MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Kouzelný šuplík je jednoduchý princip. Do šuplíku hodíš sim kartu ( ideálně novou, aktivovanou 10 Kč kredit sim zdarma co ti pošle T-mobile - ale může být i jakákoliv jiná, ale nejlepší je ještě nikdy nedobitá, aby měla bonus na první dobití 100 Kč ) a necháš ji tam minimálně měsíc, raději dýl. Pak čekáš, až uplyne měsíc nebo víc a je nějaká akce T-mobile. No a pak tu sim kartu vytáhneš a dáš do telefonu a měla by na ni přijít SMS s nabídkou, že pokud do 30 dní dobiješ 200 Kč kreditu (nebo víc), dostaneš dalších 200 Kč grátis. :D


Super, děkuju! A k těm sim zdarma od TMB ještě vede nějaká tajná cesta, nebo je to taky jen občas? Na webu vidím nejlevnější nabídku 100 Kč kreditu za 150 Kč.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
Stačí zajet na šipku vpravo uprostřed poslední SIM karty vpravo, a objeví se i SIM karta zdarma...


Offline - Junior Profil 
24. 10. 2021 08:07 Odeslat příspěvek
S tím kouzelným šuplíkem bacha. Změnili to. Aktivovaná karta musí v Kouzelném šuplíku ležet víc jak měsíc, čímž přijdete o bonusový kredit 100,- Kč za 1. dobití. Tak ať neskončíte překvapení a zklamaní na pouhých 410,-Kč :
Obrázek


Offline - Moderátor Profil 
24. 10. 2021 10:17 Odeslat příspěvek
Dobrý postřeh! Tohle bohužel některým zhatí smělé plány :(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 10. 2021 10:45 Odeslat příspěvek
A je to opravdu nová podmínka? Tady to stejně píšou v článku z března: "Za dobití kreditu do 30 dní od aktivace získáte 100 Kč kreditu navíc." Nicméně pořád se asi vyplatí počkat na 200 Kč bonus a dobít 300 (nebo 289 :-D ), ne? Z popisu postupu si akorát vlastně nejsem jistý, jestli když mi karta přijde, mám ji dávat do telefonu a až potom do šuplíku, nebo rovnou do šuplíku a do telefonu poprvé až po měsíci a víc..


Offline - Moderátor Profil 
24. 10. 2021 12:05 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Kouzelný šuplík je jednoduchý princip. Do šuplíku hodíš sim kartu ( ideálně novou, aktivovanou 10 Kč kredit sim zdarma co ti pošle T-mobile - ale může být i jakákoliv jiná, ale nejlepší je ještě nikdy nedobitá, aby měla bonus na první dobití 100 Kč ) a necháš ji tam minimálně měsíc, raději dýl. Pak čekáš, až uplyne měsíc nebo víc a je nějaká akce T-mobile. No a pak tu sim kartu vytáhneš a dáš do telefonu a měla by na ni přijít SMS s nabídkou, že pokud do 30 dní dobiješ 200 Kč kreditu (nebo víc), dostaneš dalších 200 Kč grátis. :D

Vložit do telefonu, aktivovat, vytáhnou, vložit do šuplíku, čekat měsíc a více, vložit do telefonu, po SMS dobít a užívat ;)


Offline - Junior Profil 
24. 10. 2021 12:18 Odeslat příspěvek
Ano, ale 200,- Kč už nebude na akci 12GB za 499,- Kč s kartou zdarma a Kouzelným šuplíkem stačit. Bude třeba aspoň 250,- Kč, a to jenom v případě, že bude T-Mobile štědrý a nabídne za nabití 100% kreditu navíc, což nedává vždycky. Někdy dá pouze těch 200,- Kč.

-- 24. 10. 2021 13:28 --

Ropný píše
A je to opravdu nová podmínka? Tady to stejně píšou v článku z března: "Za dobití kreditu do 30 dní od aktivace získáte 100 Kč kreditu navíc." Nicméně pořád se asi vyplatí počkat na 200 Kč bonus a dobít 300 (nebo 289 :-D ), ne? Z popisu postupu si akorát vlastně nejsem jistý, jestli když mi karta přijde, mám ji dávat do telefonu a až potom do šuplíku, nebo rovnou do šuplíku a do telefonu poprvé až po měsíci a víc..


Netvrdím, že je nová. Postup pro Kouzelný šuplík prostě asi jenom vznikl ještě dřív a operátor na to přišel. Tímto se jenom trochu mění původní předpoklady a prodražuje pořízení 12GB/499,- a je dobré to vědět.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 10. 2021 16:51 Odeslat příspěvek
Jasně, to nebyla kritika. Spíš jestli to náhodou ve skutečnosti nefunguje jinak, jestli tam tohle bylo napsaný už dřív :) Ale jo, je třeba s tím takhle počítat.


Offline - Pokročilý Profil 
24. 10. 2021 23:24 Odeslat příspěvek
I u těch 25% navíc za první dobití z apky bylo myslím od 250 (což je minimum v apce takže ok), ale pokud ten bonus 25% povolili i za online dobití na jejich webu, tak bylo minimum 300 (ale zase tam jde zadat přesná částka). Jen se na to musí chytit akce kdežto v apce to mají pořád.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 10. 2021 06:54 Odeslat příspěvek
Ideální je mít na aktivaci a nebo v Kouzelném šuplíku sim karty, na kterých je na první straně nálepka 100 Kč k prvnímu dobití a o 30 dnech nikde ani slovo (a které ještě nebyly dobíjené). Což já mám obě varianty uvedené na začátku příspěvku. :D

Něco mi říká (regulace ČTÚ), že letos o Vánocích nezůstane jen u 1 GB. :D 8-)


Offline - Pokročilý Profil 
25. 10. 2021 08:01 Odeslat příspěvek
Že by druhý GB k vyzvednutí v apce? :oboze


Offline - Junior Profil 
25. 10. 2021 10:47 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Ideální je mít na aktivaci a nebo v Kouzelném šuplíku sim karty, na kterých je na první straně nálepka 100 Kč k prvnímu dobití a o 30 dnech nikde ani slovo (a které ještě nebyly dobíjené). Což já mám obě varianty uvedené na začátku příspěvku. :D

Něco mi říká (regulace ČTÚ), že letos o Vánocích nezůstane jen u 1 GB. :D 8-)


Teď je otázka, kde takovou kartu vzít. V Datartu ji měli za těch 99,- . A karta zdarma přímo od T-Mobile už bohužel má omezení na 30 dnů.

Vloni dávali před Vánocema 10GB už od listopadu až do konce ledna a těch pár dnů přes svátky samotné pak neomezeně. Je škoda, že na to člověk nemůže spolehnout a počítat s tím a neřešit to zbytečně jinak.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 10. 2021 11:02 Odeslat příspěvek
Spolehnout se na to samozřejmě dá. Roky to tu píšu dopředu a kdo se stará, má zásob sim dost. Takže asi tak. :D Vloni jsem třeba měl na pár sim 5 GB dat od O2 a ani jsem to nepoužil, když byly lepší nabídky. Je to tak každý rok, důkazem toho jsou sim karty od Vodafone, co mám snad 7 roků. Byly zdarma a je na nich 0,5 GB dat zdarma a SMS do sítě na měsíc. Ještě jsem jich pěkných pár kusů ani neaktivoval, páč jsou furt nějaké jiné akce. :D Teď naposledy třeba Rekola :D 8-)


Offline - Junior Profil 
25. 10. 2021 18:47 Odeslat příspěvek
No, občas se to špatně dohledává, obzvlášť člověku, co toto fórum našel teprve před necelým rokem.
A ta akce Rekola, to by mě třeba zrovna zajímalo. Ve kterém vlákně se to zmiňuje?


Offline - Moderátor Profil 
25. 10. 2021 19:50 Odeslat příspěvek
Zde: viewtopic.php?f=1939&t=1200358&p=12981752&hilit=Rekola#p12981752 a pak ještě v několika dalších příspěvcích. K jejich dohledání doporučuji použít hledání a heslo rekola ;)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 74  Další stránka
Stránka 19 z 74 [ Příspěvků: 1103 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies