky za 66 Kč. :D


Offline - Junior Profil 
25. 6. 2022 13:57 Odeslat příspěvek
A to jak?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 6. 2022 16:02 Odeslat příspěvek
Tripl sim


Offline - Pokročilý Profil 
25. 6. 2022 17:06 Odeslat příspěvek
polda píše
Pokud nebude kredit tak se nic nezmrazi ale boží balíček spadne do obyčejného, který je 6GB+6GB soc.sítě a za 400,- !!!

nespadne, balíček se uspí a to dokonce i na několik měsíců dle testu


Online - Pokročilý Profil 
25. 6. 2022 17:13 Odeslat příspěvek
Jaký test? Loni mi takto boží simka skončila, když jsme v září nedobili.

Možná to může být jinou edicí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 6. 2022 18:18 Odeslat příspěvek
Kaktus 6gb za 100 neexistuje. Pokud ano, dejte mi link, pokud ne, nelžete. Výhodné dobití je věc jiná


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 6. 2022 18:31 Odeslat příspěvek
Žádná taková cena fakt neexistuje. Kaktus Neřešto stojí prostě 300 nebo 400. Tečka. 1 GB, z toho ale jen 500 MB na normální věci na měsíc pri dobijku je zdarma. Ale dá se to brát jen jako 500 MB



Naposledy upravil peta809 dne 26. 6. 2022 18:19, celkově upraveno 2

Předchozí příspěvek se necituje!



Offline - Junior Profil 
25. 6. 2022 19:17 Odeslat příspěvek
Tejvl píše
Kaktus 6gb za 100 neexistuje. Pokud ano, dejte mi link, pokud ne, nelžete. Výhodné dobití je věc jiná


Přesně! Lháři! Přitom je to 2x 6gb za 2x 30 dní za 200. Máš pravdu. Seš prostě dobrej.


Offline - Pokročilý Profil 
25. 6. 2022 20:33 Odeslat příspěvek
Nejjednodušší bude, když si Vezmiko a Tejvl vyberou sami a poradí taky. Mezi sebou. Protože zde budou rady jiných, brány spíš jako lži z cirkusu.....

Ono to jde mít za 66 Kč / měs. na prvních 15 měsíců, ale chce to prostě uživatele s IQ vyšší než šumící tráva. SIM (TRIPL) karta za 0,- jde koupit ofic. na webu, 6GB SIM karta jde koupit na Aukru. Rady jak na levný internet jsou v příslušném Kaktus vlákně zde na tomto fóru. Tečka za větou. Pro koho je toto těžké a složité, tak Vodafone má taky celkem dobrý akční letní tarif za 288 Kč s 3 GB internetu... ....a nemusí se nikdo štvát s kreditem. Doporučuju.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 56 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies