MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Offline - Junior Profil 
2. 11. 2021 12:57 Odeslat příspěvek
Pro info, kdyby se někdo dostal do podobné situace. Už si přesně nepamatuju proč, ale dobíjel jsem vloni kredit na novou sim dřív, než byla spuštěná akce na ten roční internet za polovic (asi byla nějaká akce s extra kreditem za dobití). Dostal jsem se tedy pak do situace, že platnost sim (zbytku kreditu) byla kratší, než platnost toho ročního balíčku. Nyní můžu potvrdit, že zbytek kreditu sice expiroval 3.10., ale internet pořád jede (balíček mi končí za 10 dnů). Teď jsem tam zapnul ještě ten balíček HBO GO zdarma, tak jsem zvědav, jak dlouho bude ještě sim aktivní.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 11. 2021 13:13 Odeslat příspěvek
A máš to HBO zdarma na 30 nebo 180 dní?


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2021 13:46 Odeslat příspěvek
180


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2021 15:18 Odeslat příspěvek
špecifickýtrh píše
Pro info, kdyby se někdo dostal do podobné situace. Už si přesně nepamatuju proč, ale dobíjel jsem vloni kredit na novou sim dřív, než byla spuštěná akce na ten roční internet za polovic (asi byla nějaká akce s extra kreditem za dobití). Dostal jsem se tedy pak do situace, že platnost sim (zbytku kreditu) byla kratší, než platnost toho ročního balíčku. Nyní můžu potvrdit, že zbytek kreditu sice expiroval 3.10., ale internet pořád jede (balíček mi končí za 10 dnů).

Škoda, že jsi to nenapsal krapet dřív. Mě ten roční balíček končí až v půlce ledna, tak jsem tam pro jistotu poslal ty dvě kila, aby mi to neutnuly. Ještě je teď otázkou, jestli ti kartu nechají živou ještě dál nebo ti ji pozítří zaříznou.


Offline - Junior Profil 
2. 11. 2021 18:28 Odeslat příspěvek
Hauzz psal ale něco jiného.
hauzz píše
...

-- 1. 9. 2020 19:47 --

opassino jen pozor na to že platnost kreditu je 12 měsíců od dobití. Ta má totiž přednost před balíčkem takže až vyexpiruje kredit tak se stávající balíček netu na rok pozastaví do doby než opět dobiješ!


Offline - Pokročilý Profil 
3. 11. 2021 00:34 Odeslat příspěvek
Já to měl od podpory z chatu. Je dobře že to někdo konečně vyzkoušel a díky špecifickýtrh že je to tak že roční balíček prostě dojede. Třeba je tam ochranná lhůta 1 měsíc a kdyby tam bylo třeba půl roku rozestup mezi dobitím a aktivací ročního tak by to pozastavili a třeba taky ne. Holt podpora není všemocná i když tenhle chlápek vypadal že ví vo co go.

-- 3. 11. 2021 00:37 --

Heavy71 tak si po skončení balíčku převeď číslo jinam a nech si kredit vyplatit.


Offline - Moderátor Profil 
3. 11. 2021 18:03 Odeslat příspěvek
ekopi píše
A máš to HBO zdarma na 30 nebo 180 dní?

Mně se tam zobrazuje jen 30 dní :(

Přílohy

Screenshot_20211103_175429_cz.tmobile.oneapp.jpg
Screenshot_20211103_175429_cz.tmobile.oneapp.jpg
[ 146.04 | Zobrazeno 72 krát ]




Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
3. 11. 2021 18:24 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Než přijde moula z T-mobile do práce a opraví to ? :D Mám se tu i vykakat ? :D



Já tam mám furt 180 dní. Proč neděláš co říkám ?

:D 8-)

Dej objednat, to se ukáže až pak.

o<:)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 11. 2021 11:48 Odeslat příspěvek
Nevíte jak dlouho platí bonus 100Kč za první dobití co je na ochutnávkové SIMkartě. Měsíc nebo se přičte ke standardnímu kreditu?


Offline - Pokročilý Profil 
6. 11. 2021 12:01 Odeslat příspěvek
Je to jako u Kaktusu. Všude píšou že bonusový kredit platí 30 dní. Ale už nenapíšou že úvodní bonus (u T-Mobile včetně SIM zdarma s bonusem 10kč) platí bonus rok od aktivace SIM a pokud si dobiješ a máš na té SIM ještě nějaký úvodní bonus tak nový bonus přebere platnost toho delšího. V případě že chceš využít roční net (toto vlákno) ti to může být jedno protože se služby operátora včetně balíčků zaplatí přednostně z bonusu až po jeho vyčerpání se hradí z klasického kreditu.

-- 6. 11. 2021 12:08 --

Ještě abych to shrnul pro SIM zdarma :
ÚVODNÍ BONUS 10Kč - platnost rok od aktivace SIM.
NOVÝ BONUS 100 Kč(dobití do 30 dní od aktivace SIM) se přičte ke stávajícímu bonusu a přebere jeho platnost tj. rok od aktivace), pokud už na SIM žádný bonus není tak nový bonus má platnost jen 30 dní od dobití.
KLASICKÝ KREDIT - částka co dobiješ, platnost 1 rok od dobití.


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2021 18:56 Odeslat příspěvek
špecifickýtrh píše
Pro info, kdyby se někdo dostal do podobné situace. Už si přesně nepamatuju proč, ale dobíjel jsem vloni kredit na novou sim dřív, než byla spuštěná akce na ten roční internet za polovic (asi byla nějaká akce s extra kreditem za dobití). Dostal jsem se tedy pak do situace, že platnost sim (zbytku kreditu) byla kratší, než platnost toho ročního balíčku. Nyní můžu potvrdit, že zbytek kreditu sice expiroval 3.10., ale internet pořád jede (balíček mi končí za 10 dnů). Teď jsem tam zapnul ještě ten balíček HBO GO zdarma, tak jsem zvědav, jak dlouho bude ještě sim aktivní.

Tak jak to vypadá, pořád ti ta SIMkarta funguje, i dnes 36.den po expiraci kteditu?


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2021 19:17 Odeslat příspěvek
nejsem sice původní přispěvatel, ale zkopíruju sem svoje poznámky ohledně definitivního propadnutí SIM karet po expiraci, které jsem si poznamenal letos v létě.

Citace
Po expiraci - vypršení kreditu, byla SIM Kaktus živá ještě 38 dní (měsíc + týden), než byla zrušena (chyba registrace).
8/7/21 - 15/8/21
Byla občas zapínána, kvůli kontrole.

Twist - taky 38 dnů po expiraci (fungoval na ní ještě balíček "sportovní léto" neom. data zdarma)
23/7/21 - 30/8/21


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2021 22:04 Odeslat příspěvek
Ano, ale aspoň u SIM Kaktusu to není tak definitivní. Když už na ni nešlo volat, v samoobsluze fungovalo přihlášení, ale pak už nic, tak jsme anonymně z webu dobili 50 Kč a vše se obnovilo, včetně kreditu.


Offline - Pokročilý Profil 
9. 11. 2021 07:18 Odeslat příspěvek
U toho Kaktusu se nešlo přihlásit po jaké době? A dobito bylo po kolika měsících po propadnutí kreditu?


Offline - Junior Profil 
9. 11. 2021 21:22 Odeslat příspěvek
Kaktus samoobsluha psala platnost kreditu do 31.8.21, dovolat se nešlo 9.10.21 ("číslo neexistuje"), ale vůbec bych se nedivil, kdyby to už toho dne klidně den, dva trvalo, dobito bylo 9.10.21 kreditkou 50 Kč, obnovil se všechen standardní kredit, bonusový nebyl. No obnovil, on z webové samoobsluhy nikdy nezmizel, sice psala platnost v minulosti, ale částka tam svítila stále. (Omlouvám se za off-topic.)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 74  Další stránka
Stránka 22 z 74 [ Příspěvků: 1103 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies