MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Offline - Pokročilý Profil 
1. 6. 2022 16:21 Odeslat příspěvek
t152 píše
Tos prodlužoval klasickým dobitím nebo kódem(poukazem) z jiného čísla(jiné karty)? Jinak platnost kreditu je na kartě rok od posledního dobití.Když by se klasicky nedobil kredit a jen prodloužil net ,tak jestli ten kredit propadne nebo se prodlouží?

Ja bych tipnul, ze kredit propadne a po cca mesici ti bloknou SIM bez ohledu na ten aktivovany balicek netu.
viewtopic.php?p=13033321#p13033321
Poslední příspěvek

Offline - VIP uživatel Profil 
1. 6. 2022 17:23 Odeslat příspěvek
radim píše
opasino píše
Na prázdniny by měly být zase neomezená data jako loni.

Za kolik?

No za nic, jako loni, jen musíš mít jakýkoliv datový balíček. Holka někde četla, že by to měli spustit od 18.6. Ale je to neověřené info.

Offline - Junior Profil 
4. 6. 2022 08:22 Odeslat příspěvek
Mohl by mi tu prosím někdo napsat, jak aktuálně nejvýhodněji pořídit SIM a jak dobít pro internet na rok? Platí ještě nejaké ty bonusy za dobití přes apku a tak?

Vím, že tu návody jsou, ale netuším, jestli se od té doby něco nezměnilo.

Díky

Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
4. 6. 2022 08:32 Odeslat příspěvek
Kouzelný šuplík 8-) Ideálně opakovaně. 8-)

Online - Pokročilý Profil 
4. 6. 2022 08:34 Odeslat příspěvek
Jedná se o běžnou službu , která je momentálně z normální ceny zlevněna na poloviční cenu. Nic zvláštního se při objednávání nevykonává. Může být použito i na současnou SIM v běžném Twist provozu.

Offline - Junior Profil 
4. 6. 2022 08:53 Odeslat příspěvek
Vím, že když jsem to děckám zařizoval minule, kupoval jsem nějakou předplacenklu tuším s hlasovým tarifem, kde pak za dobití přes apku byl nějakej bonus, takže ten tarif za 499 vyšel třeba na 200 - 300 v reálu...

Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 6. 2022 11:29 Odeslat příspěvek
Objednat simku zdarma (https://eshop.t-mobile.cz/predplacene-k ... 1561222508) a na ní je 100 Kč na první dobití, tak by to vyšlo na 400 Kč, 33 Kč měsíčně. Lepší je ale bonus 100 % než 100 Kč, to by vyšlo jenom na 250 Kč při dobití z účtu nebo v trafice. Ten se dostává k aktivovaným a delší dobu nepoužívaným kartám. To už se nestihne. Proto je výhodné objednat si simky zdarma, aktivovat je a nechat je pak ležet aktivované v šuplíku právě na tyto akce.
Dříve byl ještě bonus 25 % za dobití v appce, takže stačilo dobít 320 Kč, ale ten zrušili.

Offline - Junior Profil 
11. 6. 2022 20:15 Odeslat příspěvek
Co myslite? Bude ta stovka navic ze zluteho kolecka platit i pri dobiti az za par mesicu, tj. po vytazeni z kouzelneho supliku?
Tj. ted bude zaktivovana, hozena do supliku, a az po nejmin 2 mesicich vlozena opet do telefonu s ocekavanim te sms s nabidkou na darek dve kila pri dobiti. Pak by pri dobiti 200, to dalo celkem dalsich 500, s kreditem na sim celkem 700. Ta sim mne stala kdysi 42 v Datartu, sice exp. je na ni 24.7.2021, na to si ale tmobile nehraje.
Takze za 242 mit kredit 700 treba na rocni 1GB balicek (az bude zas za 499) by nebylo marne :-)
Kdyz si dnes necham poslat tu ochutnavkovou zadarmo, u ni uvadi take 100 za prvni dobiti, ale uz je tam v eshopu uvedeno, ze to plati jen do 30 dnu od aktivace (tj. v supliku by ta stovka chcipla driv, nez by se dala ocekavat ta sms).
Konkretne jde presne o tuto sim:
Obrázek
Reditel CTU bude jiste v obraze :-)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 6. 2022 06:07 Odeslat příspěvek
Tuhle sim jsem tento týden aktivoval a dobil za 300kč. Kreditu se přičetlo 300+ 100 bonus výsledek 600kč.
V aplikaci jsem si aktivoval ještě tu odměnu 1gb za dobití . Je zajímavé že jsem někde přišel o 1,9 kč.
Tak doporučuji dobít o 20kč více. Mě tahle sim přišla v dataru na 7kč.

12. 6. 2022 06:22 Odeslat příspěvek
Jo ta 100 Kč na první dobití "Ve žlutém kolečku" se připíše, i pokud leží SIM skoro rok v šuplíku a nic se neděje. Me by ale zajímalo, jak je to s tím bonusovým kreditem. Jestli všechny ty bonusové kredity přebírají platnost toho co jí má nejdelsi. Já teď mám jednu takovou SIM dobitou a už je zase v šuplíku. Bonusovy by měl být do konce října, to bych ji vytahl a zase dobil 200+200 bonusový by měl být na 3 měsíce a tak by mělo vyjít na Vánoce Internet na rok zadarmo.:)

Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 12. 6. 2022 23:02, celkově upraveno 1

12. 6. 2022 08:01 Odeslat příspěvek
jobeda píše
Tuhle sim jsem tento týden aktivoval a dobil za 300kč. Kreditu se přičetlo 300+ 100 bonus výsledek 600kč.
V aplikaci jsem si aktivoval ještě tu odměnu 1gb za dobití . Je zajímavé že jsem někde přišel o 1,9 kč.
Tak doporučuji dobít o 20kč více. Mě tahle sim přišla v dataru na 7kč.

Mám stejnou zkušenost, že mi 2 x či 3x během roku s aktivovaný Internetem na rok též zmizelo asi 1,90 Kč aniž bych něco jiného aktivoval či použil SMS. Proto se teď budu bát nabít přesnou částku na další Internet na rok, ale z důvodu možného opakovaného okradení nabiju radši tak o 3,- Kč více..

Offline - Pokročilý Profil 
12. 6. 2022 08:02 Odeslat příspěvek
S bonusy je to jako u jejich Kaktusu - je-li na SIM bonus s delší platností pak nový bonus přebere platnost delšího. Jinak standartní délka platnosti bonusu je 30 dní tuším...

12. 6. 2022 08:35 Odeslat příspěvek
No tak to je pohoda jazz. To si udělám na Vánoce asi pár Internetu na rok zadarmo. :) A budu mít na pár roku dopředu vystaráno.

12. 6. 2022 13:17 Odeslat příspěvek
Lidi, díky za upozornění na tu akci 12 GB za 500 Kč. Platí se ten balíček jen z kreditu nebo lze přímo z platební karty? Ptám se jako neznalý, který nemá T-Mobile, ale využil této akce. Díky za odpověď.

-- 12. 6. 2022 14:32 --

A ještě dotaz. Ja myslel, ze na sim zdarma se pripocitava jen 100 Kč na dobití a ne bonus 100% + 100 Kč

Online - Pokročilý Profil 
12. 6. 2022 13:45 Odeslat příspěvek
Si kartou dobij kredit, nebo na www stránkách zakoupis voucher,který pak musíš zadat.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 44  Další stránka
Stránka 32 z 44 [ Příspěvků: 649 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies