MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Data 150,-/měs. a méně

Offline - Junior Profil 
9. 9. 2019 14:57 Odeslat příspěvek
roy1 píše
Tak to není, v apce je k tomuhle tarifu jen 0,5 GB


Ověřte si informace než něco napíšete, tento balíček využívám již 2 roky, ano dříve dávali jen 500 MB, ale od září je to už 2 GB. Mám pravdu.... Jste s prominutím nevěřící Tomáš.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
9. 9. 2019 20:47 Odeslat příspěvek
Též nápodobně Naposledy bylo v apce 0,5 GB, pokud příště bude 2GB jedině dobře, divné že by se Vodafone nepochlubil.


Offline - Junior Profil 
9. 9. 2019 22:15 Odeslat příspěvek
Ano,Vodafone se s tím nechlubil a je to tam už celkem dlouho,nějak se všude navyšovali data,tak tady také a celkem dost...měli jsme ho v rodině,ale přešli jsme na Je to v tobě a to je teprve pořádný tarif...


Offline - Pokročilý Profil 
10. 9. 2019 08:27 Odeslat příspěvek
Ten VF na předplacence není zlý, ale Emtéčko má oněch 1,5 GB fixních a 1,5 GB PŘEVODITELNÝCH PŘI NEVYČERPÁNÍ v daném měsíci za obdobnou cenu. Pokud někdo nejede na krev a nevyčerpá stále 3,2 GB, tak to výjde přinejlepším stejně finančně. Těch 1,5 GB (navýšených) lze aktivovat několikrát v měsíci. Nejenom jednou.

Takže když si někdo pustí YT nebo televizi v mobilu a data mu dojdou, tak pouze s Emtéčkem jede dál za vyloženě přátelské peníze. A to to píšu zcela nestranně. Osobně se mi nikdy snad nestalo, že za 30 dní jsem vyčerpal balíček internetu na 100% a vlastně jsem nic neztratil nebo naopak nemusel těžce doplácet.


Offline - Pokročilý Profil 
10. 9. 2019 15:23 Odeslat příspěvek
Buď se Vodafone leknul sám nebo jste ho lekli vy. Už je bonus přes appku jen 0,5GB.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2019 06:39 Odeslat příspěvek
ad Kaktus: Tak jsem si pořídil SIM a deaktivoval samoobnovitelná data i kredit aby mi to nestrhlo peníze, když nechci, a tím jsem přišel o úvodní bonus.

Pro happy hours musím být online? nebo přijde nějaká SMS?


Offline - Pokročilý Profil 
13. 9. 2019 06:51 Odeslat příspěvek
To první je chyba. Pokud kredit na kartě je, tak zrušení samoobnovení balíčku sám od sebe kredit neztratí. I když na té kartě je už 1. samoobnov. balíček automaticky aktivní.

Jak hlídat dobíječku je popsáno v tématu o Kaktusu. Buď mailem, nebo aplikací pro Android nebo hlídáním zdejšího spec. tématu o dobíječkách.


Online - Junior Profil 
13. 9. 2019 08:50 Odeslat příspěvek
Tomu nějak nerozumím... Na kartě je bonusový kredit plus samoobnovitelný balíček 500+250 (500+500) dat. Pokud se deaktivoval balíček, myslel bych že normálně doběhne a už se neobnoví. Na kredit by to nemělo mít vliv. Co znamená deaktivoval kredit???
Co se týká hlídání dobíječky, doplním, že také existuje na FB skupina, co se jmenuje Kaktus dobíječka a přes ní se dá dostat do skupinové konverzace na Messengeru, která funguje podobně jako zdejší spec. téma o dobíječkách (tj nedává se do ní nic než zpráva o dobíječce). Pak přijde upozornění přes ten Messenger, což mi vyskočí samo na mobilu a zatím (nejsem tam dlouho - poslední 4 dobíječky) dokonce informovali vždy jako první.


Naposledy upravil Markil dne 13. 9. 2019 09:43, celkově upraveno 1


Offline - Moderátor Profil 
13. 9. 2019 08:54 Odeslat příspěvek
dayslypper píše
ad KaktusPro happy hours musím být online? nebo přijde nějaká SMS?

nainstaluj si apku Kaktus dobíječka
https://play.google.com/store/apps/deta ... gAap7YK4Cg


Online - Junior Profil 
13. 9. 2019 09:00 Odeslat příspěvek
Apka je dobrá věc, ale lepší je mít více zdrojů a nespoléhat jen na jeden. A zrovna ta apka mě neinformovala vždy a ve zbytku případů jako poslední.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 12:58 Odeslat příspěvek
Aktuálně využívám Kaktus tak, že jsem si zaplatil samoobnovující balíček
6 GB + neomezené soc. sítě v akci za 200,-. Když mi vyprší doba, tak se zamkne, a obnoví se, až po dobití, tedy ho zpravidla dobiji, když zase potřebuju na větší objemy dat. V mezidobí nouzově mohu využít internet za standardní poplatek 1Kč/1MB.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 7. 2021 20:46 Odeslat příspěvek
https://www.vodafone.cz/nejen-pro-media/tiskove-zpravy/byt-on-line-za-79-korun-mesicne-zakladni-mobilni-d/


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2021 10:39 Odeslat příspěvek
Do konce července lze pořídit u T-Mobile 1GB za cca. 34,-/měsíc. A navíc do konce srpna je ten limit deaktivovaný = neomezený internet do konce srpna. Nemá smysl řešit něco jiného...


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2021 19:21 Odeslat příspěvek
Na mobil cz stale plati 1 GB zadarmo na mesic a pak zpomaleni, kdyz si dobijete 300,- (kredit lze udrzovat neomezene dlouho a pak vybrat ven).

Ma jeste nekdo jiny data se zpomalenim a ne STOP?


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2021 19:28 Odeslat příspěvek
No ne, po měsíci ti připojení utnou. Po dobití máš 200MB na 30 dní a po vyčerpání ti to zpomalí. Pokud uplyne těch 30 dní, jsi odpojen.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 2 z 4 [ Příspěvků: 56 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies